Аз съм мъничко човече, през НОЕМВРИ ще съм в люлка вече!

  • 14 442
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 97
desitalee - Извинявай за нездравото любопитство, но защо така прескачаш из разни места по света?
wassilena - страхотна идея за предчувствията за пола . Моето е за момченце. Дано - мъжо ще е много щастлив, че ще има кой да продължи рода му, а и вече си има щерка на 17год. от преден брак.

# 46
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
И аз имам предчуствие за момче...отново Simple Smile

# 47
  • Мнения: 257
И аз да ви пожелая весело изкарване на празника!Стягам вече багажа за село  Laughing

# 48
  • Мнения: 128
Здравейте!
Ще има ли през празниците момичета тука,че да си правим компания Simple Smile?
Аз пък от няколко дни стомаха ми стои подут и ми е тежко и ми се гади и съм гладна.Започнаха дънките да ми отесняват ShockedПри вас така ли е ?

# 49
  • Мнения: 1 351
Катерина26, аз съм си в къщи !
wassilena , аз имам чувстово че ще е мъж.Но каквото и да е - да е живо и здраво само  !
Весело изкарване на празника !

# 50
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
здравейте отново, влизам да пожелая весело празници на всички! Катерина, аз  ще сме си в къщи и ще си правим компания  Hug
За пола- аз имах предчувствие за момиче, но след прегледа онзи ден съм убедена, че е момче... ще се разбере скоро Heart Eyes Важно е да е здраво.. аз днес имам съвсем оскъдно зацапване, дано не е нещо сериозно Praynig

# 51
  • Мнения: 257
Diana,много се пази.Гледай да лежиш.Казвам ти го от опит,защото аз за оскъдно зацапване влязох в болница.Доктора ми каза,че имам отлепване на плодното сакче от матката.Не те плаша,но се пази Hug

# 52
  • Мнения: 1 325
Днес чух сърчице Grinning и док потвърди,че не чакаме близнаци.
За предчуствието, мен ме пишете с розови панделки, отново Simple Smile

# 53
  • Мнения: 430
И аз имам предчувствие за момиченце въпреки,че таткото иска момченце! Embarassed
А относно подуването и аз съм така,качила съм 1 кг.,което не смятам ,че е чак толкова много,но повечето ципове вече ги оставям леко отворени!

# 54
  • Мнения: 319
Честита нова темичка! И аз да се запиша.
Добре дошли на новозаписалите се! Hug Hug Hug
Сега да си спазя обещанието - МАГАЗИНА СЕ НАМИРА НА ОБОРИЩЕ 42, ДО ИСПАНСКАТА ГИМНАЗИЯ.
За предчувствието - предния път казах, че ще е момче и беше момче, а сега казвам  - момиче.
Предния път до края на 4-ти месец бях качила 8 килограма и пак ядях много. Проблема при мен е, че не мога да се сдържам и като огладнея ставам чак агресивна и то доста. Личеше ми още в 3-ти месец, а след това до 8-ми изгкеждах като "препила с бира", както се изразяваше един приятел.
Някой беше питал кога се усещат за първи път движенията - аз ги усетих доста рано предния път - към края на 3-ти месец. Малкия ми засягаше някакъв нерв и постоянно ритах безконтролно с единия крак, което много стряскаше мъжа ми нощем.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 14 654
Здравейте, дами. Днес нямах много време да ви чета, а и гледам вече нова темичка  Hug
Да ви споделя моя провал с тортата за рождения ден на детето ми утре. Тъкмо я завършвах и украсих и бам - бордюрът се срина от всички страни, а детето се разрева жално, жално. Така е, знаех си, че на Разпети петък не трябва да похващам нищо, ама на. Сега имам грозна торта, която ще сервирам в купички и разревано дете.
Приятно посрещане на Великден, лека нощ от мен.
mari_rus, близнаци  Grinning Колко двойки близнаци имаме вече в темата? Много хубаво, радвам се всички майки, очакващи близнаци. Нашия татко онзи ден преди прегледа също ми казваше, че можело да не видим едно, а две сърчица, ама е едно, както си и знаех. Аз имам предчувстие ту за момиче, ту се разколебавам. Така или иначе - всякакви деца мога да гледам аз, така че не се вънувам много от пола.

# 56
  • Мнения: 685

При мен започна гаденето с пълна сила... С голяма радост чаках този уикенд, защото ще си бъда у дома. Утре милото има рожден ден, а аз толкова съм скапана, че нямам сили изненада да му спретна. Надявам се ще ми е простено.  Blush

Аз имам предчувствие за девойка...

тъжна мама
благодаря, че сподели адреса на магазина.   bouquet

Весели и щастливи празнични дни!  Hug

# 57
  • Мнения: 97
Cantariny - За рождения ден едно малко кексче дори , от готовите  със свещичка забодена отгоре за
`добро утро` може да е достатъчно мила изненада. Никой не очаква чудеса от нас в това състояние. Освен това да свикват мъжете - тепърва ще се натоварват и с нашите домашни задачки Mr. Green Mr. Green
Лека нощ, че утре рано ще дебна за едни много хубави козунаци

# 58
  • Мнения: 128
Добро утро!
Ставайте да червите яйца Mr. Green

# 59
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро и от мен,
пожелавам ви весел празник, да сте живи и здрави, засмени и щастливи!

Аз сега подхващам яйцата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт