Пуфис или Хъгис?

  • 19 093
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Пък ние имаме постоянен проблем с Пуфис-предния път и бяха малки на крачетата и оттам пропускаха, сега и стягат, та чак протрива. Пък размера си е точно за нейните кг., не е междинка. Но в кръста никога не поддават. Колкото до Хъгис, пропускат основно оттам, по-рядко в кълките. Май засега издънка нямаме само с Канбебе Rolling Eyes.

# 181
  • Мнения: 35
Ние ползваме Пуфис, много съм доволна - Алек е винаги сух, никога памперса не е потичал. От 2рия месец сме с тях, като междувременно сме пробвали Кан бебе, Молфикс, Памперс  и Либеро. От трите вида единствено последните ми харесаха. Хъгис все още не съм пробвала.

И аз мисля, че си е до бебе кой памперс ще е най-добър Peace

# 182
  • Мнения: 332
Ние сме с Пуфис от първия ден.

# 183
  • Мнения: 253
Аз използвах и двето марки-и от двето съм доволна  Hug

# 184
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Използвам Pufies и съм много доволна. Преди това пробвах с Pampers, но пропускаха, а от Libero Алекс се обрина Sad Хъгис не съм пробвала и не мога да дам мнение.

# 185
  • Мнения: 324
Аз започнах със старите познайници Pampers, но се разочаровах - късат се и стават като балони. След това опитах Pufis, но и те не се различават много. Предложиха ми най-накрая Chicco. Е, страхотни са.  Peace Тънки, здрави, прилепват страхотно и не остават червени следички, а за попиване нямам думи  Naughty Цяла вечер не му бутам памперса, а на сутринта се чудя пишал ли е изобщо бебо?! Много са добри!

Общи условия

Активация на акаунт