Въпрос към мамите раждали два и повече пъти

  • 2 538
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И първия и вторият път родих с 10 дни по-ано, но това си е чиста  случайност.

# 46
  • Мнения: 239
И двете ми бременности бяха много леки .Но по нормален начин да ми дойдат пред родилни болки нямаше .Винаги влизах в болница с преносване и ме слагаха на системи .

# 47
  • Мнения: 19
Дъщеря ми се роди точно на термина, а синът ми 1 ден преди термина, но двете ми бременности бяха различни. Вторият път бях в пълна бойна готовност един месец преди датата, включително бях изпратила каката на село, за да си люпя на спокойствие. Само бъди спокойна и нагласи торбата по на време. Късмет!

# 48
  • Мнения: 1 340
И двете си деца преносих, първия път ми предизвикаха раждането, втория път тръгна сама на 5тия ден. По принцип всяка бременност си е индивидуална, това че първия път си родила по-рано, не значи че и втория ще е така обаче.

# 49
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Според мен всяка бременност е индивидуална.Дъщеря ми се роди на термина,а сънът ми 14 дни по-рано Peace

# 50
  • Мнения: 282
Моите наблюдения показват,че при всеки човек е различно.Няма гаранция че след като едното дете се е родило по-рано от термина и при ворото ще е така,въпреки че при мен се получи точно това.Големият ми син се роди 5 дни по-рано,а малкия-18дни по-рано.

# 51
  • Мнения: 27
Първото си дете родих 1 ден преди термина, второто 19 дни преди термина, а третото  11 дни след като бях влязла в 9-тия месец.Мисля, че няма закономерност,просто когато реши бебчо да се появи,стига всичко да е наред.

# 52
  • Мнения: 752
Първото го родих 5 дена преди термина, а второто  - 2.

Общи условия

Активация на акаунт