"Убийства в Мидсъмър"

  • 24 050
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Къде го дават, аз хващам рядко някоя серия по Холмарк, и то от средата Cry

# 16
  • Мнения: 3 804
Евроком България-в един след полунощ-редовен фен съм и съм го гледала по няколко пъти на разли4ни канали

# 17
  • Мнения: 101
Иначе Холмарк през седмицата - всеки ден от 15ч., а в петък нови серии от 20ч. Ама не знам колко са нови.

# 18
  • Мнения: 3 804
Евроком България-в един след полунощ-редовен фен съм и съм го гледала по няколко пъти на разли4ни канали

да се поправя-снощи пуснаха друг филм,а и в програмата за седмицата го няма  Sad

# 19
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Не знам дали знаете, че Джони Деп е фен на сериала, и в интервю е казвал, че с удоволствие би участвал в него.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 16:39 от вселена

# 20
  • Мнения: 466
Ооо, и аз съм ГОЛЯМ фен на този сериал! По едно време си бях сложила мелодията от филма да ми звъни на телефона!
Страхотен сериал, засукани сюжети, красива и леко зловеща атмосфера, а чувството за хумор - деликатно!  Laughing
И аз си мечтая за спокойна къща в Мидсъмър!  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 424
И аз съм фенка на сериала  Peace Много ми се иска по Холмарк да пуснат наистина нов сезон  Peace

# 22
  • Мнения: 529
Гледам го когато мога ,сериалчето е супер. Peace

# 23
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Барнабито е страхотен,много е готин.От миналото лято го гледам където го хвана-от началото,от средата,вече почти ги знам наизуст

# 24
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
И аз харесвам филма. Гледам го по Холмарк.

# 25
  • Мнения: 101
Ооо, и аз съм ГОЛЯМ фен на този сериал! По едно време си бях сложила мелодията от филма да ми звъни на телефона!
Страхотен сериал, засукани сюжети, красива и леко зловеща атмосфера, а чувството за хумор - деликатно!  Laughing
И аз си мечтая за спокойна къща в Мидсъмър!  Laughing
Мадам, откъде намери мелодята? Sunglasses

# 26
  • Мнения: 466

Мадам, откъде намери мелодята? Sunglasses

Търсих дълго и тежно в интернет, но вече не помня къде го намерих. Ако искаш, пусни ми на ЛС и-мейл адрес и ще ти пратя мелодията!  Peace

# 27
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                   Подобен е и  Инспектор Морс.Гледам е дната сериала с удоволствие.

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 740
И аз съм му много голяма фенка на Барнаби , гледам то с интерес сериала.

# 29
  • Мнения: 42
привет аз също съм голяма фенка на сериала и сега го чакам да започне от 23.30 по TV Plus smile3521

Общи условия

Активация на акаунт