Кардио и силови тренировки в домашни условия-2

  • 32 996
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
me4ta22 аз си се справям и с това щом успявам да скачам бързо с него 7 мин.без да се спъна.Ама си мисля дали няма с такова професионално хептен да не се спъвам.Иначе тези дето са по 10-15 лева ми се струва ,че може и те така да стоят намачкани.Кофти е че са опаковани и като ида в магазина няма да ми ги отворят.Някъде четох ,че някои от боксьорите си купуват многожилен телефонен кабел и с него  скачат.Ама дали и той е достатъчно гъвкав или ще стои по същия начин ... newsm78Като знам спортните магазини в Плевен как са заредени,та все си мисля ,че от тях каквото и да си взема няма да има разлика от сегашното.

# 31
  • Мнения: 229
3апис и от мен Hug
Днес 1 час Пилатес...
С кроса правя малко пауzа таzи седмица,zаштото съм в м....(Поци не чети Embarassed ) и съм много отпаднала,нямам сили просто....

# 32
  • Мнения: 330
Записвам  се и аз да ви следя!Опитвам се да отслабна, но не се получава и откачам вече #Cussing out

# 33
  • Мнения: 95
Здравейте момичета!
Днес съм ужасно кисела! Не е възможно от началото на март да подскачам и да нямам никаква разлика в мерките! В началото на април бях свалила един килограм и сега пак съм си го върнала! Храня се както обикновено и ми се струва невъзможно това! Движа се повече от преди а ефект никакъв! Направо полудявам!  newsm61 newsm61 newsm61

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
munika, недей така, горе главата! Опитай да намалиш въглехидратите и да увеличиш кардиото, не може да няма ефект, само не се отказвай, няма как да не повлияеш на мерките. При мен в началото мерките даже тръгнаха нагоре, но намалих сладкото и хляба и ефекта не закъсня, не че е много, но все пак бавно, но славно става. УспеХ!  Hug

# 35
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
Днес съм ужасно кисела! Не е възможно от началото на март да подскачам и да нямам никаква разлика в мерките! В началото на април бях свалила един килограм и сега пак съм си го върнала! Храня се както обикновено и ми се струва невъзможно това! Движа се повече от преди а ефект никакъв! Направо полудявам!  newsm61 newsm61 newsm61
muninka как се храниш ,ако не е тайна.Все пак скачането на въже го дават ,че е много ефективно като кардио?Сутрин на гладно ли скачаш?Аз още на първата седмица усетих резултата.

# 36
  • Мнения: 95
Храня се само на обяд и вечер!Не прекалявам с количеството храна! И скачам сутрин на гладно! От скоро скачам на въже! До сега правех кардио на Били Бланкс и Синди! И пак нищо!

Тайги, благодаря за подкрепата! Ти след колко време видя резултата!

# 37
  • Мнения: 4 678
Храня се само на обяд и вечер!Не прекалявам с количеството храна! И скачам сутрин на гладно! От скоро скачам на въже! До сега правех кардио на Били Бланкс и Синди! И пак нищо!

Тайги, благодаря за подкрепата! Ти след колко време видя резултата!
трябва да се храниш ,по -начесто Peace

# 38
  • Мнения: 95
Момичета имам един въпрос! Понеже няма резултати до сега от тренировките се замислям за ел-карнитин, но не смея да си взема, защото с половинката бебеправим! Кажете моля ви дали ще навреди евентуално! Извинявам се ако въпросът ми не е за тук!

# 39
  • Мнения: 95
Поци, благодаря! Но работата ми не го позволява! Sad

# 40
  • Мнения: 4 678
Поци, благодаря! Но работата ми не го позволява! Sad
.ами така метаболизма ти е забавен Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 95
Това значи ли че ще продължава да няма ефект тренинга, Поци?   Confused

# 42
  • Мнения: 4 678
Това значи ли че ще продължава да няма ефект тренинга, Поци?   Confused
..не значи..но храненето също е много важно Peace

# 43
  • Мнения: 4
Преди години и аз се хранех 2 пъти на ден.Даже е имало дни само на вечеря.Когато закусвах имах чувството,че съм се надула и после не можех цял ден да спра да тъпча.После разбрах грешката си и сега задължително закусвам.Във всеки един режим за хранене или диета присъства задължително закуска.Не закусиш ли и колкото по-малко на брой храненета имаш на ден ти се забавя метаболизма.Това е реакция на организма,когато няма въгледидрат,които да нахрани мозъка минаваш в т.н.режим на спестяване на енергия.Освен,че не гориш толкова,всичко ,което хапнеш се превръща в мазнини.Тялото се запасява за по продължително гладуване.Това е.Сори ,ти няма как да му кажеш ,че довечера ще си хапнеш и то дотогава да гори мазнините.Някой някъде го беше обяснил така: ако имаш много пари- харчиш свободно,ако си останал с няколко лева и до заплата има един или два дни се стискаш.Задължително закусвай и поне 4 храненета на ден за да топиш мазнини,а не мускули.Ама и аз как го обясних! Whistling

# 44
  • Мнения: 2 068
pebuls4090  много хубаво го обясни  Peace

мен все ме питат как съм отслабнала и аз винаги казвам
с ядене  Mr. Green

еее ........Поци какви 5 книги .....аз каквато съм крива се чудя дали и упражненията от първата ще мога да правя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт