''Парфюмни размисли и страсти'' 13

  • 11 230
  • 394
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 13 624
Дам...тази амбра направо подлудява мъжете Simple Smile А аз лично обожавам сандалово дърво...паля си го понякога на индийски пръчици в къщи.

# 391
  • Мнения: 23
имам молба, кой имаше този на Мис Сиксти, да ми го опише, че се чудя дали да го поръчам


Малинки  Laughing
Аз го имам и не долавям малинки  Peace За съжаление нямам дарбата да описвам аромати, но намерих едно описание, което Chokolina е написала в темата за размяна: Свеж и чувствен аромат, който създава незабравимо впечатление и вълнуващи чувства. Ароматът е изграден на контрасти, уханни нотки на хелиотроп, създават усещането за провокативна женственост. Богатите и топли ароматни нотки на амбър и палисандрово дърво в основата допринасят за едно нежно, хармонично настроение. На мен ми харесва  Wink
п.п. На мен например на малинки ми мирише Aparrition на Emanuel Ungaro, с който изобщо не се спогодихме  Tired

# 392
  • Мнения: 4 165
Момичета, заповядайте в Новата тема   bouquet

# 393
  • Мнения: 214
mishishita,имам Apparition много си се обичаме Grinning дори си взех 90 мл.В началото наистина е задушлив аромат,но за този сезон развитието му е повече от добро!Изненадва ме с трайноста си.По трайност мога да го сравня с някои от големите:Диор,Гарлен,Шанел.
А на теб кой ти е любим аромат или обичаш нови предизвикателства  Laughing

# 394
  • Мнения: 1 999
опа,не видях новата тема Embarassed

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 23:31 от РЕ (от Рени)

Общи условия

Активация на акаунт