Жените с власт

  • 5 679
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
Лора Виденлиева-силна жена с много власт,тръгнала от нулата

Подкрепям за нея.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 623
Възхищавам се на всички жени постигнали нещо значимо в живота си.
Независимо по какъв начин са го постигнали, защото и в двата случая
са подходили умно - в първия, защото знаят и могат, а във втория,
с правилните хора, в правилното време, и на правилното място, което
също е изкуство  Naughty
Евала !!!

# 47
  • Мнения: 502
  Не съм съгласна с първото ти мнение,monda.

   Ето една статия в подкрепа на моята теза. А тя е,че може на пръв поглед жената да изглежда бездейна,да няма показни изяви,но истинската работа почти винаги се върши зад кулисите. Лейди Даяна е по-голям политик от Маргарет Тачър дори,зависи обаче от гледната точка. Как можеш да казваш,че тази жена няма власт,при положение че половината свят ронеше искрени сълзи на погребението и.

“ЖЕНИ ЧЕРТАЯТ СЪДБАТА НА ВЕЛИКИТЕ МЪЖЕ”

# 48
  • Мнения: 502
Лора Виденлиева-силна жена с много власт,тръгнала от нулата


  Не,силна жена с много пари,които пък и осигуряват власт. Нека бъдем точни.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 19:01 от maraidara

# 49
  • Мнения: 13 512
 Не съм съгласна с първото ти мнение,monda.

   Ето една статия в подкрепа на моята теза. А тя е,че може на пръв поглед жената да изглежда бездейна,да няма показни изяви,но истинската работа почти винаги се върши зад кулисите. Лейди Даяна е по-голям политик от Маргарет Тачър дори,зависи обаче от гледната точка. Как можеш да казваш,че тази жена няма власт,при положение че половината свят ронеше искрени сълзи на погребението и.

“ЖЕНИ ЧЕРТАЯТ СЪДБАТА НА ВЕЛИКИТЕ МЪЖЕ”


Какъв политик е  била Даяна? Беше посланик на добра воля- такава става всяка Мис Свят за една година. Не я познавам, но от това което съм чела за нея, е била една крехка, емоционално малтретирана жена, нещастна в брака си...и не само в него. Tq ne e  имала никаква власт, само симпатиите на хората. И съжалението им.
Какъв е този линк? Белязали живота на мъже..не говорим ли за белязали живота на човечеството? Това не са силни жени с влат. Такава е МАргарет Тачър, такава е Кондолиzа Райс , Такава е Елизабет II

# 50
  • Мнения: 502
   Властта винаги с политиката ли се свързва? Но може би такава е точно темата. Аз исках да кажа друго. Кой има повече власт-този,който печели сърцата на милиони хора,но е обикновен човек,или този,който взима повече гласове на изборите,но за него гласуват само съпартийците му? Тачър е любимка на консерваторите,Даяна е любима на всички. За тази власт говоря. Peace

# 51
  • Мнения: 13 512
Говорим за различни неща./
Темата ми се струва,че е за фактическата власт, а не за симпатиите на хората.
Може и аз да не съм разбрала темата.

# 52
  • Мнения: 502
  Така е. За фактическата власт е темата. Аз се отклоних. Защото мразя в повечето случаи  власт,като тази примерно на Кондолиза Райс. Целият свят я мрази всъщност,навсякъде я посрещат с демонстрации,сълзотворен газ и атентати. Сърбите биха я линчували без угризения,както и повечето ислямски народи. Казвам,че навсякъде я мразят,но не е така. В България и се подмазват и я величаят.
  Затова си позволих да се отклоня,смесвайки власт и симпатии. И все пак,каква власт е това,животът ти да виси на косъм,при всяко посещение в някои държави? Спомням си чудовищните мерки за сигурност,когато трябваше да идва в София. Половината град беше блокиран. Не уважавам такава власт,напротив.

  Отговарям на въпроса на Марадона за това,афродизиак ли е властта при жените. Ами в случая с Кондолиза Райс явно не е,а тя е може би най-властимащата жена в момента. Ако реши,може да унищожи целия свят за минути. Но това не действа секси на мъжете,защото си е още стара мома.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:31 от maraidara

# 53
  • Мнения: 1 394
Цитат
Ако са стигнали до там със собствени сили евала.
Ако ли не "дай на прост човек власт и му гледай сеира".
Peace

# 54
  • Мнения: 306
Лора Виденлиева-силна жена с много власт,тръгнала от нулата

Га са видяуми,гулям смяу съ смяуми...... Crazy

# 55
  • Мнения: 843
 Марадона пусна въдичката , нийй са изпуизядуими. Направу.
Бенезир Бхуто.
Маргарет Тачър..

                                                     
      И какво значи власт.. 
 1. ако е пари...    Жените на ниво М. Татчър?  / Тук не е само пари.., бога ми/
 2. Ако е пари и шоу - Мадона
 3. Ако е   кралица -  Даяна  / въпреки , че не е/ 
 
4.  ако е  безсмъртен е " Куин" . поне майка му    Той си е бог.  За Фредерик Булсара  говоря.

5.Раиса Горбачова
..  продължавам... ?

# 56
  • София
  • Мнения: 3 409
Моля да ме извините, дами и господа, обаче, говорейки за жените с власт, споменавайки и арабския свят, бих искала да ви споделя възхищението си от Шейха Моза, която твърдят, че е една от най-влиятелните жени в света.
За красотата и изяществото на тази жена ми е беден речника.
В този ред на мисли, аз предпочитам и винаги съм предпочитала скритата власт.

# 57
  • Мнения: 274
Моля да ме извините, дами и господа, обаче, говорейки за жените с власт, споменавайки и арабския свят, бих искала да ви споделя възхищението си от Шейха Моза, която твърдят, че е една от най-влиятелните жени в света.
За красотата и изяществото на тази жена ми е беден речника.
В този ред на мисли, аз предпочитам и винаги съм предпочитала скритата власт.

ОК, кои са тогава жените в България, които притежават скритата власт?

(Силата, която държи щангата вече знаем на кого принадлежи  Mr. Green)

# 58
  • София
  • Мнения: 3 409
Поименно ли?
В България има хора с влияние и власт, чиито имена не се веят навсякъде, но в определени кръгове, определени хора са информирани.
Също така, малко по-известни хора, имат не толкова известни съпрги, любовници, или просто съветници, изобщо жени.
Има, не е като да няма жени с власт, добре скрити зад солидни мъжки гърбове.

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 15:26 от Azzy

# 59
  • Мнения: 274

Може и по джиесем.

Общи условия

Активация на акаунт