Белгийски мами боядисват великденски яйца 14-та тема

  • 13 081
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 572
Заповядайте
Шакира малкият проходи уж , но се клати като матрьошка още , трябва да го държа , иначе за ръчичка доста време издържа , но не знам брои ли се за проходил или не.
Много късно бе , аз направо се отчаях , той е почти на 15 мес. и като го гледам скоро няма да тръгне съвсем сам.Моите приятелки в Бг децата им проходиха на по 9-10 месеца , Никито мързи ли го не мога да разбера.А и нали знаете там, както казва Джъст има едно вечно цъкане с език , ама как така не е проходил още, ама защо , според мен няма проблем при него в развитието му , просто се ослушва.Пада яко пълзене , коленете му са жълто-зелени вече  ooooh!

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 10:07 от Jeje

# 1
  • В облаците
  • Мнения: 63
Щом пълзи значи сигурно по-лесно му е така  Simple Smile Ще свикне и с ходенето, но не ти завиждам на кръста Жеже, а като открие, че може и да се тича ще ти се струва, че покривате норматив за олимпиада  Simple Smile

Блонди, супер си добричка, мерси  Hug Внимавайте с тоя грип, че аз съм вече седем дни на антибиотик и от два дни усещам подобрение. Направо имах чувството първите дни, че ще умра. Бързо оправяне Simple Smile

Шакира много кофти ситуация. Познато ми е това, което ти се е случило. Не знам защо хората са толкова жестоки.

# 2
  • Мнения: 872
Премествам се ..

# 3
  • Мнения: 27 524
Къде се преместваш, Марияnewsm78

Жеже, я стига, късно проходил - Криско нито пълзя, нито ходи за ръка, направо проходи. Точно на 18 месеца  Grinning Не знам за цъкането по ваш адрес с прохождането, но си представям какво цъкане и пулене ме чака лятото, че е на 4 и още с памперс  hahaha

Шакира, кофти премеждия, но така поне знаеш на кого можеш да разчиташ и на кого не. Това си е вид информация за теб (вас), така че ще си имаш едно наум.

# 4
  • Мнения: 305
Хайде бе Шакира, почнахме да се притесняваме за тебе? Къде се загуби? А за гостито - нямаш проблем. Ще го спретнем. Ама по женски. Нали вече караш кола. Жалко че Жеже няма да е тук.Ама ние пък ще и отидем на гости във Варна  Sunglasses

Ох, откъде пак грип. Тъкмо се размина онзи дрискавия, сега друг. Ние задържаме засега.
Блонди, вие може би от Криско прихванахте. Той как е? Подобрява ли се? А за памперса моя братовчедка казва - в казармата с памперс няма, така че ще се отучи някога  Laughing

Калинка,и ти ли си на диета. Аз съм се зарекла, не, заклела, че след Великден почвам сериозно, че просто не влизам в нищо вече. Срамота. Освен да се запишем при мъжа на Шакира да ни потренира малко  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 872
Премествам се от старата тема в новата  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 27 524
А, добре, аз реших, че ще сменяш жилището  Joy

Криско е добре, да. Сега сме на фаза кошмари. Вселил се е в сънищата му някакъв бухал с шапка, който му каца на главата и често плаче, пищи и идва да спи при нас  Rolling Eyes

За килца не ми се говори, не мога нито да се понасям, нито да се позная, направо...  Twisted Evil ама на години вече се свалят много по-трудно, като бях на 20 - 3-5 дни на салатки и сбогом всичко излишно. Сега не помръдвам  Tired

# 7
  • Мнения: 1 572
Аз затова не правя козунаци , защото седна ли ще го изям целия.
Вие цял ден разменяте рецепти после "ох килцата " Laughing
Аз пия тук разни чайове , но никакъв резултат , откакто съм родила не съм свалила грам , не мога да разбера защо, вече не пуша може и от това да е , защото всяка цигарка сега замествам с хапка  Laughing

# 8
  • Мнения: 305
вече не пуша може и от това да е , защото всяка цигарка сега замествам с хапка  Laughing
Ох, и аз Жеже, спрях ги преди почти 3 месеца и ела да видиш сега какво става .........
Ти кога ги спря?

# 9
  • Мнения: 1 572
вече не пуша може и от това да е , защото всяка цигарка сега замествам с хапка  Laughing
Ох, и аз Жеже, спрях ги преди почти 3 месеца и ела да видиш сега какво става .........
Ти кога ги спря?
Като забременях , април 2007 и установих че цигарите са само един навик , нищо повече , все едно никога не съм пушила.Даже ме дразнят.Нямало нищо по-досадно от бивш пушач  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 27 524
Пушачки  15

Аз пък никога не съм пушила. Даже и едно дръпване за проба нямам  4470

Жеже, Бони, няма никакъв начин да наминете за малко, така ли?  Sad Ще ми е приятно да се запознаем. Жеже, малкия не може ли за час да го оставиш на мъжа ти и да дойдеш?

# 11
  • Мнения: 305
Е, аз мога да измисля нещо, ама ако съм с малката, не знам как ще я вкарам в Кидс Фактори "само за малко". Няма да мога да я извадя с часове и отиде агънцето  Cry  Ще го изядат без мен  #2gunfire

Ох, сега се опитах да се вмъкна в едни от Големите ми дънки - без резултат. Значи вече положението е мнооооого трагично  smile3511

# 12
  • Мнения: 27 524
Ела, ела, няма да се бавим всички  Hug И моят ще реве, като си тръгваме  Crazy
Шакира обеща да ни заеме за срещата нещо си там, забравих му името  Laughing

# 13
  • В облаците
  • Мнения: 63
Оф, мойто не е точно диета. Пробвам да видим дали ще се получи - ще тичам всяка сутрин в парка, но да се оправя напълно, че да не изстина пак. Сутрин хапвам сухарчета с кафе или препечени филийки със сирене. Гледам да си сипвам по половин порция и ям огромно количество ядки, когато ми се дояде сладко, че шоколадчетата са ми слабост  Embarassed Всъщност наблягам предимно на физическите упражнения - аз и друг път съм писала, че имам касети с Пилатес и една за плосък корем. А и ще си запиша час за диетолог, защото опитах Дюкан преди време (даже два пъти) и ми се възпали гастрита, хич не ми се отразява добре и не мога да сваля нищо. А лятото във България ходих на фитнес два пъти в седмицата и след фитнеса - на масаж антицелулитен и свалих за три месеца около 10килограма, но тук за същото време се възтановиха. Не знам какво става, но е много кофти.

Ама всъщност защо Шакира не доведе мъжът си на срещата да вземе да ни изработи по една програма. Ще си платя, но фитнеса ми идва повече на бюджета, та ако може да само неща в домашни условия - имам топка, гирички и колело. Почти всички условия имам.

# 14
  • Мнения: 27 524

Така трудно ще отслабнеш  Crazy освен ако нямаш предвид овесени. Другите са страшно мазни и невероятно калорични  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт