90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №49

  • 30 112
  • 448
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 99
Галя това е много стимулиращо да ти каже мъжът, че си станала секси. Честито минусче Hug
valla ще издържиш утре не се притеснявай. Нали знаеш, че може и зеленчуци..не само плодове. Навестявай ни често през деня за да те стимулираме Hug
leisi добре дошла при нас. Не се поддавай на странични провокации. Спазвай диетат и ще видиш как скоро ще бъдеш възнаградена с добри резултати. Навестявай ни често за стимул и успех Hug

Ние с малкия ходихме до лекарката. Каза, че само сополи има-гърдите и гърлото са чисти. Ще капвам физиологичен и Виброцил на смени и витамин С. То този Виброцил не му действа. Аз казах на лекарката но тя каза да му капвам от тего защото от вентъж няма да спрат сополите. Хич не го искам този Виброцил. Имам чувството, че е свикнал вече с него и не му действа Confused Май ще се разровя за по-бабешки методи за спиране на хрема Thinking

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Мили момичета, благодарение на вас и моя инат продължавам, макар и да нямам минус. Радват ме вашите успехи и ви чета без пропуски Hug Hug
Днес съм на протеини и довечера съм на скумрия с дом. сос

# 407
  • Мнения: 99
Fleur продължавай и ще видиш как волята ти скоро ще бъде наградена. Има доста причини за задържане на теглото и много скоро ще тръгнеш бързо надолу Hug А за довечер като ще ядеш скумрия...на обяд какво ще хапваш? Нали не пропускаш обяда?

# 408
  • София
  • Мнения: 1 902
Момичета,мога ли към обяда,който е пица,да хапна и една вафла за десерт Rolling Eyes

# 409
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мимка , следвай ме , разрешавам ти и във вратЪ да ми дишаш.  Mr. Green
Важно е минуси да има и лой да се топи.  Laughing
Стискам палци утре да е всичко наред със секциото. Praynig

Иринка , толкова ли зле изглеждаш , гледай само да оставиш някой
косъм на главата.  Laughing

Гале , аз също наблегнах на доматите и краставиците , че с
плодовете все съм с плюс. Даже вчера имах голям минус след краставичен ден.  Mr. Green

Добре дошли на новите попълнения.   bouquet
Успех с режима и много минуси.  Hug

Жани , хубавото е , че е само хремата. Ще мине , прибегни към
бабината медицина. Hug

Кали , аз съм хапвала , та ако много ти се яде хапни малко вафличка.  Peace

Аз хапнах един ориз и филия черен хляб и сега ще бегам да направя едно
кафенце. Черпя и вас.

# 410
  • Мнения: 276
Жани благодаря!Това ще спретна за обяд  Peace Пробвай ако искаш една бабина рецепта - да счукаш скилидка чесънче и да мацнеш само под ноздричките на детенце. Казват че веднага отпушвало но аз не съм пробвала обаче  NaughtyА хремата да те питам задна ли е? Ако е задна защо не пробваш с коларгол? Ох много съвети давам  Blush
Melisita голям кеф да ти падат всичките дрехи  Laughing как го чакам и аз този момент!
Fleur и пир мене няма но ще чакам! този цикъл ми изигра лоша шега! Ама винаги се сещам за диета точно преди да цъфна начи!
galia69 супер кеф да ти кажат че си секси нали?радвам се на резултатите ви!
leisi стискам палци този път да успееш!
Елинор дано не е нещо сериозно!Желая ти всичко най-добро!
Миме стискам палци! Всичко ще бъде наред и после само радости ви чакат с бебето! Важното е че на време са в болница! Praynig Hug да пишеш обезателно после!
Гея щом ти е леко, би трябвало да има и минусче! желая ти го от сърце!
Лято добре дошла! И аз съм нова в режима и в темата, но тука е много приятно и мисля че заедно ще се подкрепяме и ще издържим!
ina_ana стинати палци и за твоя татко! Дано всичко бъде наред!
За всички които съм пропуснала   bouquet аз отивам да си хапна че съм освирепяла вече!
Жабе мерси за кафенцето , точно си мислех че след хапването ще си пийна и кафенце   bouquet

# 411
  • Мнения: 99
Кали не виждам проблем да хапнеш вафла след пица...нали и двете стават за деня с въглехидрати? Thinking
Надя извинявам се за тъпия може би въпрос но какво значи задна хрема?
Жабче мерси за кафенцето..взимам си и го запазвам за малко по-късно, че сега малкия заспива и ще легна малко край него, че имах чувството, че ноща е без край и много ми е изморено и недоспало Tired
Иначе аз си дочаках обяда с това тичане до лекарката и както ви казах си изпекох една хилия със сварено яйце и кашкавал в парти-грила и вече мога да полегна Peace
А за вечеря се замислям наистина за една чиния тиквички с кисело мляко и чесън Crazy

# 412
  • Мнения: 1 507
Да докладвам как ми се развива първия режимен ден. След хапнатата ябълка сутринта, нямах никакви проблеми и съвсем спокойно си дочаках обяда. По време на него - два домата и краставица + споменатата половин паржола. Значи... минали са по-малко от два часа от обилното ми похапване, а вече съм гладна Cry. На всичкото отгоре добре се наливам и с вода, обаче положението си е все същото. Чудя се вече как и дали ще издържа до вечерята, ама знам, че след това изхленчване ще се стегна и всичко ще е наред.
Дами, вие спортувате ли?
Аз ходя на йога три пъти в седмицата и веднага след нея си правя джогинг в парка Peace.
Оплаках се и наистина съм по-добре Laughing

janeta*, моята щерка е с постоянно запушен нос. На нея Олинт й се отразяват в пъти по-добре, въпреки че вече искрено ги мразя всички капки #Crazy 
Надя 73 - надявам се Simple Smile. То си е доказано, че работата в група винаги дава по-добър резултат от самостаятелните занимания. А вие определено сте група и то бая многобройна Peace

# 413
  • Мнения: 276
Не е тъп Жани  Flutter! Това е хрема която не изтича през нослето цялата а се спуска към носоглътката и слиза надолу.
Ето този доктор обяснява всъшност кое се нарича задна хрема:

Може ли да ни обясните какво точно представлява т.нар. задна хрема?
Първо трябва да се изясни анатомията на децата. При тях особеното е, че носните ходове по принцип са по-тесни. Всеки човек има една нормална носна секреция, която се изтича през гърлото и ние не я усещаме. При децата тя е около 200-300 мл за 24 часа. Понеже носните им ходове са по-тесни, най-малката вирусна инфекция води до обструкция, т.е. запушване на носните ходове. И оттам този носен секрет се задържа в нослето, в легнало положение се стича върху гласните връзки на детето и оттам произтича и кашлицата. Много от колегите бъркат, когато наричат това задна хрема. Задна и предна хрема няма, има ринит, т.е. хрема.

# 414
  • София
  • Мнения: 1 832
Лято, трябва да хапваш повечко на обяд - поне 1 пържолка+ домати и краставици и така няма да ти е гладно до вечерята.
Аз хапнах леща с домати и краставици.
А дали може ако лещата /или боб/ е супа да се хапне после две постни сърмички? Тук важи ли правилото за смесване? И соевите кълнове според вас за първия ден ли са?
Жабка, мерси за кафетцето, ще пина и аз едно сега./от както съм на диета нещо не ми се пие много кафе- пия само по едно сутрин/

# 415
  • Мнения: 99
Надя той винаги като му потече носа и прави храчки в гърлото, което ще рече че изтича доста в носоглътката...значи това, което наричаш задна хрема Thinking
Лято старай се да не мешаш зеленчуците и плодовете на едно хранене...особено плодовете....позволено е в плодовия ден смесването. И тази половин пържола не ти ли е била малко? Ами аз няма да се наям само с това. И ако искаш за начало си добавай разрешената филия хляб докато свекнеш първите дни срежима и начина на хранене. Всичко е до навик и като се свикне е много лесно. Изчакай още малко и хапни плод и гледай да не се възприемаш като на диета. Казвай си, че си се нахранила и си наложи с малко воля това. На въпроса за спорта.....аз спортувам с бебчо и количката Mr. Green И нищо друго защото няма кога и няма кой да гледа малките и за 5 мин. да не говорим за повече ooooh!
Верабел мисля, че няма проблем да хапнеш и две постни сърмички след лещата. Нали продуктите в тях отговарят на храните ти за ден варива?

# 416
  • Мнения: 622
Жанетка и моя дивчо е с течащо носле вече почти месец и откакто му се появи хремата му избиха две зъбчета.
Момичета, аз от сутринта, т. е. още от снощи съм яхнала метлата, вчера детето цял следобед дивя и ме побърка и заръчах на мъжа ми да ми купи най- големия шоколад, който намери... Снощи ометох половината, сутринта останалия...  Blush И нещата с корема ми хич не са розови, откакто приключих диетата все ме боли и ми е подут... Преди години си имах проблеми със стомаха, които ги закрепвах горе- долу с хапчета, ама хич не ми се ходи пак по доктори.
Оказа се, че онзи ден кантарът си е направил лоша шега с мен, като отчете 56кг... От няколко дни ме изкарва 58кг. и според мен е невъзможно за три дни да съм качила 2кг... В никакъв случай не се тъпча с храна, нито пък прекалявам. Днес навън седях и си мислех, че аз хубаво искам да стана 55кг., но организма ми може да е на друго мнение и да му е най- добре като съм 58кг. и няма да ми позволи да сваля повече...  newsm78 То и според калкулатора на Дюкан трябва да съм толкова. И общо взето не знам как да я карам оттук нататък...
На всичкото отгоре наскоро откриха много тежък диабет на баба ми, много е зле, днес ще я изписват от болница и ми е притеснено...
 Ох, оплаках се, надявам се да ми олекне поне малко, а довечера ще ходя на танци да се разтоваря...
Ели, стискам палци да се оправят нещата при теб!
Мелиситка, много е готино усещането да ти падат дрешките!  Hug

# 417
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Лю , щом си имала проблеми със стомаха , редно е да отидеш на доктор.  Peace
Не се бъзикайте със здравето , девойки , че ще яхна метлата , най-дърта съм тук.  Laughing
Надявам се нещата около баба ти да се оправят.  Hug

Жани , полегни и ти и отмаряй , дано детенце да се пооправи.  Hug

Лято , малко си хапнала за обяд , това би трябвало да ти е за вечеря.
Похапвай на обяд повечко.  Peace

Верабел , и аз като Жани мисля , че може леща и сърмички.  Peace

Аз отивам да метна един душ и идвам да си допия кафето.  Hug

# 418
  • Сф
  • Мнения: 1
Исках и аз да попитам за спорта. днес ми е плодовия ден, а се пада и на фитнес да отида след работа ,та се чудя дали само на плодове ще издържа... newsm78

# 419
  • Мнения: 1 507
"Лято старай се да не мешаш зеленчуците и плодовете на едно хранене...особено плодовете....позволено е в плодовия ден смесването."

Тоест - салатата трябва да бъде само от домати или само от краставици, така ли newsm78. Явно не съм чела достатъчно внимателно Cry

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт