Жените с власт

  • 5 680
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 619
Божееее колко сте елементарни. Само пари и секс са ви в изрусените главици.
Моите планове са много по-концептуални, ама кво да ви обяснявам.

Марадона, един мой квартирант-артист ми каза, че когато режисьора му осере някоя пиеса, казва, че била "концептуална", а когато се получи, казва, че е "авторска"...така, че разбирам плановете ти...

# 76
  • Мнения: 413
Ангела Меркел, не е нищо особено на външен вид, но е перфектен политик, според мен де.
ОООО, много ме кефи като е видя сред 20/30 черни костюмари и тя като "нежно цвете в червено" между тях. Велика е и ще остане в историята.
Eто за това говоря

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 00:21 от TeTinka

# 77
  • Мнения: 24
Аз пък забелязвам единствено нежното цвете в кафяво сред костюмарите - третото в ляво на първия ред  hahaha

# 78
  • Мнения: 14 491
от съвременните голямо евала правя на Кармен Чакон - испанският министър на отбраната!
че беше и бременна като встъпи в длъжност, после като роди мъжът и си взе отпуск по бащинство да гледа детето

ето я

# 79
  • Мнения: 274
Е тва вече е извратено. Войната си е за мъжете! Къв го дирите там?

# 80
  • Мнения: 502
    От поста на Find_NEMO става ясно кое дава власт на жените. Красотата е истинската власт. Другото се нарича кариера.

# 81
  • Мнения: 14 491
Е тва вече е извратено. Войната си е за мъжете! Къв го дирите там?

бляяя - нищо вече не е само за мъжете, добрутро Колумб, феминизма е от 70-те Mr. Green

# 82
  • Мнения: 0
    От поста на Find_NEMO става ясно кое дава власт на жените. Красотата е истинската власт. Другото се нарича кариера.

Оооо.. Красотата никак не е важна  Sunglasses Сигурно има 5-6 вишУта  Joy Берлускони има вкус  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 502
    От поста на Find_NEMO става ясно кое дава власт на жените. Красотата е истинската власт. Другото се нарича кариера.

Оооо.. Красотата никак не е важна  Sunglasses Сигурно има 5-6 вишУта  Joy Берлускони има вкус  Mr. Green

  Е,без вишу не става. Само че такива жени като тази в поста ти си  имат вишу по рождение. Господ ги е погалил по главицата и им е мушнал диплома в джобчето още когато са били малки.  Имахме един  професор в университета,на хубавите момичета пишеше само шестици. Казваше:"Той Господ му е писал отличен на туй чедо,че аз ли няма да му пиша?". Така де,прав си е.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 11:26 от maraidara

# 84
  • Мнения: 274
Е тва вече е извратено. Войната си е за мъжете! Къв го дирите там?

бляяя - нищо вече не е само за мъжете, добрутро Колумб, феминизма е от 70-те Mr. Green

Абе оправяйте се както можете. Само глейте да не се мотате пред телевизора точно когато вкарват гол.

# 85
  • Мнения: 2 491
Е тва вече е извратено. Войната си е за мъжете! Къв го дирите там?

Войната е за мъжете, де да са бият кат им е толкоз акъла, управлението и властта са за жените Whistling

Като основеш партията, звънкай да ти подпра едно рамо Laughing

# 86
  • Мнения: 0
Поста ми беше по-скоро саркастичен. Не че мацката е тъпа ама сигурно е имало и по-умни от нея. Защо са я избрали сами ще се сетим.
Казах го и преди - жената си е жена. Политик, ватман, учителка, краварка - няма значение каква е. Ако е жена си остава жена. Ако е скрипя си остава скрипя. Лошото е че подобни министри карат повечето жени вместо да се изграждат като хора да се записват в конкурсите за красота пък после кой знае ... може и министър да стане ..  Money
Наскоро чух че Кондолиза Райс е чукнала 50-така ,а няма партньор. И кво като е най-влиятелната жена в САЩ ??!!  newsm78 newsm78 да не и е златна  Whistling

# 87
  • Мнения: 502
  По напред се изказах за Кондолиза аз. Не я обичам,ама хич. Виж Хилъри Клинтън е друго нещо. Красива мадама,жена с власт. Съпругът и Бил може да и лиже подметките само.

# 88
  • Мнения: 274
Кво и е на Шундолиза? Не я закачайте, че както си няма и партньор, сигурно е изнервена, а ако ни се ядоса, дори и бат Бойко не може да ни спаси!

# 89
  • София
  • Мнения: 3 409
Съгласна съм.
Аз издигам женствеността в култ, а феминизма и еманципацията по-скоро ме разсмиват, отколкото нещо друго.
Познавам наистина еманципирани жени, които са по върховете без съществена мъжка намеса, но по пътя към върха в един мъжки свят, не им е останала капка женственост и всъщност, доколко са жени е малко спорен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт