Всички правим св.рки, но някои на когото трябва!

  • 5 401
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ами аз съм чувала че под истинска свирка мъжете разбират да изядеш и сладоледа от нея - но ако има по осведомени да кажат! newsm78
И така може да се каже, но по-важното е да свършиш всичко сама т.е. без никаква чужда помощ.
Може да се направи аналогия с това, което ние мъжете ви правим  ... друго си е да те 'свършат'  - нали  Wink

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Кола е малко, пък била тя и Бентли. Все пак ние тук инвестираме в дълги пари.

# 47
  • Мнения: 139
Ами аз съм чувала че под истинска свирка мъжете разбират да изядеш и сладоледа от нея - но ако има по осведомени да кажат! newsm78
И така може да се каже, но по-важното е да свършиш всичко сама т.е. без никаква чужда помощ.
Може да се направи аналогия с това, което ние мъжете ви правим  ... друго си е да те 'свършат'  - нали  Wink

От всяко дърво 'такова' не става...
Доживях да прочета, че мъжете били по-добри франкофони (да се изкажа културно). ooooh! Но нали "Блаженни са вярващите".
В тоя ред на мисли не знам да вярвам ли, или ми е време да сдухам, че нямам Бентли, защото аз, само и единствено аз съм виновна за ситуацията, тъй като не съм овладяла тънкостите на занаята свиркоправене?

# 48
  • Мнения: 0
От всяко дърво 'такова' не става...
Доживях да прочета, че мъжете били по-добри франкофони (да се изкажа културно). ooooh! Но нали "Блаженни са вярващите".
В тоя ред на мисли не знам да вярвам ли, или ми е време да сдухам, че нямам Бентли, защото аз, само и единствено аз съм виновна за ситуацията, тъй като не съм овладяла тънкостите на занаята свиркоправене?

Не бих спорил - всеки съди за другите по себе си така че според мен мъжете го могат. Жените също .. ако изкарат един ускорен курс. Трябва и желание рабира се  Laughing
А с добри с***ки Бентли могат да заработят много малко жени. По-голямата сгода е че печелиш доволен съпруг или приятел т.е. намалява конкуренцията, а това не е никак малко  Naughty

# 49
  • Мнения: 2 829
в тази криза--правя всичко Mr. Green Whistling Whistling

# 50
  • Мнения: 139
От всяко дърво 'такова' не става...
Доживях да прочета, че мъжете били по-добри франкофони (да се изкажа културно). ooooh! Но нали "Блаженни са вярващите".
В тоя ред на мисли не знам да вярвам ли, или ми е време да сдухам, че нямам Бентли, защото аз, само и единствено аз съм виновна за ситуацията, тъй като не съм овладяла тънкостите на занаята свиркоправене?

Не бих спорил - всеки съди за другите по себе си така че според мен мъжете го могат. Жените също .. ако изкарат един ускорен курс. Трябва и желание рабира се  Laughing
А с добри с***ки Бентли могат да заработят много малко жени. По-голямата сгода е че печелиш доволен съпруг или приятел т.е. намалява конкуренцията, а това не е никак малко  Naughty

Да, де, всеки съди от собствен опит.
Аз не бих могла да се съглася, че мъж се справя по-добре, емпиричните проверки говорят друго.
А за доволен съпруг май и начинаещите вече не правят тъй де. Все още има такива, дето за идеята да се обзаведат със съпруг вземат та се наведат Wink
Та, ако имаш наблюдения и опит, открехни ни, какви жени, с какво точно успяват да заработят Бентли по втория начин? Да се не 'абим напразно.
 Hug

# 51
  • Мнения: 543
Доживях да прочета, че мъжете били по-добри франкофони (да се изкажа културно). ooooh!

чел съм че хомосексуалните мъже правели по-добри свирки от жените

# 52
  • Мнения: 139
Доживях да прочета, че мъжете били по-добри франкофони (да се изкажа културно). ooooh!

чел съм че хомосексуалните мъже правели по-добри свирки от жените

Това и аз съм го чувала. Жена съм и няма как да проверя достоверността на чутото. Жалко.

# 53
  • Мнения: 2 175
Е много ясно - мъжете все пак по-добре знаят къде да се пипнат, докоснат и тн..

# 54
  • Мнения: 0
Та, ако имаш наблюдения и опит, открехни ни, какви жени, с какво точно успяват да заработят Бентли по втория начин? Да се не 'абим напразно.
 Hug
Oпит... не ! Наблюдения имам. Пазара обаче е малко по-различен - ако в нормалния случай мъжът сваля жената то там е обратното - контиш се и после правиш свалки т.е. докопваш се до някой и се молиш да те нае..е та белким си по-добра от другите. После той ти 'подарява' колата и като му омръзнеш .... ей кат онази в предишния Брадър - Лилянка ли беше или как не помня  Whistling
Та така !!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз пък винаги съм се чудела колко километра трябва да издухаш, за да получиш такава кола. Ако една хубава кола струва 200 000лв /на пример/, а една хубава свирка 100лв и средната дължина на пениса 20см. Ами получава се само 40км. к.р /извинете  Embarassed така ми дойде  Crazy /.
Та не е важно къде духаш, за какво разстояние ще получиш желаната "стока".

# 56
  • Мнения: 2 491
Само отбелязвам:

Много малко жени правят истински с***ки.   Confused

Мъжете знаят за какво говоря  Wink
Как се правят истински свирки? Може пък така да извоювам картата за автобуса.
Ами аз съм чувала че под истинска свирка мъжете разбират да изядеш и сладоледа от нея - но ако има по осведомени да кажат! newsm78
Не е това. Вакуум му викат. Mr. Green

По темата, освен свиренето трябва да имаш и други таланти за Бентли примерно. Една свирка, Бентли не прави Naughty
Свиря, когат ми се свири и когато не ми е запушен носа Mr. Green
А иначе най-добрите облаги се получават не с това м/у ушите от външната страна, а от вътрешната мисля...

# 57
  • Мнения: 156
не знам как е при другите, но симфониите при мен са за кеф, не за да ми предоставят материални блага срещу тях. ако толкова ми е затрябвало нещо, бих си го купила... иначе колко километра пи**и трябва да издухам, за да си го изработя по този начин... не е за мен това. имам си глава на раменете, мога да работя - жива и здрава съм. така съм си го избрала.

# 58
  • Мнения: 940
Joy Joy Joy Joy еееее нечий свирки са за Бентли, други за Мерцедес, трети просто за фолксвагенче..  Joy Joy

тъй, тъй. По темата--ако мъж ми имаше пари за Бентли, и без свирки щеше да ми го купи. При мен секса си е за удоволствие, не чакам облаги.

# 59
  • Мнения: 0
За протокола:
Вие бихте ли купили на някой нещо за да ви из...же като хората ?  Crossing Arms Thinking

Общи условия

Активация на акаунт