ЮНСКИ талисманчета се появяват,определено термина ни наближава !Тема №56

  • 10 923
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 425
Честити бебенца на Safira! Да са живи и здрави!

Честит рожден ден на Mayflower! Желая ти много здраве и щастливи моменти!


Самбоди, благодаря за темата   bouquet и честита ти количка!

Лека нощ!

# 46
  • Мнения: 43
Честити бебочета на мама Сафира-да са здрави и да изпълват дома си с много радости!
Честит Рожден Ден на Mayflower!   bouquet  bouquet  bouquet
Frea,представям си колко ти е мъчно за детенцето си,че не си постоянно до него,но с Божията помощ всичко ще е наред!

Ая,за сърбежа около пъпа-ами аз имах преди 2месеца някакво петно там като лишейче,което ме досърбяваше от време на време.Почнах да го мажа с кремчето против подсичане на Веледа (с невен,цинк и т.н.) на Гого,просто защото нямах друго под ръка. То взе,че се обели и постепенно си изчезна. Иначе и аз си имам обичайните пристягания на корема,но не им обръщам особено внимание и нищо не пия.Все си мисля,че е от движенията на бебето и от това,че аз самата се движа повече покрай баткото-навеждам се,вдигам го на ръце и т.н.

# 47
  • Мнения: 255
Честити бебчета на Сафира!!!
Somebody,   bouquet за темичката. Само едно въпросче - не чакаме ли 177 бебета?

# 48
  • Мнения: 639
Добро утро! Млекце с бисквитки?


Както обикновено, събота и неделя рано-рано се наспивам, а утре за работа пак ще искам още 5 минутки да си доспя (на няколко пъти)  Laughing.
Вчера ходихме за риба, беше много приятно и успешно! Сдобих се с тен ала "селскостопански клоун" един яко зачервен лъскав нос и изгорели на ръкавче ръце   hahaha  (през цялото време бях със слънчеви очила и по тениска). Синът на собственика на язовира (един отракан сладур "за 2ри клас"), като ни видя пълния живарник, дойде до мен да ме попита: "Ама и ти ли хваща риба???" с един ей-такъв поглед -   Shocked , щото жените не ходели за риба, а и не ми ли пречело бебето? "Не, даже ми помага бебето, само коремът ми пречи", му отговорих   Laughing . Явно добре ми се е отразило, защото вечерта Бебчо доста си порита из корема ми, а после цяла нощ съм спала, без да мръдна, без дори и 1 път да се обърна в леглото! Такова нещо не помня от кога не ми се е случвало ... Събудих се наспана, само с ... лека мускулна треска в ръцете (особено в дясната), ама така е, който хващаше много риба  Wink
Сега е мрачно и вали и трябва отново да си планираме денят по малко по-различен начин ...

Приятен и безболезнен ден ви пожелавам, изпълнен с много усмивки и усещане за любов!

# 49
  • Мнения: 216
Добро утро и от мен. Аз пък 4акам да мине пще 1 4ас 4е да звънна на свеки да се 4уем и да и изпратя малко снимки от бебешкото парти.
Ина4е и при мен с наспиването е съшото- през седмицата недостига а през уикенда ставам рано от самосебе си??? Thinking Crazy

# 50
  • Мнения: 13
добро утро днес и от мен. Браво пак с нова темичка Laughing Laughing Laughing сега отивам да ви изчета че сме явно много активни Mr. Green

# 51
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен. Аз пак със закъснение разбрах, че си имаме нова двойка родени бебчета. Честито на Сафира! newsm51
Somebody,  на мен ми харесва и темата и заглавието!  bouquet
За първи път снощи ме боля корема - като менструални болки. Пих две нош-па и ми мина. Но аз и цял ден не се спрях - чистих с прахосмукачката, мих подовете навсякъде, мих и терасите и т.н. Знам, че трябва повече почивка вече, но нещо не ме свърта на едно място. Днес обаче времето е лошо, никъде няма да ходя и нищо няма да правя, а само ще мързелувам. И да ви питам - как сте с микробиологията? Аз пак съм с гъбички - candida!  smile3514 Веднъж вече се лекувах с гино-певарил - в 5 месец. Сега докторът ми изписа гиназол - дано този път ги унищожа мръсните гадини.

