Бяхме хипопотамки, но вече сме дюканки и бъдещи фиданки - 177

  • 17 814
  • 456
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 397
Тонче....Ша пейш ли ма ЛибоФ или ша свириш,щот ку искаш да спиш тряя туриш едно  М отпред Орфей... smile3524

 af  .............................................................afwitch
Ааааааа, неееее - разбиваш ме.  Joy Joy Joy

Я иди да поплуваш малко , че не моА да бУесна от теб.

# 421
  • софия
  • Мнения: 3 425
Спешъли фор Филюдича.

Зоритаааа,къртиш мивки...... Joy

# 422
  • Мнения: 212

Борисе,надявам се да остана доволен от отговорите на момичетата...Аз обаче забелязвам при теб, че сякаш търсиш недостатъците на режима (извини ме, ако бъркам) - трябвало да се готви, пък трябвало да се мисли какво, пък нямало кой, че и всеки ден, ама бавно ставало, ама до кога.Нима търсиш причини да се откажеш  Wink ..................

Боби (ти адашка ли си ми Simple Smile ) да ти отговарям подред на обвиненията Simple Smile Значи естествено е да търся недостатъците на режима. Все пак съм подложил тялото си и душата си на него и не е лошо да знам какво ме очаква - всяко нещо има и добри и лоши страни. В природата идеални неща просто няма.
Вярно е че мрънках в началото ама то е нормално - никога до сега не ми се е налагало да готвя. Да не мислиш че ми беше лесно да се пречупя и да вляза в кухнята Simple Smile Но както виждаш сега вече почти не протестирам а си дъвча кротко месото и си трая Simple Smile
А въпроса "До кога" е много важен за да може човек да се настрои психически. Все пак това не са ден, два или дори месец. Така като гледам средната продължителност е около пет месеца на втората фаза... Не е шега работа, човек трябва да е подготвен предварително. За това питах - не си търся оправданиия за отказване... Освен това наистина ме интересува дали тялото не привиква към този режим на хранене. Доста от "старите" дюканки споделят че са стигнали до определено ниво след което просто не свалят повече или свалят много малко и в такива случаи Дюкан препоръчва да се прекрати втората фаза и да се премине в трета. За това ме интересуваше долу-горе след кой месец настъпва това привикване към режима. Не може вечно да се сваля. Ако да кажем си три години във втора фаза това значи ли че ще станеш като клечка. Не ми се вярва - просто тялото стига до едно положение и след това не мърда. Това е важно да се знае защото някои могат да си поставят нереалистична цел и да се мъчат 10 месеца да кажем а да няма грам резултат след 5 месец примерно. ... Просто като прочетох книгата ми изникнаха тия въпроси за имунизацията и към тази диета.
Моя преподавател по Анатомия и физиология на човека казваше че човешкия организъм е изключително приспособим към всякакви фактори на околната среда - и с конски фъшкии да се храниш рано или късно организма и към тях ще се приспособи Simple Smile и това е точно така. Просто физиология... само към абсолютния глад не се привиква Simple Smile .. впрочем привиква се ама точно да свикнеш с глада и взел че си умрял Simple Smile

# 423
  • Мнения: 212
Спешъли фор Филюдича.

Зоритаааа,къртиш мивки...... Joy

Алоооууу за мен няма ли нещо по-така... Не съм обърнал резбата все още Simple Smile Стига с тия мъже вече.... Simple Smile Какво толкова им харесвате на мъжете не мога да ви разбера....  Simple Smile

# 424
  • Мнения: 243
            Ами Боре, той Дюкан затова е поставил калкулатора отпред и е казал ясно - до там е границата и никъде по долу, защото става почти невъзможно. Апък ние старите, между които и аз надявам се вече да си прочел поради какви причини е мърдаме, същото се отнася за всички без изключение, въпреки че са малко такива като мен и Лусито да си признават пийките и хапките. Това е!
              СЛАБЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ, благодаря ти, направо го лепвам и отмитам...

Ела де Борка, какво ли пък толкова им харесваме - абе хормони, ти що си търсиш мацки, май по същата причина - те такива ми ти работи!

 Аре Борка, чудя се сега как ще спиш  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 425
  • софия
  • Мнения: 3 425
Виднъг бе,аз си трая,че последният ни мъж го посрещнах с едно разголено Ленче и той ми се фръцна.
Ленчета за Борето.

# 426
  • Мнения: 212
Виднъг бе,аз си трая,че последният ни мъж го посрещнах с едно разголено Ленче и той ми се фръцна.
Ленчета за Борето.

Благодаря, така вече е по-добре. Simple Smile

# 427
  • Мнения: 158
Абииииии,първо тоя е мръсен дет ми го пробутваш,овъргалян в пясък,второ много ми е малък,аз съм по Шерифските....трето ....като второто.

И отивам да готвя:
1.Пиле гювеч
2.Пиле с картофи и грах,туй нгу чИтети то е за любимеца
3.Пиле с ориз.дан съ пУфтаргъм за кого е
4.Шкембе фалшиво от воденички/завчера ядоха пред мен на Поликраище истинско шкембе,само дет не изгризах бъркалката от кафето от мъкаи са плюнчих трайно,като след почистване на зъбен камък/
5.Лапад със заливка

ам туй не значи,че ма няма на компа......

