Козунак и яйчица Карлово и Сопот хапват си сега.

  • 9 982
  • 324
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 844
НАН, Иван е на dannabg ..... много чаровен мъж, аз също не го бях виждала, абе всички деца си бяха хубавички и милички нали са си наши Grinning
Така моето предложение е поне веднъж месечно да се събираме ... ако има възможност в клубчето ако не някъде другаде.

# 302
  • Мнения: 0
Качих мисля всичко ако има още пращайте.  Grinning
Да този Иван с ключовете и сладките /яде като не видял и в двата смисъла/ е моя гладник. Може ли всяка седмица да се събираме не само по веднаж на месец  Mr. Green Тези дни ще водя дебнеще и недраскащи във форума и други комшии  Joy

# 303
  • Мнения: 42
много снимки и наистина всички деца са хубави Grinning

# 304
  • Мнения: 86
Клубчето е много ми хареса и всички деца бяха мнооого сладки  ura

# 305
  • Мнения: 0
Единственото, което мога да кажа е, че чакането да си имаме такова местенце за детенцата си е заслужавало. Обаче сложете една врата, че Иван като огладнее и тръгва да обикаля масите в търсене на храна. Сега очакваме и Сопотските майки да посещават нашия град, че Мечо Пух е невероятен и простооорен. Party Мики занам, че сега четеш и умираш от яд, че не можеш да пишеш.  Mr. Green

Само да питам, къде е зетя сега?


Ам на мен ми се струва суетен и ще му грабнат мадамата.

Обаче на тази знаете ли какво си мисли Ачко, ще ви кажа "Дали ще вдигни Ники да видя в тази бутилка дали има още".

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 21:15 от dannabg

# 306
# 307
  • Мнения: 133
Ха ха ха...зетко,зетко спиш,под носа ще ти я отмъкнат hahaha

# 308
  • Мнения: 7
 еЙ НЕ СИ Я ДАВАМЕЕЕ  #2gunfire

бори ,бори се младежа и стигна до момата  bowuu






Ама и МАри как му се чуди на акъка само  newsm78

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 23:07 от petiufa

# 309
  • Мнения: 133
По снимките се заплеснахте ,нали? Mr. Green

# 310
  • Мнения: 133
"Вече съм мома голяма,много лесно се недавам.... Whistling

# 311
  • Мнения: 0
Това ако някой си го познава да казва преди 6-ти, че после ще е късно!!!

# 312
  • Мнения: 7
НАШЕЕЕЕ ЕЕЕЕ   chef

# 313
  • Мнения: 39
Страхотни снимки, нямам думи за децата, а сигурно и толкова послушни, колкото изглеждат, са  Mr. Green Клуба изглежда просто невероятен (по снимковия материал). В най-скоро време ще бъде посетен!!! Честит ден на труда на всички  Joy не усещате ли някаква носталгия по манифестациите едно време - с китки и плакати....ееееххххх, и лентата отличник (за този празник ли беше?!)

# 314
  • Мнения: 844
Ууууу колко пъти прегледах снимките и не мога да се нагледам ...... голяма красота, голямо богатство, хайде следващата среща кога еnewsm78

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 23:24 от tin_tin_

Общи условия

Активация на акаунт