# 52
  • Мнения: 0
Да са честити малките сладури на мама Сафира,бързо да порастват за да се гушкат с мама!
Somebody отново страхотна темичка   smile3525 newsm51 ,дано я напълним само с хубави новини.

# 53
  • Мнения: 59
Добро утро на всички Simple Smile
 
Честити да са бебоците на Safira , дано всичко с тях да е наред и скоро да се приберат вкъщи и да радват мама и тате !!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 32
Момичета, досега ви дочитах!!! и СУПЕР - вече си имаме 4-ри бебчета!!! Честито на Сафира и Ди - да са здрави дечицата и послушни!

Аз съм добре и бебка също! НООООО от два дни изведнъж се появи един ОГРОМЕН хемороид и не мога да си намеря място от болка!  Не предполагах, че толкова боли това чудо..
Има ли и други мами с подобен проблем?

# 55
  • Мнения: 1 419
Благодаря ви за коментарите по моя сърбеж.  Hug Аз си мисля, че просто е от разтягането, ама притеснението ми е да не е от увеличаващи се стрии - има ли такова животно? newsm78
Иначе болка пак там имах миналия път - ама то с това коремище ...  Mr. Green Тогава наистина едва си пипах кожата накрая - всяко мазане ми беше болезнено  Confused.

Аморе, кефя ви се на ентусиазма с рибата, а и благородно ви завиждам за похапването след това. Аз от магазина не смея много да си пазарувам и добре че баща ми (който готви страхотно) от време на време ни прави  Blush

Марведа, много неприятно с тези хемороиди - надявам се бързо да ти минат  Rolling Eyes. Знам че имаше някой с подобен проблем - аз за съжаление мога само със съчувствие да ти помогна  Hug

# 56
  • Мнения: 136
Добър ден и от мен.

Марведа, радвам се, че се появи. Ако не се лъжа, Катеринка навремето се оплакваше от хемороидите и може да ти помогне. Знам, че има специално мазило, но не мога изобщо да се сетя името му.

Тази нощ ставах на всеки кръгъл час, най-вече за да се отърсвам от мислите по време на сънищата ми. Спомням си, че до около 3-4 часа в главата ми се въртяха само думите "секцио, нормално раждане, секцио, нормално раждане", все едно някой е влезнал в главата ми и непрекъснато ми ги говереше тези 2 неща  ooooh!  

Ох, адски изморително. И при всяко следващо ставане ставах все по-потна, цялата ми пижама и главата бяха мокри. А прическата ми стана убийствена - всеки косъм се бори за независимост, дори не предполагах, че косата може да стърчи в такива невъзможни посоки  Crazy В ранни зори вече започнах и нормални сънища да сънувам.

За друго интересно не се сещам. О, всъщност да - вече втора седмица гледам "Размяна на съпруги" по ТВ2, доста интересно ми е, човек вижда как живеят другите обикновени семейства и какви са техните проблеми. Определено и миналата седмица, и снощи доста странни индивиди бяха, но пък точно затова ми беше интересно.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 132
Добро утро и от мен Simple Smile
Много ме боли кръста, направо ужас, какво ли не правих. Утре съм на запис на тонове и се чудя да изчакам ли до тогава или да се обаждам сега на лекарката, ама все пък в неделя и звъня извънредно...
Момичета, някой беше казвал, че ако тръгнат по-рано бебчетата- да се ходи в Майчин дом, това до коя седмица важи?

# 58
  • Мнения: 136
Geraldine , мисля, че до 34-та. След нея, ако родиш, вече не се смята за преждевременно раждане, а бебето е напълно развито и способно да диша самичко  Peace

# 59
  • Мнения: 27
Честито на safira! да са и живи и здвави съкровищата и много да я радват!
Аз не спах спокойно след снощното земетресение,и сега съм малко отнесена.
 Утре съм на доплер,тонове и изследвания,дано да не ме вкарат пак в болницата Praynig
 Някой ще ми обясни ли за тези мами вестителки,кои са,къде са  им телефоните.Явно аз нешо съм доста тъ-а че не мога да схвана newsm78

Общи условия

Активация на акаунт