Смяна на АМ от Лактана на Розов Хип

  • 3 847
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Я да попитам и аз за розовия Хип,четох,че рецептата е променена,виждате ли разлика със стария?Аз пробвах дъщеря ми с 2-ката,защото неисках да давам 3-ка,заради аромата на ванилия.Не й харесваше,беше й много гъсто,много сладко,на мен не ми харесваше,защото не се разтваряше добре и за да го направя като хората трябваше да предприемам е гати сложното приготвяне.
....

 newsm78 Аз го правя със студена вода, разтваря се добре  Rolling Eyes , просто е по гъсто млякото, за това така ти се струва

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами не е като да ми се струва.Жълти бучки,големи,запушващи биберона и изнервящи девойката.Трябваше да наливам половината доза доста гореща вода,да разтварям млякото в него,после да доливам втората доза по-хладка вода,че да стане цяла порция.Отвърташ,завърташ,един път,втори път,то капе,абе тегава работа.Аз съм свикнала да налея водата,да сложа млякото,да друсна и да давам да се яде,така си е било с всички марки,които съм ползвала досега.Miss Dior Cherie, на теб сега новата рецепта ли ти се разтваря добре със студена вода?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами незнам нова ли е стара ли е, ама сега го давам. При мен има и нещо друго, че биберона и е с много широка дупка и никога не се е запушвал от АМ . Аз го правя и давам веднага, но ако мислиш, че не ти се разтваря добре, просто го рави 5-10 минутки преди да го дадеш. Като гледам остатъците изглежда доста гладка консистенция, няма буци няма нищо  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 495
А аз да попитам:спазвате ли точно указанията за приготвяне на млякото? Rolling Eyes На кутийката пише първо да се сложи млякото, малко вода, да се разклати и след това да се долее до неоходимото количество вода.А аз си го приготвям по стария начин:първо водата, след това млякото, разклащам и давам.Дали не бъркам някъде?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Правя го така ,както пише на кутията.Нямам проблем с разтварянето  Peace

# 20
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718

........гледам,че картинката на ванилията на 3-ката вече я няма,значи ли,че не е ароматизирана?

Картинката я няма, но ванилията си е там  Wink!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
А аз да попитам:спазвате ли точно указанията за приготвяне на млякото? .....

Не, слагам студена вода и разклащам, млякото е готово  Peace

# 22
  • Мнения: 7 436
ние сме на ХИП 2 ,НО стария а вече не се намира в мрежата-от новия хип се запече ужасно детето така че за мен новото мляко не е по добро и незнам къде ще го намирам,но май ще трябва да го заменя с лактана био.

А кога трябва да минем на 3?

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 00:04 от Vivi

# 23
  • Мнения: 15 379
А кога трябва да минем на 3?
Хипп 3 е за след 10-ти месец, Лактана 3 също.

# 24
  • Мнения: X
Вярно е, че ХИП-а трудно се разтваря. Новата серия PLUS пък е просто ужасна - по-трудно се разтваря, а и запича, поне тройката. Затова и се отказах от него след годинката, иначе беше много хубаво мляко, малката израстна с него.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Аз съм си купила миксер за Нес кафе от Технополис.Разтварям млякото за секунди.Но в последно време не го ползвам.Шишетата на Нук имат капачка, която се слага под биберона.Слагам водата, сипвам млякото, разклащам няколко пъти и готово.Не се получават бучки, нито при стария, нито при новия Хип.Един единствен път имах проблеми с малката опаковка.Странно, защото би трябвало да са еднакви.Може би е било по застояло, макар, че беше в срок на годност.По тази причина купувам от Метро.Там рядко застоява, дори често се случва да се е изчерпало и се разкарвам по два пъти.

# 26
  • Мнения: 83
И аз преминах днес от Аптамил на Хипп Плюс 1, супер зле. Три пъти правих и все на бучки. Изнервих се страшно много. Пробвах с не толкова топла, после с по топла, след което пробвах и както е написано на кутията и пак нищо. Купила сум от големите кутии, дали това има значение. Дайте съвети как да го разтварям. Пробвах как ли не, така го разбих че стана на пяна а бучките пак са си там. накрая го дадох на дъщеря ми, като внимавах да не се запуши бибата. Но пък иначе й хареса новото хапване. Моля Ви за съвети, как да го разтварям добре!!!

# 27
  • Мнения: 305
Аз сипвам вода в шишето с Т готова за пиене и после слагам млякото, затварям, разклащам и до сега не съм имала случай да видя бучка!

# 28
  • Мнения: 83
Аз три пъти пробвах и все не ставаше. за следващото хранене ще го приготвя по рано за да мога да го разбия доколкото може.

# 29
  • Мнения: 46
Ние бяхме на розов ХИП и минахме на Лактана ,не бих направила обратното ,родих се с ЛАКТАНА БИО

Общи условия

Активация на акаунт