Полът на бебето и видеозона

  • 21 240
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
във Фемина 3Д е 80лв, в МЦ св. София 4Д и запис на диск е 70лв
записах си час за 29.08
тел. е 951 - 55 -92

# 92
  • Мнения: 2 807
И чакаме после да се похвалиш на кого прилича твоето... момИченце  Wink Heart Eyes Hug

# 93
  • Мнения: 8 769
във Фемина 3Д е 80лв, в МЦ св. София 4Д и запис на диск е 70лв
записах си час за 29.08
тел. е 951 - 55 -92
За къде си записа час не разбрах? Аз само от любопитство, не че съм от сф...
П.С. Успя ли да ти помогне линка? Там пишеше,ч е има и 3д и 4д... newsm78

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
във Фемина 3Д е 80лв, в МЦ св. София 4Д и запис на диск е 70лв
записах си час за 29.08
тел. е 951 - 55 -92
За къде си записа час не разбрах? Аз само от любопитство, не че съм от сф...
П.С. Успя ли да ти помогне линка? Там пишеше,ч е има и 3д и 4д... newsm78
за Св. София си записах час, аз във фемина съм била на 3д , а 4д не знам дали имат, но е с 10лв по-скъпо Mr. Green

# 95
Във Фемина има и 3D, и 4D /това са просто два режима на работа на апарата: 3D дава триизмерна статична снимка, а 4D дава триизмерен образ в движение/. Не се заблуждавайте обаче, че това има толкова голяма диагностична стойност, особено по отношение на пола. Полът не се вижда по лесно по този начин. Прегледите имат смисъл при напреднала бременност, когато има оформено лице и са преди всичко за задоволяване на любопитството на родителите. Наистина с 3D и 4D могат да се хващат детайли и дребни дефекти, които иначе не се забелязват, но получаването на качествен образ не е проста работа и хората у нас, които владеят метода са единици. Фактът, че много от мамите не са разбрали нищо от прегледа и не могат да опишат какво са видели, доказва това. Истинсткият качествен 3D и 4D образ на бебето е почти като фотоснимка и не е нужно да ти обясняват какво се вижда, защото то е пределно ясно. Всичко друго е кьорфишек. Във Фемина на практика 3D и 4D ги правят безплатно за кеф на майката след приключване на основния преглед без да ти го таксуват. Образът може да се запише и да се даде на всички възможни видове носители. Плащаш 80 лв. ако специално идваш за 4D, което включва и касета.

# 96
  • Мнения: 7 640
Фактът, че много от мамите не са разбрали нищо от прегледа и не могат да опишат какво са видели, доказва това.

..................................
 Всичко друго е кьорфишек.
newsm12

не мога да се съглася, още повече, че прегледът се прави с цел лекарят да разбере каквото му е необходимо. Който може-вижда пола ЧУДЕСНО и на 2Д ехограф.
Струва ми се, че си доста пристрастна към МЦ"Фемина", мисля, че има и други чудесни специалисти.

# 97
  • Мнения: 2 792
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
ето това е таблицата, която на всички досега е познала
  Тя е стара темата и не съм я дочела до край, но Момчил е момиче по тая таблица, за справка години на зачеване 24, месец Октомври, та не на всички е познала Wink

# 98
  • Мнения: 398
Тука ме гледат с двуизмерен - мисля - скенер за ехография, като бебето се вижда много ясно на монитора, в смисъл - глава, ръце и т. н. Та така и за пола- на целия екран ни показаха срамните му устни - таткото също го привикват да гледа бебето.
Инача дават и за вкъщи много хубави и ясни снимки - черно - бели. Та въпросът ми е в БГ също ли навсякъде скенерите вече са такива, защото знам, че има и по-модерни от тези - 4Д и цветни. То и аз утре съм на ехограф, та стискайте палци всичко да е наред.

# 99
  • Мнения: 857
Мама ходи на лекар в стара загора-момче.В Пловдив момче.В казанлък-момче.Е роди си се момче.
А някой ми беше казал че ако ти кажат че  е момче момче ще е защото нямало как да му падне чурката.Ако ти кажели че ще е момиче може да се роди момч,защото можело чурка да му изникне Laughing Laughing Laughingдали има нещо вярно Joy

Общи условия

Активация на акаунт