АПРИЛСКИТЕ деца година вече радват нашите сърца

  • 13 168
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 517
Сиска, малката пие с голям кеф Милумил "Добро утро" или Хумана2, тои отскоро премина на Аптамил 3 хипоалергенно, и3ненадва ме, че си го и3пива, въпреки че на мен ми горчи  Peace.
Плачове се чуват от детската стая...

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Eх, тия пожарникари Joy  Joy  Joy
Аз мислех, че сте ги забравили Wink

Сиска, ние пием Милумил 3, за след годинка. Давам го отскоро, може би 3-4 седмици, но си го пие, а преди изобщо не искаше да близне, хем съм пробвала от повечето "вкусни" млека. До сега обаче май само веднъж е изпила цяла доза/210мл/, обикновено пие между 130-180мл, но пък преди това вечеря.

Ласи, честито ви сърчице! Много хубава новина, чакахме я с нетърпение Hug
Да се похваля, бях на преглед днес. Човечето е почти 5см и правеше гимнастика Grinning

Лека, мека и .... полека с дюшека/това за Сисата Mr. Green/

# 272
  • Мнения: 139
Здравейте от нас! Hug
Хриска,не съм се покрила,непрекъснато си забравям тела вкъщи,на мама приятелката от Венеция беше тук и изобщо нямам време да се обърна #Crazy И с прохождането ни-само тичане нон-стоп! Даже ни е домъчняло ужасно за вас с Марти  bouquet
Благодаря ви много за поздравите за крачетата,толкова ми е хубаво и съм толкова щастлива Hug Даже вече бутаме количка с бебе-много важна стана Миленката! Heart Eyes
С гърнето сме до под кривата круша,не иска да седи в него и това е,не че и аз съм достатъчно упорита де Mr. Green
Сиска,на Фризо 3 сме-от 1-3 годинки е Peace
Офф,аз пък трябва да сядам да уча,а пък хич не ми се учи на това хубаво време Embarassed Sick

# 273
  • Мнения: 200
Муси браво на бебчо, нека прави гимнастика докато има място и му е широчко още  Mr. Green В тази връзка вижте тея мацки как денсят с коремите, много ме изкефиха   Hug - http://vbox7.com/play:128a87eb

# 274
  • Мнения: 2 531
Добро утро! Какви са тия пожарникарски лафове- я раздухайте за неосведомените Whistling
Ние вече се отбихме! Ивка е у майка ми от 2 дни и се спарвя добре! Приплаква нощем, но без истерии / както като ме види/ ! АМ не пие, само кис. мляко и то с чаша с накрайник или лъжица, биберони не приема, то няма и за кога вече да се учи. И вода/ сок/  от сламка и това е. Аз пия лецитин и чай салвия за спиране на кърмата, цедя се чат- пат по 20-40 мл когато се напрегна и туй то! Доста са ми чувствителни гърдите и ме наболават, ако някое от големите деца ме ръгне без да иска  направо боли  Twisted Evil! Надявам се до 1-2 дни да спре вече образуването на кърма . Нямам идея кога ще я взема Ива в къщи пак, все още не ме е виждала и незнам как ще реагира / да не вземе да ми дърпа блузата/!
Гърне все още не смятам да вкарвам !

# 275
  • Варна
  • Мнения: 939
Добро утро момичета кокичета
То срамота от колко време не съм ви писала, затова първо ви пускам по едно ароматно кафенце да ви се подмажа и после ще ви попрочета малко, че да съм в час с настроенията



Иначе моето момче продължава да си расте естествено, като всички други мушмуроци. Прави все нови и нови маймунджилъци, и не само.
Вчера бяхме на консултация и ни сложиха последната ваксина и човече вече е станал цели 9 кг, че нали все най-слаби при мъжете се движим, чак не повярвах на кантара.
Мярнаха ми се много хубави новини за нови мънички тупкащи сърчица - много  Hug Heart Eyes на щастливите майчета
Сега бягам, че някой надава вой за закуска.....
Лек, слънчев и много усмихнат ден на всички  newsm51

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Хайде, аз да добавя към кафенцето на Дидник и една почерпка, че днес остарявам с още една година Simple Smile


Вени, браво на вас за отбиването, дано все така гладко протичат нещата и за напред Hug

Аз отивам да се стягам за празник, ама преди това имам едно дребно да вдигна от гърнето, че виси горкото от половин час там ooooh!
Хубав ден и много слънце и усмивки

# 277
  • Мнения: 209
Ха добро утро!

Емма, споко бе жена и двамата имаме чувство за хумор и никой не се обиди  Wink Ти щеше да видиш, ако не бях толкова скапана и не ми се спеше... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Е, на мъжа ми не му се спеше толкова, ама смея ли да го оставя сам  Crazy


На следващата среща моля Тифани да покани всичките си колеги моля (ако може по униформи (или без)    Embarassed Embarassed Embarassed
Стеф, то мойта хич не е сигурна, ама колеги бол  Joy И между другото....първия ден като те видя мъжа ми ми вика...Я, това момиче ми е много познато. И аз му викам.....Абе луд ли си тя е от Габрово от къде пък ще я познаваш?!!? А то какво се оказва - вие сте градски и нищо чудно и да се познавате  Wink Ти къде си учила?

Сиска, аз все още давам НАН 2, но май следващата кутия ще е Нестле Джуниър.

musito, ЧРД!  bouquet  Бъди жива и здрава! Много обичана майка и съпруга!

Ласи, честито ви сърчице!  Heart

# 278
  • Мнения: 319
НОВАТА ТЕМА!!! е от мен  Grinning с едно нетипично заглавие и малко шантава анкета  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт