1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 58

  • 17 965
  • 433
  •   1
Отговори
# 420
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Момичета, още веднъж Честит празник! Да прекарате един прекрасен ден с най-близките си и обичани хора, да изживете положителните емоции от филма в своя живот. На неомъжените пожелавам по един Онур, а на омъжените - дано мъжете ви заприличат поне малко на него/ с моя си приличат само по сините очи/, за съжаление. А вторник ми се струва толкова далече. Ега ти манията.

# 421
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Asha, страхотна диагноза! Няма лечение - не вярвам скоро да се появи друго нещо, което да намали емоционалния ефект от този филм

# 422
  • Мнения: 9 787
Христос возкресе!!!!
И аз възкраснах гледайки най новите снимки....Супер съм щастлива....за Онур,за Шех...супер съм щастлива и за това че ме е нападнал вирус..ВИРУС и  то какъв....!!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!  bouquet

# 423
Добро утро момичетаХристос  Воскресе

Всичко най добро Ви пожелавам.
asha страхотно е това което си написала и най важното ,че е вярно  bouquet
По повод на годините ;  Един мъж бил в командировка, вечерта му доскучало в хотела и решил да се почерпи в  бара.
Там се запознава с една жена и от дума на дума се озовават в леглото.
На сутринта мъжа се събужда и гледа жена леглото и я пита;
М-- Ти ко праиш тука ма? #Crazy
Ж-- Как ко прая бе снощи миличко, сладичко пък сега ма питаш ко прая тука.
М-- Ти на колко си години ма?
Ж-- Нали знаеш ,че жените не се питат на колко са години те са на толкова на колкото изглеждат.
М-- Не може да бъде хората не живеят до толкова години. newsm78


дано не съм ви досадила с моите  писания
Весело изкарване на празника  bouquet

# 424
  • Варна
  • Мнения: 1 078
 

  На  всички    тежко   болни  от  тази  клиника  


  Пожелания   за  здраве, благополучие  и  светли  Великденски   празници!!!

   Нека   има  мир  и  любов  в  сърцата  ни!!!

   

# 425
  • Мнения: 161
Аша страхотна диагноза,и аз страдам от този вирус и не знам дали ще мога да се излекувам. Описала си симптомите много точно,много се развеселих като го прочетох newsm51

# 426
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Аша така не съм се смяла не знам откога сълзи ми потека от смях  newsm62 newsm62 newsm62  По скоро лекарство против спин  и рака  ,ще открият отколкото срещу нашата болест
Аннаком страхотни снимки и дават повод за догдки ,ама тоя папарак ,не е ли могъл да щракне и за кого се жени, newsm78
Нели672 май само до 79 са със субтитри ,но на 1 стр има инфо за сериите след 80

# 427
  • Мнения: 24
Някой знае ли от кога ще започнат новите епизоди. Има ли някъде в нета където мога да гледам следващите серии, но преведени.

# 428
  • Варна
  • Мнения: 1 078
"Аннаком страхотни снимки и дават повод за догдки ,ама тоя папарак ,не е ли могъл да щракне и за кого се жени, "

  siren62    Как  така  за  кого,  джанъм?  
  
   Никакви  колебания  и  съмнения  по  въпроса!!!
 
 newsm10

# 429
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Asha,  Joy Joy Joy Гениална си, моме!

Снимките ми вдигнаха настроението. А дано! Иншаалах!

Честит ви празник, съпациентки!  bouquet

# 430
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Христос Возкресе дружки по вирус Hug

Asha Страхотна сииииииии Hug Много ме разсмя. Жива и здрава да си!!!
На всички дружки ви пожелавам светли и прекрасни празници Hug
Много да сте обичани! Много такива красиви чуства да преживеете като във филма!!!

# 431
# 432
  • на морето
  • Мнения: 103
Анче , снимките са чудесни !  bouquet Hug
 Винаги си актуална ! А те ,двамцата , как сияят !   txtloves

# 433
  • Мнения: 21
[quote au
А и още нещо!! Бурхан бил милиардер??? #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 Ами тогава хептен не мога да резбера защо не помогна на Каан в началото.. Егати гадна ситуация... Да гребеш пари с лопата и да не дадеш трухичка на детенце!! ! От мъст! Спомням си каквото каза на твоето дете няма да дам...   #Cussing out И Шех накрая му прости?!?!?!???  Ами че е виновен за черна нощ как няма да е виновен???  #2gunfire #2gunfire


  [/color]

Надиде кога ли ще разкрие тайните на Еда??  newsm78
А и още нещо!! Бурхан бил милиардер??? #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 Ами тогава хептен не мога да резбера защо не помогна на Каан в началото.. Егати гадна ситуация... Да гребеш пари с лопата и да не дадеш трухичка на детенце!! ! От мъст! Спомням си каквото каза на твоето дете няма да дам...   #Cussing out И Шех накрая му прости?!?!?!???  Ами че е виновен за черна нощ как няма да е виновен???  #2gunfire #2gunfire
Да и с основание му прости ,защото въпроса не е в скъперничеството а Принципен ...обиден е м беше ....неуважен и пренебрегнат се чувстваше....Все пак в един момент надви себе си  и Наистина приготви парите !!!Няма по -съвършен за мен от Бурханбей  bouquet



[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт