Пуфис или Хъгис?

  • 19 125
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 337
Пуфис Peace

# 151
  • Мнения: 1 710
Аз не съм доволна от Хъгис, от Пуфис съм направо разочарована, Памперс също не са ми фаворит. До сега не съм имала фалове само и единствено с Либеро.
Моето дете пие доста течности и е истинско изпитание за всеки памперс. Жалко, че повечето не се оказаха достатъчно издържливи.

# 152
  • Мнения: 124
На Пуфис ни дадоха в болницата. Бях много доволна. Сега ползвам на Хъгис и също много ми харесват. Имат ластична лента на гърба и не стяга коремчето на детето както беше с едни други памперси. До сега нито Пуфис нито Хъгис са ми изпускали

# 153
  • У нас
  • Мнения: 304
Аз съм за Хъджис  newsm10!Нямаме нито пропуск, нито зачервявания!

# 154
  • Мнения: 489
След като се обрина от Памперс, минахме на Пуфис. Засега нямам оплаквания.

# 155
# 156
  • Мнения: 115
И синът ми в горещините с Памперс получи обрив, сега сме с Пуфис, доволна съм.

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Определено Хъджис  newsm10

# 158
  • Мнения: 95
Памперс 2-ка-изпускаха на почти всеки памперс.
Либеро-попаднах на дефектна партида с ушичките-трябваше да лепя с тиксо.Взех нови и те пропускаха на всеки 10-ти памперс и вечер обикновено се преобличахме.
Хъгис-около едното краче пропускаше ако,особено ако е повече и се врязваха ластиците.От турския Хъгис бях много по-доволна.
Пуфис-от 3-ката бях супер доволна.Вече сме 8кг 600гр и минах на 4-ка,но около бодито изпуска ако.
Молфикс-някакви нови със стреч лентички.Имало ги на пазара от месец.Пакетът отпред е с зайчета и патета.Майче са турски.За момента от цял пакет нямаме никакъв пробив.

# 159
  • Мнения: 54
Ние вече повече от 6 месеца сме с pampers и сме мн доволни. До сега веднъж не са ми пропуснали, сменям ги на 3 часа. Ползваме тези с ластичките, мисля че са полско производство. Иначе веднъж ни подариха един пакет либеро, но ми идваха малко по дебели и ми пропускаха. пробвахме и пуфис но и те са малко по дебелички в сравнение с pampers. Така че ние сме за PAMPERS!!! newsm10

# 160
  • Мнения: 322
"Prima" на Pampers, втори пакет от 72 бр. привършвам, никакъв фал, браво, ние сме на 4-ка в момента, с много обикаляне намерих в Благоевград на едно единствено място и оттам си купувам, струват с 10 лв по-евтино от нашите  Shocked , а и не мришат толкова гадно, лосионът е с по-приятен мирис.

# 161
  • Мнения: 54
Доколкото, аз знам Prima са турския вариант на Pampers и съответно са по-евтини. Аз обаче залагам на оригинала, не съм ги ползвала. Може и да са добри

# 162
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Хихи, има шанс да се научат хората, че се казва Хъгис, а не Хъджис. Идва от английски hug, което е предгърдка.  Thinking

Иначе съм за Хъгис, с това отгледахме каката, сега и бебка прясна, прясна е на тези пелени. Пуфис не съм взимала все още, не пречи да опитам един ден.

# 163
  • Мнения: 21
аз съм за хъгис

# 164
  • Мнения: 594
Huggies  Peace За мен те са най-добрите!
От Пуфис въобще не съм доволна. Дупето му започна да се обрива, добре че бях купила малко пакетче от тях.

Общи условия

Активация на акаунт