1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 62

  • 21 527
  • 443
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 737
Онур се прави на груб-за да не се надяват на повече-честен е очи в очи им казва че само спят-като не им изнася-де се изнасят!!!и да не идват!!!

# 46
  • Мнения: 7
ДЕСАТА много красиви снимки си качила на Шехито.
Много красива ЖЕНА,много.
Направо завиждам на Онур,нищо че не съм обърнала резбата  #Crazy txtloves newsm51 newsm20 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

# 47
  • Мнения: 31
дафи, мила. нека не забравяме как е умрял бащата на онур. месеци вестниците писали за това, а той е бил на 12 г.

да, а също и мама Периде   smile3516  smile3515  smile3511  smile3513

# 48
  • Мнения: 635
Когато Шех не е до него-той е шах Шахриар,ние не го видяхме и затова бяхме потресени от черната нощ...Приятелю,не вярвай на жените-ама и тия жени -сами се предлагат бе-и Зейнеп,и Ясемин дори,и Емел другата журналистка...жените си просят сами това отношение...
Всяка жена намира доминиращи качества в Онур, затова му се предлагат. По принцип в женската интуиция е заложена да се търсят силните  качества у мъжкия индивид. Така го  намирам аз де.........

# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 2
Здравей те! Много интересен въпрос!?Не мога да кажа , че приличам на някоя от тях.Според мен от всяка имам по малко.Те са определени типажи,  мисля обобщаващи образи.Намирам доста общи неща между мен и Надиде!Не знам точно, но мисля че имам и от характера на Севал!

# 52
  • Мнения: 0
Но той тогава е бил дете,а децата превъзмогват всичко по различен начин и все пак си е бил негов баща,а не на 35 г мъж да станиш и да разбереш че не си това за което цял живот си се мислил и цялата ти ценностна система е разбита и трябва да се градиш като личност наново,а пък и друго ми хрумна каква ли щеше да е реакцията на Онур ако Шех беше избрала Кереммдали щеше да е верен приятел и брат въпреки че влюбен в жената предпочела приятеля му newsm78ама все едни ми хрумват и на мен Embarassedи все разни въпроси ме мъчат ooooh!

# 53
  • Мнения: 0
Дафи сори ако е излязло като сравнение(Еда, Зейнеп/Бену) не съм правила такова

ставаше въпрос, че Керем все на интригантки попада и на сутринта винаги много груб и намръщен го дават.

Единствено на сутринта с Бену ни го показаха по друг начин

сравних поведението на Керем, което в крайна сметка е продиктувано от това с кого си е легнал

да сравнявам Бену с фльорците не ми е дошло и на ум  Peace
 Hug

иначе за това че Онур не е имал сериозни сътресения в живота си, които е трябвало да преживее Gerkaa ти е отговорила
така е дете е бил тогава, но пък Периде не спря да му го натяква че и той е такъв. Постоянно трябваше да й се доказва
но в крайна сметка не знам дали наистина могат да се сравняват двете ситуации

Дафи не виждам как Шех ще избере Керем - не ми стига до мозъка изобщо

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 15:53 от castanea

# 54
# 55
  • Мнения: 0
Кастанеа така ще се разберем напълно съм съгласна в разликата на отношението към различните жени Hug   А за Онур неможиш да ме съгласиш че нещо което си преживял в детството,колкото и да ти се натяква за него можиш да го сравниш с това което се случи на Керем като вече оформена ценностна система и принадлежност Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 0
dafi_83 за Онур и Керем писах че не знам наистина могат ли двете ситуации да сравняват

чакай да убедя себе си  Joy hahaha
тогава може да почна да убеждавам и теб  Hug   bouquet

обаче аз нали Керем не го харесвам и оформената му ценностна система също - но такъв обрат в живота не е никак лесно, да не знаеш кой си

 Hug

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 16:05 от castanea

# 57
  • Мнения: 0
ами то се видя, че два остри камъка могат да мелят брашно повече, от два заоблени като бену и керем. стига да има наистина любов. а за жените на онур извън шех - е, това е. да не се надяват.  онур оцени шех за гордоста и, не му се даде. сключи сделка, но само толкова. а тези другите какво очакват. ей така да им падне онур и готово.

# 58
  • Мнения: 0
Малееее, тука дискусиите стават все по-бурни.
Така като гледам май една тема не е стигнала да обсъдим Керемката. Т'ва откъде ли не го заничахме - и няма свършване.

Да не говорим, че Аша не си е довършила още житието и страданията. Ще си чакаме, мила, ти не се безпокой.

=========

А за новата анкета - поздравления на прасковка, щом нейна е идеята. Ха сега да ви видя коя каква е! Щото най-трудно е сам да се определиш.

Аз съм събирателен образ между Шех и Надидето. Същата съм работохоличка като Шех. Cry Има куп ситуации, в които съм пренебрегвала семейството си заради пустата му работа. Не че не съм спечелила от работата си, но все още не съм сигурна, дали не съм загубила повече от това, че съм пренебрегвала децата си. Не знам дали се изразим ясно. Стремежът към независимост, свобода - това са все мои черти. Не бих търпяла някой да ми стъпи на врата, ама за нищо на света. Само дето не си вдигам чукалата на първата дума, ама то смее ли някой да ми каже нещо, де.  Joy Joy Joy

Надидето също ми е близка като образ, но дори не мога да кажа защо точно. Тук трябва да се замисля сериозно.  newsm78 newsm78 newsm78

# 59
  • Мнения: 0
за анкетата:Шехерезада-същата съм като нея-гордост,инат,рабатохолик/то и професиите са ни еднакви-стр.инж.съм/,като се разбеснея съм като тигър в клетка,обичам един човек до "смърт",детето е над всичко,понякога премълчавам някои неща за да не обида човека отсреща,но после съжалявам, прощавам "лесно",държа много на приятелството,същата зодия съм като Берг-Дева,НО в 99% от случаите първо изслушвам човека а после реагирам-1% е за съпругът ми първо реагирам-после слушам!

Общи условия

Активация на акаунт