Пуфис или Хъгис?

  • 19 124
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 322
Доколкото, аз знам Prima са турския вариант на Pampers и съответно са по-евтини. Аз обаче залагам на оригинала, не съм ги ползвала. Може и да са добри
За съжаление обаче, в България се продават Pampers, произведени в България, и са далеч от ориганала по качество, мамитев от чужбина ще потвърдят. Изобщо, не стига, че е по-скъпо, пък и по-некачествено. Като с Хъгис, същата история  ooooh! .
Извинявам се, че разводних темата.

# 166
  • Мнения: 54

За съжаление обаче, в България се продават Pampers, произведени в България, и са далеч от ориганала по качество, мамитев от чужбина ще потвърдят. Изобщо, не стига, че е по-скъпо, пък и по-некачествено. Като с Хъгис, същата история  ooooh! .
Извинявам се, че разводних темата.

Тези който взимам аз са полски! Купувам ги тук от България. На пакета не пише Prima, си пише Pampers.

# 167
  • Мнения: 9 776
Тези който взимам аз са полски! Купувам ги тук от България. На пакета не пише Prima, си пише Pampers.

Откъде ги купуваш?

# 168
  • Габрово
  • Мнения: 23
хъгис Simple Smile

# 169
  • Мнения: 678
В момента ползвам за бебчо Хъгис, но не защото Памперс са пропускали, а защото ги направиха с някакъв гадно миришещ гел  Sick С баткото бях изключително и само на Памперс. В началото се ядосвах, ч пропускат и че сигурно са менте, но се оказа, че никой не ми е обяснил как правилно да поставям памперса  Grinning Номерът е винаги да се обхваща плътно около кръстчето и ластците около крачетата да се оправят с пръст, за да няма пропуски и прежилвания  Peace

# 170
  • Мнения: 12
определено ПУФИС  Peace

# 171
  • Мнения: 657
Хъгис.  Peace

Пуфис използвахме само един пакет още като се появиха, но не ми хареса факта, че детето миришеше на напикано и бодито й беше като мокро. Sick С Хъгис и Либеро не сме имали подобен проблем. Памперс и при нас изпускаха отзад на гърба... Peace

# 172
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А пък най-гадното е, че и новите Памперс са боклук  Tired . Днес реших да взема за проба, след половин час от слагането се изду като балон (а тя не е от пикливите) и пак са "редка плетка", в смисъл - ватата вътре е "тука има, тука нема" Rolling Eyes. Сега ще видя поне нощта дали ще изкара суха...
Само с Хъгис ще сме си вече и това е, без експерименти.

# 173
  • Мнения: 9 776
А кои са пък новите Памперс?

# 174
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А кои са пък новите Памперс?
Бял пакет, май се казват Памперс Сензитив, доста скъпички  Crossing Arms

А тия дни разбрах, че Хъгис Премиум били словенски, пък другите, на които не пише Премиум - турски и по-скъпи. Чудех се, защо попадам на различна шарка понякога.

# 175
  • Мнения: 253
Чак сега разбрах от форума, че Пуфис били български. Първия път като ги пробвах, бях удивена, че са по-добри от Памперс - все пак Памперс са си оригинала. Няколко пъти оттогава се опитвах да ги сменя, но винаги съжалявам. Не само, че не пускат, ами и не пречат на движенията и са удобни... лелеле мале, звуча като реклама... Ама бебето ми е пълнично и от Памперс му излизаха едни червени резки на крачетата, защото не се разтягаха достатъчно. После се възпаляваха и чак ранички ставаха, въпреки кремчетата... та с пъфис се родих. А Хъгис-  не съм ги пробвала.
Peace
Същата работа и при нас, Памперс хич не ги харесвам и започнах да си търся по-удобни и максимално евтини. Минах и през Хъгис - много дебели, отвратителтни бяха. Откакто ползвам Пуфис се родих.

# 176
  • Мнения: 1 710
Извода, които си вадя, четейки темата е, че трябва да се пробват четирите основни марки - Либеро, Памперс, Хъгис и Пуфис и всяка майка да прецени, коя еднократна пелена най-много подхожда на дупето на бебето. Явно от всички памперси има и доволни, и недоволни, така че явно изборът трябва да става на база личен опит.

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
huggies

# 178
  • Мнения: 1
Доколкото, аз знам Prima са турския вариант на Pampers и съответно са по-евтини. Аз обаче залагам на оригинала, не съм ги ползвала. Може и да са добри
За съжаление обаче, в България се продават Pampers, произведени в България, и са далеч от ориганала по качество, мамитев от чужбина ще потвърдят. Изобщо, не стига, че е по-скъпо, пък и по-некачествено. Като с Хъгис, същата история  ooooh! .
Извинявам се, че разводних темата.
Вярно е! И аз съм възмутена от качеството и цените на пелените, продавани в БГ. И Хъгис и памперс не могат да удържат напъните на бебо. Rolling EyesИ все перем...и перем...С пелени от същите марки, но купувани в УК това не ми се е случвало.

# 179
  • Мнения: 826
Извода, които си вадя, четейки темата е, че трябва да се пробват четирите основни марки - Либеро, Памперс, Хъгис и Пуфис и всяка майка да прецени, коя еднократна пелена най-много подхожда на дупето на бебето. Явно от всички памперси има и доволни, и недоволни, така че явно изборът трябва да става на база личен опит.
Абсолютно съм съгласна. Аз с бебка вече пробвах и четирите марки. Grinning На въпроса - Пуфис повече ми допадат, но сега на Рада дупето е в Памперс.

Общи условия

Активация на акаунт