За цветните спирали

  • 2 233
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Я не се излагай  Laughing Laughing Laughing още не съм 30+ , но след няколко месеца ще бъда  Mr. Green пък с кеф си я купих  Laughing

Благодаря!  Simple Smile Друго си е да ти го кажат все пак!

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
Лейди, Ейвън предлагат лилава, ама не знам дали я има още в каталозите. Освен това е водоустойчива и цвета не е много наситен, т.е. като я сложа, само върховете на миглите ми стоят лилави. Аз ли нещо не я слагам свястно?!?... newsm78 newsm78 newsm78

Абе видях я аз в новия каталог, ама ме притесни, че е от серията "Колор Тренд", а представителката ми твърди, че хич не са хубави спиралите от тази серия. Confused Иначе е намалена на 3. 90 в момента, дето се вика кво и плащаш ама щом и ти казваш че не бива няма смисъл, по- добре да търся нещо на друга марка.

Аз имам една по-стара светло лилава от тая серия и ми харесва и даже си личи добре цвета на миглите.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
момичета, а дали ще се получи добре ако сложа първо спирала за обем и после повторя с цветната спирала  newsm78 (съмо за нюанс). И всъщност вие повтаряте ли спиралата? Аз лично първо подвивам миглите при първото нанасяне и после повтарям за да се получи обем (без да напластявам, още на мокро и честно казано не ми допада грима на момичетата дето толкова си напластяват спиралата, че чак миглите им приличат на жабешки крачета)

# 33
  • Мнения: 1 881
Аз съм най - доволна от цветните спирали на Буржоа. Предишния модел беше от едната страна с бели фибри, а от другата различни цветове. Новият им модел/от мнала година де/ е само един цвят , аз винаги си взимам бордо /всъщност цвета й бил "plumb"/, заради червената коса, мисля, че ми отива smile3521

# 34
  • Мнения: 6 243
Аз пък никак не съм доволна от тая спирала на Буржоа с белите фибри от едната страна. Само рекламата й голяма работа. Един прост Мейбълин за 8 леве върши по-добра работа. Сори за офф-а.

# 35
  • Мнения: 3 211
А, я кажете за сини очи каква цветна спирала би подхождала?
Аз съм ползвала само черна и кафява. Моите мигли са много светли и всеки цвят ще хване, ама дали ще стои добре Thinking

Общи условия

Активация на акаунт