АГ специалисти рискова бременност - за гр.София

  • 269 752
  • 576
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 237
Сигридов ме разочарова ужасно много .. не информира близки мои хора че детето е с висок риск за Даун синдром - в последствие се роди с Даун синдром а този Великия им заяви че нямало смисъл да ги информира защото по принцип това също е дете и има правото да бъде родено!!! А кой е той да решава вместо родителите се питам аз!!! Михова в Надежда е моят ангел ❤

# 451
  • Мнения: 3
Аз искам да напиша тази единствена дума - благодаря на др. СИГРИДОВ. След два спонтанни аборта в 18 и 10 г.с., с двурога матка, високи NK клетки, тромбофилия, вътрематочни инфекции, моята дъщеря никога нямаше да стигне до 31 г.с. Този човек направи всичко, за да запази бременността с терапии и серклаж с пролабирал мехур в 21г.с., както и прегледи по всяко време, когато нещо я притеснява. Сега се чувства добре и чака деня, в който ще види това дълго чакано бебе. Благодаря ви, др Сигридов! Вие сте най-добрият лекар! Докоснати от Бога са тези, които ви срещнат по пътя за мечтано бебе!

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 16:05 от Аля

# 452
  • София
  • Мнения: 10 700
Велик е. Няма равен. Факир. Много го обичаме и ние Simple Smile

# 453
  • Мнения: 1 262
И аз се прекланям пред Сигридов!

# 454
  • Мнения: 10
Здравейте!Бих искала да попитам за моя проблем.Бременна съм в 18 г.с. и ми откриха малък полип на шийката на матката .Има ли между вас мами с такъв проблем и как са постъпили махнали ли са го или са изчакали след раждането ?

# 455
  • Мнения: 178
Аз съм почти в 18 г.с и имам същия проблем. Откриха ми полипа още в 8г.с. Лежах в болница 5 дни, защото бях прокървила от него. Не го лекуват с нищо за сега, само наблюдение. Забранен ми  е секса, за да не се стимулира да кърви. Казаха ми, че е възможно сам да се махне, но все още си е там. Също така, че не се маха по други начини докато си бременна.
Дано съм била полезна Simple Smile

# 456
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора Simple Smile.Да те попитам твоят полип откакто са ти го открили до сега пораснал ли  е ?

# 457
  • Мнения: 213
Здравейте момичета, искам да попитам за мнение за д-р Кристиян Йончев/Шейново?!
Първата ми бременност беше проблемна и от 5 м нататък премина на легло заради скъсена шийка на матката. В момента съм в 7 г. с. и не съм се ориентирала към следящ доктор. Идеята ми за д-р Йончев е че все пак е от отделение по рискова бременност, но не е и от често споменаваните имен тук и съответно надявам се да не е претоварен и би отделял повече внимание.
Етърва ми е раждала и двете си деца при него и е страшно доволна, но все пак нейните бременности са били леки и безпроблемни.
Ще съм благодарна за споделените мнения или опит Simple Smile

# 458
  • Мнения: 8
Доктор Велев...уникален човек и специалист.

# 459
  • Мнения: 493
А аз искам да попитам за мнения за д-р Спасов (Шейново). Някоя била ли е при него при следене на бременност???  Познавам го само по име, защото раждах в Шейново. Отзиви и мнения.

# 460
  • гр.София
  • Мнения: 243
Здравейте!Бих искала да попитам за моя проблем.Бременна съм в 18 г.с. и ми откриха малък полип на шийката на матката .Има ли между вас мами с такъв проблем и как са постъпили махнали ли са го или са изчакали след раждането ?

Аз бях с полип образувал се по време на първата ми бременност. Не го махнаха, само го наблюдаваха. Също имах леко кървене в шести месец заради него и постъпих в болница на 5 дни. Родих нормално и след време, когато отидох на контролен преглед беше изчезнал. Лека бременност  Simple Smile

# 461
  • Мнения: 110
Здравейте, бихте ли ми препоръчали специалист от клиника Щерев,запознат с тромфилия?

# 462
  • Мнения: 4 589
Може би имате предвид тромбофилия? Аз лични бих отишла ори проф. Алекс Савов в МД.

Здравейте, бихте ли ми препоръчали специалист от клиника Щерев,запознат с тромфилия?

# 463
  • Мнения: 110
Може би имате предвид тромбофилия? Аз лични бих отишла ори проф. Алекс Савов в МД.

Здравейте, бихте ли ми препоръчали специалист от клиника Щерев,запознат с тромфилия?
Извинявайте, не съм уточнила. Интересува ме АГ специалист newsm78

# 464
  • София
  • Мнения: 5 483
Здравейте, бихте ли ми препоръчали специалист от клиника Щерев,запознат с тромфилия?
Не искам да се изказвам крайно,аз имам горчив опит само с един специалист от клиниката,това не значи че всички са такива,НО погледнете го от тази страна,Щерев е репродуктивна клиника,моят съвет е да търсите специалист,който се занимава с рискова бременност,или за тромбофилията потърсете човек,който се занимава конкретно с това.
В трета градска има добър специалист ,професор Паскалева мисля че се казваше.

Общи условия

Активация на акаунт