LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 748
  • 864
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • близо до морето
  • Мнения: 85
  Благодаря vanina_nina  и kyky_!  bouquet  За сайта на Вени не се бях сетила!  Blush

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Cvetelinka, метни после и дълбочината отпред, както и ширината на крачола най-горе (за черния панталон с копчетата става въпрос), че го мисля и аз този панталон  Hug Ще чакаме и снимки, разбира се  Mr. Green

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Хайде малко полезна информация и от мен - повече информация за сутиените от Ла Редут, по видове сутиени и повече преведени термини.
Надявам се да е полезно!

Ах, супер, точно съм на вълна сутиени   bouquet

# 679
  • Мнения: 1 140
Забелязах, че са вдигнали някои цени в детския сектор на "албанците". Едно нещо обаче ме шашна - вижте, разликата вече е 34 евро Shocked А са едни и същи, нали?

и аз съм си го сложила в кошницата. И сега какво дали ще ни го хванат за 5 или за 35  newsm78 newsm61
Ако го поръчаш на 5, ще ти го хванат 5 евро.  Peace
Друг е въпросът, че в момента явно подготвят някакви нови намаления, махнали са на част от нещата стария процент намаление и още не са сложили новия. Затова част от нещата хем са намалени, хем ги има и на ненамалена цена, въпреки че са в червената зона - албанците. Много сложно стана, а исках само да кажа, че ако днес палтенцето е 5 евро, утре може да е 7, а може и 3, ама никой не знае точно кога и колко Mr. Green

# 680
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Хайде малко полезна информация и от мен - повече информация за сутиените от Ла Редут, по видове сутиени и повече преведени термини.
Надявам се да е полезно!

Ах, супер, точно съм на вълна сутиени   bouquet
Да, след като и аз ги разгледах обстойно се замислих Wink дали да не си купя и аз някой сутиен

# 681
  • Мнения: 146
Получих и последния пакет.
Потничето е супер,малко е бледичко,но трикото е стегнато и хубаво.Изненада ме и това,че от вътрешната част има като подплата за гардите :www.laredoute.fr/vente-debardeur-raye-aws.aspx?productid=3241128 … 9&prodcolor=1
Детските сандали заради които пуснах поръчка и които всички имаме,хубави са,но ме е яд,че после почти двойно ги намалиха.

# 682
  • Мнения: 2 122
има намалени цени в спортния сектор при албанците  Flutter

# 683
  • Мнения: 146
извинявям се ако съм пропуснала,но някой може ли даде отзиви за това,отговарят ли си на номерата и заслужава ли си парата?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3239799& … ue&ksource=-1

# 684
  • Мнения: 1 350

Бива, не е лоша блузката, всекидневна, от рипсено трико е, което се вижда на деколтето, отговаря си на размера и на цвета на снимката.

em4eto, отдавна се каня да те питам за размерите на потничето Морган и въобще как го намираш. Благодаря предварително  bouquet

извинявям се ако съм пропуснала,но някой може ли даде отзиви за това,отговарят ли си на номерата и заслужава ли си парата?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3239799& … ue&ksource=-1

Умалени са с номер надолу, иначе са хубави , идеални за тази пари. Аз даже ги взех на 8-9Е. И да допълня,че са от естествен велур отвън и кожена стелка отвътре.

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 12:08 от laki

# 685
  • София-Младост
  • Мнения: 23 348
Днес взех поръчка от 12.04. за поща. С подаръка чантата с Дора. Момчешките сандалки н.24, едно панталонче, слипчета, каскетчето за момче-доста по-тъмен цвят от този на снимката...после ще потърся линкове, защото от тия промоции в сайта нещо трудно уцелвам артикулите.
В Младост-4 пощата имаше още 5-6 пакета.
За сега от получените неща намерих тези:

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 12:45 от Ала-Бала

# 686
  • Мнения: 1 350
Ала-Бала, ще може ли да измериш н. 24  bouquet

# 687
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Notre Damme  да ми кажеш ако можеш размерите на твоя мъж за панталонките с които ти се хваща кода, че ми харесаха а незнам какви да поръчам на моя! Благодаря!  Hug

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
има намалени цени в спортния сектор при албанците  Flutter

Къде са?
Аз не виждам промяна в цените.

# 689
  • Мнения: 491
Ето снимки от поръчката ми от 12ти април: тези панталонки на пума 38ми номер и суичър на адидас, xl размер с подарък сака oxbow.

анима, наистина ли на бермудите на пума им са широки долу крачолите или така изглежда на снимката?

Общи условия

Активация на акаунт