След колко време второ?

  • 1 355
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 639
Разликата е 5г. Аз май се отчетох пред природата.

# 31
  • Мнения: 2 807
Ами аз/ние вече сме с двечки, освен да кажа кога планираме третото  Laughing - след 6-7 години, освен ако то не реши да ни изненада по-рано  Wink

# 32
  • Мнения: 2 529
Е то е ясно, че в този форум повечето майки ще са за много дечица и това е чудесно  Grinning В съседния блок до нас има една майка с 6 деца например и се познаваме лично даже  bowuu
Ако зависи от мъжа ми, той иска 3 деца (мисля, че не повече и Слава Богу), но аз мисля да се спра на две. Някак си май не съм устроена за многодетна майка-домакиня  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 48
Искам двечки. Синът ми е на 3 години, след година-две ще започнем да работим за второто. Simple Smile

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Е то е ясно, че в този форум повечето майки ще са за много дечица и това е чудесно  Grinning В съседния блок до нас има една майка с 6 деца например и се познаваме лично даже  bowuu
горката женица

# 35
  • София
  • Мнения: 6 258
Желанието ми е второто бебе да се появи след 2-3 години. За сега мъжа ми се опъва малко, защото много го е страх пак да раждам, но мисля, че и той иска да си "починем" малко и след 2 год. да се позамислим. А ако можем да си го позволим и финансово ми се ще след още 10тина години да си имаме и трето (но за там не знам как ще успея да убедя таткото). Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 3 360
Второто родих след 4 и половина години.Мисля че ако бяхме отложили още малко и нямаше да се реша newsm78

# 37
  • Мнения: 592
По стечение на обстоятелствата нашата кака ще има с бебка 15 год. разлика (тя е дете на мъжа ми от предишен брак) и вярвайте ми намирам разликата са чудесна. Приимуществата просто са явни. Но при други обстоятелства мисля, че от 3 до 6 години е нормално, ако това въобще подлежи на плануване - все пак е божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт