Жените с власт

  • 5 677
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 892
Меркел е сексапилна ли, Марадона?

В последния Ви постинг има повече въпроси, на които може да Ви отговори единствено мъж.

Ако мога да отговоря от обратна гледна точка - последното нещо у един мъж, което може да ме впечатли е власт. Властта не дава допълнителен сексапил.  
Само това мога да кажа и Ви напускам темата  Peace

# 31
  • Мнения: 274
Меркел е сексапилна ли, Марадона?


В сегашното и обществено положение, ако се понапъна, със сигурност ще открия и сексапил.

И моля те остани, не се изнизвай така невъзпитано  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 448
Това със сексапила, не знам до колко една жена може да отговори за друга. От посочените тук, само една ми направи впечатление до степен "ах как ми се иска да съм мъж".  Crazy

Тази:

но в Италия ... аххх  министърката на равноправието Mara Carfagna.
http://3.bp.blogspot.com/_SI8Cw6H7ZvQ/Sc6ggqRg71I/AAAAAAAABMg/RA … 0/Clipboard04.jpg

# 33
  • Мнения: 274
Това със сексапила, не знам до колко една жена може да отговори за друга. От посочените тук, само една ми направи впечатление до степен "ах как ми се иска да съм мъж".  Crazy

Тази:

но в Италия ... аххх  министърката на равноправието Mara Carfagna.
http://3.bp.blogspot.com/_SI8Cw6H7ZvQ/Sc6ggqRg71I/AAAAAAAABMg/RA … 0/Clipboard04.jpg


Предлагам да пуснем петиция до премиера, с която да настояваме да помоли Берлускони да я трампим за Етем. Те нали сега, да не дава Господ да се случва отново, имаха бедствия и аварии, та сигурно им трябва опитен кадър. Няма начин да не приемат.

# 34
  • Мнения: 592
Сели, искат да оспамят темата и да я захвърлят на боклука на историята! Няма по-ужасно нещо от жена с власт - има арабска поговорка: На жена пари, меч и власт не давай!

# 35
  • Мнения: 2 448
Те при арабите жените нямат никакви права, какви да са им поговорките.  Laughing

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ех, пустите араби. За Бентли нищо не казват обаче.

# 37
  • Мнения: 592
Паси - сериозно: не си ли чула че вече и в Саудитска Арабия сложиха жена министър?

# 38
  • Мнения: 4 892

Предлагам да пуснем петиция до премиера, с която да настояваме да помоли Берлускони да я трампим за Етем. Те нали сега, да не дава Господ да се случва отново, имаха бедствия и аварии, та сигурно им трябва опитен кадър. Няма начин да не приемат.

За Меркел ще се напънете, за Етем не можете, а? Родоотстъпник!
Айде напънете се, или излиза, че властта е афродизиак, ама чак пък толкоз и не е.
 Laughing

# 39
  • Мнения: 2 448
Тя поговорката като е измислена, предполагам това е било немислимо.

# 40
  • Мнения: 2 491
Сели, искат да оспамят темата и да я захвърлят на боклука на историята! Няма по-ужасно нещо от жена с власт - има арабска поговорка: На жена пари, меч и власт не давай!
Да бе, то за туй сме на таквоз дередже, щото главно мъже ни управляват.
Умната и способна жена с власт, може да бъде много добър политик и дипломат, който да управлява хитро и мъдро...Не визирам напудрените бивши манекенки със скъпи дрехи и достъп до парламента, който само позират и си мълчат, облажавайки се кротичко и необезпокоявани от никого,  с положението си...
Иначе властта, както и парите са си доста силен афродизиак и могат да възбуждат и без други помощни средства  Grinning

# 41
  • Мнения: 274
Гигова, с тези шарени чорапи си като една широка многопартийна коалиция, в която независимо от падналият ми в момента рейтинг, искам да вляза!  Hug

# 42
  • Мнения: 13 512
  Защото са си недоразумения,затова. Посочените жени в списъка на Марадона реално нямат никаква власт. От тяхната воля не зависи почти нищо,те са само дребни пионки в политическата игра. Но има жени,които наистина се олицетворяват освен с много други неща,и с думата власт. Те са променили историята,съдбите на цели поколения,на милиони хора по цял свят.

Ето едни дами,които могат да заемат достойно място в списъка. Някои от тях само привидно са били в сянката на мъжете си,но всъщност с нежните си  ръце са дърпали юздите.

Лейди Даяна

Грейс Кели

Джаки Кенеди

Кралица Нур

Беназир Бхуто

Евита

Людмила Живкова 
A първите две чии юзди са дърпали? Те нямат нищо общо с властта. Кралица Нур- също.

# 43
  • Мнения: 3
Съгласен.
 
Да бе, то за туй сме на таквоз дередже, щото главно мъже ни управляват.
Умната и способна жена с власт, може да бъде много добър политик и дипломат, който да управлява хитро и мъдро...Не визирам напудрените бивши манекенки със скъпи дрехи и достъп до парламента, които само позират и си мълчат, облажвайки се кротичко и необезпокоявани от никого,  с положението си...
Иначе властта, както и парите са си доста силен афродизиак и могат да възбуждат и без други помощни средства  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 2 430
Лора Виденлиева-силна жена с много власт,тръгнала от нулата

Общи условия

Активация на акаунт