LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 762
  • 864
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 92
И да ви попитам ДСК има ли интернет банкиране????
Има,аз го ползвам без проблем Peace

# 316
  • Мнения: 6

Попитай в другата тема Wink
59978 би трябвало да стане, намаля 40%. Виж тук http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=co … urecode=001RQ0438

Точно този код не намаля нищо, а ти дава БД и подарък, ако пазаруваш от вече намалените до 40% продукти ...

И освен това като видиш двата знака отпред ти става ясно, че по никакъв начин с никакъв код не може да се намали такъв артикул (ако си прочел първия пост на темата за кодовете)!!!

# 317
  • Мнения: 330
И да ви попитам ДСК има ли интернет банкиране????
Има,аз го ползвам без проблем Peace

А да те попитам ако може да ми кажеш дали трябва да се активира от банката или аз мога да го направя от интернет. И последно да ми кажеш къде да го търся че прерових сайта но не успях  bouquet

# 318
  • Мнения: 157

Попитай в другата тема Wink
59978 би трябвало да стане, намаля 40%. Виж тук http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=co … urecode=001RQ0438

Точно този код не намаля нищо, а ти дава БД и подарък, ако пазаруваш от вече намалените до 40% продукти ...

И освен това като видиш двата знака отпред ти става ясно, че по никакъв начин с никакъв код не може да се намали такъв артикул (ако си прочел първия пост на темата за кодовете)!!!

Съжалявам за спама,но ще кажа-аз я намалих с кода от поканите!Намаля всичко с този знак,поне това,което пробвах.

kriss_and     аз го активирах в банката и не мисля,че може през Интернет,но може и да греша.Ето тук е   https://www.dskdirect.bg/page/default.aspx?user_id=3154726&s … mp;xml_id=/bg-BG/   

# 319
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Здравейте!

Получих си всички поръчки, много съм доволна от повечето неща и за мен, и за малкия, само едни обувки не ми стават - големи се оказаха, та ги продавам. Досега рових за линк, но не ги откривам - става дума за черни обувки със сребърен кант (имаше ги и в червено с черен кант) на подметката. Номерът е 38 и мисля, че си отговарят, аз се презастраховах и така се получи. Ако някой проявява интерес, на лични, иначе отиват в продавалника. Ще ги снимам ако искате.

Поздрави!   bouquet

# 320
  • Варна
  • Мнения: 23
привет и от мен, днес взех 3 пакетчета за поща - Варна. едното от 07.04, две от 09.04.
ето снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=332810&pid=11758709
много ми харесаха нещата, само закачалките ми се струват доста малки, а с дънките съм се надценила. 40 размер са, и са ми големи. продавам ги. иначе са страхотни и ще чакам да ги намалят да си поръчам по-малкия размер.  Peace

ако някой има въпроси - на среща съм!  Hug

# 321
  • Мнения: 0
 Rolling Eyes аз да питам понеже все бързо ми фактурират поръчките тази я направих към 3ч 
и още не са я фактурирали  а ми пратиха на имейла потвърждение  че съм направила  Rolling Eyes
дали да се притеснявам ?

# 322
  • Мнения: 0
Rolling Eyes аз да питам понеже все бързо ми фактурират поръчките тази я направих към 3ч 
и още не са я фактурирали  а ми пратиха на имейла потвърждение  че съм направила  Rolling Eyes
дали да се притеснявам ?


и аз имам една от днес наобяд - още не е фактурирана, понякога става по-бавно. спокойно!  Peace

# 323
# 324
  • Мнения: 678
и аз четох отзивите за туниката - бяха положителни
момичета , може ли линк към нея - не си спомням на кой беше снимката

ПС : чакам поръчка от великденските намаления - по-вечето неща не са обсъждани , така че ще докладвам със снимков материал  Wink

# 325
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета, когато излезете от акаунта си с пълна кошница и после влезете отново, кошницата изпразва ли ви се вече при положение, че не е пусната поръчка?

# 326
  • Canada
  • Мнения: 649
Момичета, когато излезете от акаунта си с пълна кошница и после влезете отново, кошницата изпразва ли ви се вече при положение, че не е пусната поръчка?
не

# 327
  • Canada
  • Мнения: 649
обаче сега като влязох наистина ми показва и в двата акаунта празен панер, което е много странно. Единият би трябвало да е пълен, а в другият имах 1 артикул. Нямам идея защо в момента са празни?!?!?! newsm78 #Crazy

# 328
  • Мнения: 0
обаче сега като влязох наистина ми показва и в двата акаунта празен панер, което е много странно. Единият би трябвало да е пълен, а в другият имах 1 артикул. Нямам идея защо в момента са празни?!?!?! newsm78 #Crazy

на мен напоследък всеки ден ми се случва, влизам и излизам няколко пъти и се оправят!  Peace

# 329
  • Canada
  • Мнения: 649
Да, явно нещо им прави проблеми сайта...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт