LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 760
  • 864
  •   1
Отговори
# 345
# 346
# 347
  • Мнения: 3
за тази пола при ханш 102 и талия 83  кой размер трябва да взема?
http://www.laredoute.fr/vente-jupe-fleurie.aspx?productid=324103 … &numberpage=1
извинявам се,че се повтарям ! Благодаря предварително   bouquet!

Не съм по оразмеряването, но 46 номер на тази пола в талията е 45.5см., дължина 60см. Надявам се да се ориентираш за себе си.

# 348
  • Мнения: 59
нали е с ластик

# 349
  • Мнения: 3
Няма ластик, с цип е.

# 350
  • Мнения: 324
Момичета, имам проблем с една поръчка от днес. На мейла за потвърждение в адреса за доставка липсва името. Всичко е точно, а няма име. Сигурна съм, че си беше на мястото преди да потвърдя поръчката. Фактурирано е вече. Да им пиша ли за проблема?

# 351
  • Мнения: 3
Слънчогледка, не мисля, че това е проблем. За тях ние сме клиентски номера, в смисъл, че името има от къде да ти го намерят (от попълването на първоначалните данни), все пак трябва да има получател на пакета.

В предишните теми имаше момичета, които бяха питали за тази пола на Wrangler, дали някоя от тях я е поръчвала в последствие? Интересува ме дължината й в действителност, дали е до колене (genoux, както е в описаниета) или е 81см?
http://www.laredoute.fr/vente-jupe-denim-wrangler.aspx?productid … &numberpage=8

# 352
# 353
  • Мнения: 7
Ами значи си за размер 46  Peace Как ли го сметна това 52  newsm78
Между другото и в 44 би могла да се вкараш, но като за начало (за втори път, де) опитай 46
Благодаря ви за отговора,но значи тази таблица не е вярна а това ,че няма да поръчам 52 № сигурно! Grinning

# 354
  • Мнения: 194
Добро утро на всички.
Много воля за някакво мнение за това
Мисля да пускам поръчка днес и го искам за подарък на едно бебче, което сега е на 1 месец и за догодина(предвиждам го да го носи около възраст 9м) 74 дали ще е ОК. Нали не е уголемено или умалено и като изпълнение как е newsm78 Може би е коментирано отдавна - дано няакой го има.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 07:46 от ANNAFACE

# 355
  • Шумен
  • Мнения: 555
за тази пола при ханш 102 и талия 83  кой размер трябва да взема?
http://www.laredoute.fr/vente-jupe-fleurie.aspx?productid=324103 … &numberpage=1
извинявам се,че се повтарям ! Благодаря предварително   bouquet!

Не съм по оразмеряването, но 46 номер на тази пола в талията е 45.5см., дължина 60см. Надявам се да се ориентираш за себе си.

Според мен си за 42.  Аз съм с малко повече сантиметри и съм с този номер. А може и в 40 да влезеш, но ще ти е опъната.
 Hug

# 356
  • Мнения: 116
Добро утро на всички.
Много воля за някакво мнение за това
Мисля да пускам поръчка днес и го искам за подарък на едно бебче, което сега е на 1 месец и за догодина(предвиждам го да го носи около възраст 9м) 74 дали ще е ОК. Нали не е уголемено или умалено и като изпълнение как е newsm78 Може би е коментирано отдавна - дано няакой го има.
Това бяха писали, че е умалено, особено чувалчето. По- добре вземи по-големия номер  Peace
Аз го имам, но не помня кой номер поръчах, също за идващата зима, бебчо е на 4 дена в момента и не мога да преценя дали ще му става  Laughing
Иначе е много добре като изпълнение, ватирано от вътре, ще топли, лично аз много го харесах. Само дано да става за юнака.
Якето се отделя от чувалчето и може да се ползва отделно. Друго не се сещам  Hug

# 357
# 358
  • Мнения: 473
Момичета, имам проблем с една поръчка от днес. На мейла за потвърждение в адреса за доставка липсва името. Всичко е точно, а няма име. Сигурна съм, че си беше на мястото преди да потвърдя поръчката. Фактурирано е вече. Да им пиша ли за проблема?

На всичките ми мейли няма име, а само адрес  Peace и съм ги получила. Няма място за притеснения.

# 359
  • Мнения: 610
Може ли да измериш панталона и да ми кажеш кой номер си взела и колко си висока (на теб до долу ли ти стига),защото някъде четох че е късичък   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт