Какво да правя с гърдите си?

  • 2 358
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 164
Какво означава това, че след бременността и кърменето гърдите се смалявали, но не ставали както преди? Остават по-големи, или още по-малки?

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 18:33 от Misty

# 31
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Стават увиснали - като уши на кокер шпаньол, като мокри чорапи, като спукани балони..........

# 32
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз си бах взела 2 сутиена от спортната / младежка / серия на Триумф памучни без банели и много бързо свикнах да спя с тях. И сега продължам даже. Серията е  Bee Dees

# 33
  • Мнения: 766
След третия месец станаха ДД и така си и останах досега.
Ти кажи откъде ги купуваш, че като попитам за такъв размер ме гледат като извънземно   Confused

# 34
Оф, нещо си затърках отоговора.
Та това,което пиша за 2-ри път е, че след като изкарах цялата си бременност със сутиен 24 часа в денонощието прочетох,че било вредно и даже излишно! Защото сутиена пазел гърдите от земното притегляне във вертикално положение, а в легнало не е необходим. А банелите притискали разни там възли и жлези и хич не било полезно. Абе не толкова увиснаха, колкото се изпарзниха от съдържание ха ха ха

# 35
  • Мнения: 470
Аз кърмя вече трета година и гърдите ми изглеждат много добре. От чашка C се увеличиха на DD и E. Не обичам да нося сутиен вкъщи, още по-малко пък да спя с него. Единственото, което правя е да ги масажирам от време на време с разни масла и кремове или ги мажа с витамин Е.

Общи условия

Активация на акаунт