Всички правим св.рки, но някои на когото трябва!

  • 5 419
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 623
Свиря на точния човек  Wink
въпреки, че преди няколко дни,
в анонимни СМС-и бях набедена,
че свиря и на други, при това готино  bowuu
Аз отговорих подобаващо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
"Другите" обаче са опечалени,
защото всъщност нямат и представа от моята свирня  Joy
Разбрахте ли нещо всъщност  newsm78 Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Разбрахте ли нещо всъщност  newsm78 Mr. Green

Не. Ма, се е случвало и друг път...  Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 2 623
...
Разбрахте ли нещо всъщност  newsm78 Mr. Green

Не. Ма, се е случвало и друг път...  Mr. Green

Няма значение - аз да си кажа  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 2 448
Професионален духач съм.  Mr. Green Музикант от духовата катедра , за това явно имам професионално изкривяване и съм много претенциозна към инструментите, на които свиря.  Whistling

# 79
  • софия
  • Мнения: 25 478
....
Разбрахте ли нещо всъщност  newsm78 Mr. Green
ммммм, да! Аз разбрах, че си парясница  Mr. Green

# 80
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Само отбелязвам:

Много малко жени правят истински с***ки.   Confused

Мъжете знаят за какво говоря  Wink
Зная за какво говориш Peaceно след като минат пубертета ,почват да им харесват и неистинските Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 2 623
....
Разбрахте ли нещо всъщност  newsm78 Mr. Green
ммммм, да! Аз разбрах, че си парясница  Mr. Green

Кой ? Аз  Rolling Eyes
Нещо грешно си разбрала  Naughty

# 82
  • Мнения: 506
Лелееееееееееееееееееееееееееееееееееее.........ако не пукна от смях, то ще пукна от яд.         hahaha
Родила съм се злояда и все още съм си такава, та може би за това и съм от движението "..антисвирки, анти лук"....Защо ли, защото и двете миришат!И от тук...никога , ама никога няма да падна толкова ниско, имате ме за мъжемразка, но аз в краката на мъж -кой да е - не съм и никога няма да падна!  Crossing Arms
Това е за мен и темата като цяло - нищо друго освен падение, ама щом ви кефи да сте в краката на мъжете - все пак си е ваша работа!
Peace

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 23:48 от nikiki

# 83
  • София
  • Мнения: 2 623
Лелееееееееееееееееееееееееееееееееееее.........ако не пукна от смях, то ще пукна от яд.         hahaha
Аз съм от движението "..антисвирки, анти лук"....Защо ли, защото и двете миришат!И от тук...никога , ама никога няма да падна толкова ниско, имате ме за мъжемразка, но аз в краката на мъж -кой да е - не съм и никога няма да падна!  Crossing Arms
Това е за мен и темата като цяло - нищо друго освен падение, ама щом ви кефи да сте в краката на мъжете - все пак си е ваша работа!
Peace

 ooooh! ooooh! ooooh!
Без коментар  Naughty

# 84
  • София
  • Мнения: 547
Лелееееееееееееееееееееееееееееееееееее.........ако не пукна от смях, то ще пукна от яд.         hahaha
Родила съм се злояда и все още съм си такава, та може би за това и съм от движението "..антисвирки, анти лук"....Защо ли, защото и двете миришат!И от тук...никога , ама никога няма да падна толкова ниско, имате ме за мъжемразка, но аз в краката на мъж -кой да е - не съм и никога няма да падна!  Crossing Arms
Това е за мен и темата като цяло - нищо друго освен падение, ама щом ви кефи да сте в краката на мъжете - все пак си е ваша работа!
Peace
минавала ли ти е мисълта, че точно в това положение жената има най-голяма власт над мъжа..?

# 85
  • Мнения: 506
Лелееееееееееееееееееееееееееееееееееее.........ако не пукна от смях, то ще пукна от яд.         hahaha
Аз съм от движението "..антисвирки, анти лук"....Защо ли, защото и двете миришат!И от тук...никога , ама никога няма да падна толкова ниско, имате ме за мъжемразка, но аз в краката на мъж -кой да е - не съм и никога няма да падна!  Crossing Arms
Това е за мен и темата като цяло - нищо друго освен падение, ама щом ви кефи да сте в краката на мъжете - все пак си е ваша работа!
Peace

 ooooh! ooooh! ooooh!
Без коментар  Naughty
Нека, да е без коментар. Naughty Гледам на темата като на веселяшка.Но един ден когато дъщеря ми порасне ще ми е добре, да не е такова момиче...имам спомен още от основното училище за такива 'мадами" от 5-6клас дето ги викаха из тоалетните..е нека  (понеже съм майка на момиче) ми е добре един ден, че имам съвестно дете!Инак какъв пример да й дам???? ooooh!

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 00:06 от nikiki

# 86
  • Мнения: 506
Лелееееееееееееееееееееееееееееееееееее.........ако не пукна от смях, то ще пукна от яд.         hahaha
Родила съм се злояда и все още съм си такава, та може би за това и съм от движението "..антисвирки, анти лук"....Защо ли, защото и двете миришат!И от тук...никога , ама никога няма да падна толкова ниско, имате ме за мъжемразка, но аз в краката на мъж -кой да е - не съм и никога няма да падна!  Crossing Arms
Това е за мен и темата като цяло - нищо друго освен падение, ама щом ви кефи да сте в краката на мъжете - все пак си е ваша работа!
Peace
минавала ли ти е мисълта, че точно в това положение жената има най-голяма власт над мъжа..?
НЕ Crazy!Спомням си, че в 8-ми клас една моя съученичка направи аборт, същата на която викаха "Деси свирката".....та сега мисля от страната на майка, но не намирам думи да опиша болката която е изпитвала майка й.
Все пак това е БГ-мама и като майки не трябва да забравяме, че с държанието си ние даваме пример на децата си, защото пр. всички момичета искат да са като мама! Heart Eyes

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Някой пак сбърка входа за филхармонията с входа на цирка.
Но пък даде възможност на доста да се похвалят в нарочна тема.
Толкова!

Общи условия

Активация на акаунт