Пуфис или Хъгис?

  • 19 157
  • 185
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 776
Определено пуфис са по добри,но са дебели за лятото. Peace

А кои са тънки? Май само Памперс, но така и не намирам с ластици. Иначе до скоро само тях купувах, а сега сме на Пуфис, за да ги пробваме и тях. Памперси, като памперси. Когато бебето е с боди и се наака, често отива и на него покрай крачетата. Дебели са наистина, доста издуват под тънките летни дрешки. Либеро са отврат за мен - адски дебели и стават на буци. От къде купувате Памперс с ластици? Хъджис не съм купувала. За проба бях взела 3-4 бройки някакви Еве-бебе или нещо такова. Евтинджоси и им личеше Mr. Green. Като Либеро стават на буци отпред. Общо взето всички са пропускали. Повече или по-малко.

# 121
  • София
  • Мнения: 2 508
Хъгис идва от английското HUG (прегръщам), т.е. детето се чувства прегърнато. Hug

# 122
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми аз с две ръце съм за Либеро, но като се има в предвид, че са дебелички за лятото Хъгис.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Определено пуфис са по добри,но са дебели за лятото. Peace

 От къде купувате Памперс с ластици?
Аз купувам Памперс от Метро.До момента ползвах само Хъгис, но сега ги редувам:Памперс, когато сме в къщи, Хъгис когато сме навън.За първи път купих 4.Малък пакетда ги пробвам.С ластици бяха.Мисля да се престраша и навън да ги ползвам, защото ластиците около крачетата са по-хлабави от тези на Хъгис.Но за през ноща пак ще с Хъгис.Нямат пропуск от 20.30 часа до 6.00 часа.

# 124
  • Мнения: 283
Чак сега разбрах от форума, че Пуфис били български. Първия път като ги пробвах, бях удивена, че са по-добри от Памперс - все пак Памперс са си оригинала. Няколко пъти оттогава се опитвах да ги сменя, но винаги съжалявам. Не само, че не пускат, ами и не пречат на движенията и са удобни... лелеле мале, звуча като реклама... Ама бебето ми е пълнично и от Памперс му излизаха едни червени резки на крачетата, защото не се разтягаха достатъчно. После се възпаляваха и чак ранички ставаха, въпреки кремчетата... та с пъфис се родих. А Хъгис-  не съм ги пробвала.

# 125
  • Мнения: 9 776
Аз купувам Памперс от Метро.До момента ползвах само Хъгис, но сега ги редувам:Памперс, когато сме в къщи, Хъгис когато сме навън.За първи път купих 4.Малък пакетда ги пробвам.С ластици бяха.Мисля да се престраша и навън да ги ползвам, защото ластиците около крачетата са по-хлабави от тези на Хъгис.Но за през ноща пак ще с Хъгис.Нямат пропуск от 20.30 часа до 6.00 часа.

И аз съм купувала от Метро, но с ластици - тц. Какъв модел да търся, кои точно са с ластици?
Всъщност за кои ластици си говорим? Около крачетата имат, но става въпрос за около кръстчето и край лепенките.

# 126
  • Мнения: 998
Нито едните ,нито другите не ползвам.
Две майчета ме светнаха за едни други пеленки ,които били точно копие на Памперс.
Не съм сигурна дали е така ,Evebaby е марката ,но съм много доволна от тях.Преди
взимах само Молфикс,но ги намирам главно в Кауфланд-имаше промоционални пакети
които бяха доста удачни ,но бяхме един месец без кола и започнах да взимам от другите.

# 127
  • BG
  • Мнения: 2 217
Определено съм за Huggies!  Peace

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Като новородена използвах един пакет Памперс, ама нямам спомен.Сега взех pampers active baby.Синя опаковка.На едната страна е нарисуван памперса е е показано, че има еластични лепенки и пише stretch.Ама сега го видях като попита.В магазина изобщо не съм погледнала.Ластик в кръста нямат, но лепенките наистина са доста еластични.Преди време, още преди да родя, имаше някаква тема за ластиците на памперс.Тогава идея си нямах за какво говорят,  да не излъжа, но май някакъв турски памперс бил с ластици.На моята опаковка пише, че е произведен в Полша.Добре са за сега.Само не ми харесва, че е парфюмиран.Дали има без миризма?

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 13:47 от razel_dazel

# 129
  • Мнения: 9 776
razel_dazel, този син пакет ли си купила от Метро? Аз съм виждала май само зелени и оранжави там. Поръчах днес да ми донесат, та да знам какво да кажа като ми се обадят. Еластичните лепенки ме удовлетворяват. Те и Пуфис са така. А на мен ми харесва аромата. Не знам да има без.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Да от Метро го купих.Да пише active baby.Син пакет и горе на зелен фон пише Pampers.

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 13:49 от razel_dazel

# 131
  • Мнения: 9 776
Да от Метро го купих.Да пише active baby.Син пакет и горе на зелен фон пише Pampers.


Благодаря ти Hug!

# 132
  • Мнения: 322
И ние поради липса на Хъгис купихме Актив плей, не са зле, но миришат ужасно  Sick . Иначе са по-тънки от Хъгис  Peace.

# 133
  • Мнения: 108
Не ме интересуват майките в градинките,важното е моята грамотност.Е,обясниха  какво е HUG за такива като теб.Не се заяждам.Наистина в началото не разбрах Rolling Eyes.

# 134

Общи условия

Активация на акаунт