# 428
  • Мнения: 226
Боре моя за около 4 месеца свали около 20-22 кг и намали обиколката на "талията" си с повече от 20см, но той почна от 150 килца
той си спазваше всичко по устав, тъй като беше под зоркия ми поглед , пък и в нас няма абсолютно нищо нережимно освен 1 буркан сладко.

# 429
  • софия
  • Мнения: 3 425
Зори,как само хубаво си ги подредила манджитееее.Като станат....таковата.....ръгни малко във флопито,аз ще чакам от другата страна.. Mr. Green

# 430
  • Мнения: 397
Алоооууу за мен няма ли нещо по-така... Не съм обърнал резбата все още Simple Smile Стига с тия мъже вече.... Simple Smile Какво толкова им харесвате на мъжете не мога да ви разбера....  Simple Smile
Това става ли?  Wink
Кво им харесваме... де да знам - ние сме по-хубави по всички параграфи.  Mr. Green

Зорке, капризничиш ли?  #Crazy Ей сега отивам да ти намеря нещо вехто. Не отговарям, ако вече не мърда.  hahaha
Намерихме ти с общи усилия. Една видна русенка го даде назаем. Смей и сега да измрънкаш.  #2gunfire

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 23:49 от Abrakadabra

# 431
  • Мнения: 212
Боре моя за около 4 месеца свали около 20-22 кг и намали обиколката на "талита" си с пошеюе от 20см, но той почна от 150 килца
той си спазваше всичко по устав, тъй като беше под зоркия ми поглед , пък и в нас няма абсолютно нищо нережимно освен 1 буркан сладко.


Ми явно това е средната продължителност на втора фаза - 4-5 месеца... Ще видим при мен как ще стане - ще докладвам редовно. Засега съм точно на 15 ден и съм на минус около 4 кг. ама от няколко дни кантара не мърда а се е заковал на 84 кг. и това е... Ще видим по-нататък какво ще покаже сабята Simple Smile

Много ми хареса това за буркана сладко.  Simple Smile И защо го държиш тоя един буркан сладко. Simple Smile Ако на някой му се прияде за всеки случай или за каляване на волята Simple Smile

# 432
  • Мнения: 158
Ам,чак па да не мърда...е... ко съм ти напрайла..ся пък дан съ казвам Вехтомира Дърводелкова....сакън,.къф тоз...вай вай вай.....Мария Гваделупе да ме закриля от таквоз шкембе....май на мен шми тряя брашно Embarassed
.....за мекици режимни от трици hahaha hahaha
Славченченчеце ,утре с първия автобЯс мога да ти пратя. 6.00 от Свищов. 10.30 София гиби...



Котйу гу дади,пък са сещам кой е  да му са връща тройно.....Вещи,виж как са гаврят,......пъъък.... newsm45 newsm45

# 433
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гюлбенурче, благодаря ти. Ти си в Трета 1 ден повече от мен, нали? Всичко позволено ли си хапваш редовно?

Ниала, и аз хапвам киноа /ту с нещо солено, ту с подсладител и канела/.

tonnny_bg, ако са ти истински приятелки, ще те поддържат. Щом реагират така, с подобни приятелки нямаш нужда от неприятели /лично мнение, разбира се, не ангажирам никого с него/.

Боре, разравям архивите, за да ти отговоря:

1 месец – 9 кг
2 месец – 6 кг
3 месец – 3 кг
4 месец – 3 кг
5 месец – 3 кг
6 месец – 3 кг
7 месец – 1 кг
8 месец – 2 кг
9 месец – 0 кг
10 месец – 0 кг
11 месец +2 кг

След свалени 30 кг /може и да са били повече, защото се качих за първи път на кантара, след като бях започнала вече режима и бяха започнали да падат кг; пиша за килограми, които съм видяла на кантара/, започнах “дребни” нарушенийца, за които вече писах. Като навърших 11 месеца, минах в Трета. Естествено, при всеки е индивидуално.

Напълно съм убедена, че направих правилния избор с режима. Прочетох случайно за него някъде из интернет и започнах на следващия ден, защото бях убедена, че написаното за него не са празни приказки. Шесто чувство и убеденост.

# 434
  • Мнения: 0
Да се включа по въпроса за диабета. За Диабет 1 тип така или иначе се препоръчва увеличен прием на протеини и намален такъв за мазнини и въглехидрати, т.е. 1:1 Протал, НО в началото е добре да се мери по-често кръвната захар, тъй като болните са склонни по принцип на резки колебания на кр.захар в посока надолу- хипогликемии. В такъв случай(те това състояние си го усещат мн. бързо) се прави инжекция с  едно лекарство, наречено Глюкагон, което може да замести захарта( изписва се на болни с диабет 1 заедно с Инсулина , доколкото знам).
За Диабет 2 нещата са съвсем прости, освен ако не се е стигнало до бъбречни увреждания и/или на съдовете- колкото по-ниско тегло, толкова по-нормална кръвна захар. Не напразно това е задължителният 1 етап в лечението на Диабет 2- редукция на тегло

Общи условия

Активация на акаунт