* Красиви Гърди *

  • 13 756
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 553
кокетка, аз съм ползвала този на Билка. Не е лош, но естествено не очаквай да станат ''големи'' точно с това кремче  Joy  Иначе - леко се нанася, бързо попива, свежо мерише  Peace
В момента ползвам крема за бюст и шия на Ейвън - също не е лош. Следващия път може да пробвам на Леокрема Wink

# 46
  • Мнения: 97
кокетка, аз съм ползвала този на Билка. Не е лош, но естествено не очаквай да станат ''големи'' точно с това кремче  Joy  Иначе - леко се нанася, бързо попива, свежо мерише  Peace
А може ли някой да сподели впечатления от гледна точка на стягане на бюста как влияе крема на Билка.

# 47
  • Мнения: 408
Аз сега ползвам това и ми харесва. Мога да кажа, че има по-видим резултат от колкото спрея на Лиерак Whistling  цената му е към 14лв.


Записвам се в групата на недоволните от Лиерак, аз ползвах и ампулите и серума, резултата е нулев.
За съжаление не откривам този крем на Леокрема в магазините, където има техни продукти. Явно е много търсен.

vessit, ти кои ампули на лиерак ползва?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 956
Запис!
Аз все попадам на мъже, които са луди по дупета, бедра, устни... И цици не ги интересуват много! Обаче мен пък ме интересуват! Грижа се за тях. Една от наи-ерогенните зони на жените са гърдите, няма да се ллъжем, я! И като искаме да им обърнат подобаващо внимание, трябва да сме спокойни, че предлагаме приятна гледка...
За протокола - пробвала съм Лиерак ампулите Фитрел, Ювена, Колистар - старите варианти и новата формула пуш ъп, Леокрема, Мустела, Палмерс.
Ефект имаха Ювена, колистар и палмерс, но само до измиване, т.е. нетраен...  

# 49
  • Мнения: 97
gardje, ами аз съм виждала само едни ампули за стягане на бюст на Лиерак. Всъщност, както ми обясни консултантката в аптеката, те са основното средство, а серумът е само допълващ. Съжалявам че изхвърлих опаковката и не мога да дам точното им наименование.

# 50
# 51
  • Мнения: 100
http://info.rozali.com/novini/p10534.html
Някой има ли повееч информация по този въпрос,не можах да намеря ,а е интересто....

# 52
  • София
  • Мнения: 1 956
Фитрел се казват ампулите на Лиерак. Слаба работа са, имаше някакъв едва забележим ефект от 1 кутия... Дазе дали не си и внуших...

# 53
  • Мнения: 194
Момичета,да се включа и аз.Отслабнах много след раждането и гърдите ми направо ги няма.....гонят пода.Не вярвам ,обаче,някакви кремчето и упражнения да помогнат,защото гърдите не са мускул,няма как да ги стегне гимнастика,или ефекта ще е почти незабележим....поне за мен си знам ,че е така.Обмислям сериозно варианта за силикон,и живот и здраве, пролетта ще ви се похваля с нови придобивки

# 54
  • Мнения: 1 645
Ъпдейт:
Крема на Ив Роше не беше лош,но не и идеален.
След това купих на Колистар и още се  мажа с него.По добър е от на Ив Роше но има още какво да се желае...
Заредих се от България с Евелин и Ейвън,скоро ще начена един от двата и пак ще пиша Peace

Редувам топъл-студен душ,лек масаж с крема с кръгови движения в посока на часовниковата стрелка Laughing

# 55
  • Мнения: 37
цоп
и аз искам да ви следя,но ползвам нищо но усещам че от неправилна стойка започват да увисват

# 56
  • Мнения: 78
Аз ползвам този на AVON от седмица и честно казано май няма да повторя...Само да свърши и се мятам на Евелин.Иначе студен душ на края на банята винаги правя и ефекта е удивителен.Аз не пускам само ледена вода а просто хладна.

# 57
  • София
  • Мнения: 38 476
Айде дайте мнения за Евелин, че и аз съм му хвърлила око.

Общи условия

Активация на акаунт