В декемврийската ни група сърчиценце вече тупа

  • 14 231
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 217
Пам,  и аз чоплех семки и даже ми се изприщи устата....абе станах цялата в афти по едно време, и си мислех , че или съм прекалила с чопленето или са били много мръсни....мам... им незнам кои ги е мил,  ooooh! ooooh!ама си ме боля няколко дни. Извинявай че съм груба в обесненията....ама нещо здраво ме пере хормона.... Hug Hugнайстина ти желая успех миличка дано успееш да се справиш!

# 286
  • Мнения: 47
мамчета  Hug имам едно въпросче:
през колко време вашите доктори ви викат на преглед?  newsm78
  bouquet

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Мисля , че на две седмици беше или месец в началото и все чео с напредване на бременността.
Някой ще пуска ли нова тема?  Аз имам предложение относно първа страница, без нещо лично, просто предлагам да се ограничи по отношение на картинки, защото сега е много тежка и дълга, заема 2 страници и така бързо се пълнят 20-те. Само от съображение за форума , иначе нямам нищо против нея Hug Hug Hug
И още нещо, има линкове на 1 страница, които не са активни или такива със вече стара информация, като за НОИ и Майчинството Peace

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 20:21 от She_R

# 288
  • Мнения: 4
Здравейте мамчета!
 Поздравления за всички бремелинки  bouquet
 Отдавна чета и се консултирам с бг мама, но реших вече и да пиша. Аз съм в 7 г.с. първа бременност и първо участие в какъвто и да било форум, така че съм доста боса.
 Относно проблема на Rainy: имах същото зацапване миналата седмица и след като не спря за 2 дни и премина от бледо до ръждиво-при доки. Каза леко отлепване. 2-3 дни почивка и на легло. ДУФАСТОН 2х1, първоначално 2 наведнъж.( Дуфастон е синтетичен заместител на прогестерона- един от двата най- важни женски полови хормона, който естествено се произвежда от организма и т.нар. пазител на бременността. Така че не би трябвало да ти навреди.) И папаверин 2х2 , който доколкото разбирам е против съкращения на гладката мускулатура. До следващата вечер спря, но продължавам с дуфастона. Дано всичко да се оправи при теб! почивай си повечко и ако можеш иди при доки или поне му се обади. Желая ти успех!
 А относно цигарките ООООХ ooooh! много ми се пуши понякога Embarassed От кутия и половина десетина години сега съм ги свалила до 3 цигари и то само до половината и после ги гася. Ама искам съвсем да ги спра, защото е супер тъпо Embarassed
 Малко дълъг ми стана поста, моля да ме извините!
 Желая леко и прекрасно бременеене на всички ни момичета! Приятна вечер!

# 289
  • София
  • Мнения: 5 255
Мисля , че на две седмици беше или месец в началото и все чео с напредване на бременността.
Някой ще пуска ли нова тема?  Аз имам предложение относно първа страница, без нещо лично, просто предлагам да се ограничи по отношение на картинки, защото сега е много тежка и дълга, заема 2 страници и така бързо се пълнят 20-те. Само от съображение за форума , иначе нямам нищо против нея Hug Hug Hug
И още нещо, има линкове на 1 страница, които не са активни или такива със вече стара информация, като за НОИ и Майчинството Peace


Мила, чувставай се свободна да пуснеш новата темичка. А за линковете, аз не съм ги проверявала- взех на декемврийки2008
и добавих още малко от другите отчетни.
Да кажа: взех си дуфастон и но-шпа, ако утре не мине - на доки и тва е. Иначе не ми се гади вчера и днес, гърдите обаче...
скоро ще сменям сутиените  Embarassed, ама мъжО е много доволен  Joy

beben4eto : Добре дошла! Леки и безпроблемни 9 месеца ти желая   bouquet Благодаря за съвета.

# 290
  • Мнения: 217
Момичета, зърната са ми толкова настръхнали...ох Embarassed Embarassed Embarassedвсе едно някой ги е дъвкал...при вас как е....

# 291

Общи условия

Активация на акаунт