Младежи от Бургас имат нужда от помощ

  • 6 899
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
На пръв поглед... кухнята е зле. Мивка, шкаф-мивка.... Сетих се какво би им свършило работа...понеже май не видях някой да има свободна готварска пе4ка и хладилник (а може и да съм пропуснала - извинете ако е така), но струва към 720 лв...доста...

# 46
  • Мнения: 403
Не само ,че 720 лв са доста пари,но на тях им е нужно нещо което ще се ползва по дълго време Simple Smile  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 989
готварска печка и хладилник вече имаме, също и кухненския шкаф, който е за мивката ,но трябват още 2 горни шкафа и един долен Peace

# 48
  • Мнения: 1 989
Момичета, супер спешно ни трябва бял латекс и евентуално 2-3 ролки някакви светли тапети Peace

# 49
  • Мнения: 403
Деси ,свържи се с Илияна от ФБ,тя има латекс и тапети  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 989
Момичета, много спешно ни трябват 3 или 4 легла, гардероби и каквито и да са мебели

# 51
  • България
  • Мнения: 3 621
Деси, препълнена ти е кутията . Леглата чакат - 2 бр. Simple Smile

# 52
  • България
  • Мнения: 3 621
да побутна темичката

# 53
  • Мнения: 2 249
Деситоооо Heart Eyesкъде си? да не боядисваш? Laughing
айде казвай как вървят нещата-имам дом.посуда да ви давам-4инии и 4аши,микровълнова и 4акам сигнал кога сте готови да ги приемете-идеята е като свърши ремонта да не ги разнасяте само  Peace
а трябва ли бойлер??? newsm78

# 54
  • Мнения: 1 989
Момичета, нямам възможност на този етап да се занимавам с тази моя импровизирана благотворителна кампания, поради здравословни проблеми, но благодаря на всички и ако има нещо, с което мислите, че може да помогнете  свържете се  с колегите и на мобилния и на стационарния номер, който съм дала.
Благодаря на всички  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 577
D_e_s_i_t_o , пожелавам скорошно оздравяване, много здраве и късмет за напред  Hug

Момичета, някой скоро ходил ли е до там? звънял ли е по телефона?
Как вървят нещата? Добре ще е да има кой да ни държи в течение за нуждите, вместо да се изреждаме да звъним всички, знам ли?

Миналата седмица  получих от Мис Лутър пратка от немско    bouquet  една стереоуредба и два сака с дрехи, козметика и др... Трябва да се сортират и да звънна да ги занеса до края на седмицата...
 
 Благодаря ти Мис Лутър от името на децата     bouquet
 

# 56
  • България
  • Мнения: 3 621
ками, аз ходих вчера  Запознах се с управителя. Казаха ,че вече са успели да обазаведат. Оставих си номера, ако има нещо да звънкат  Peace
Деси Бързо възстановяване  Hug

# 57
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
момичета някой скоро да е ходил пак? Това, че управителя е казал, че са се обзавели е прекрасно,
но както от опит всички знаем, винаги изниква някоя дреболия, за която не сме се сещали-
я перонче, я игла и конец, я огледалце.... на вид дребни и евтини неща, но без тях не може, та молбата ми е ако някой ходи да пита и за дребните неща и да драсне някой ред   bouquet

# 58
  • Мнения: 403
Здравейте.Ние събрахме пари за Защитеното жилище ,понеже разбрахме ,че имат нужда от храна .Вчера им бяха занесени - ориз,боб,леща,сирене,кашкавал,шпеков салам,кайма,кафе,олио,захар,вафли,сладка,мед,маргарин,лютеница,макарони,пастет,тоалетна хартия,сапуни,веро,прах за пране.В момента там са 6 деца,очакват да пристигнат до 10 деца в рамките на месеца.Много са мили и общителни и се радват на всичко ,което се прави за тях.Децата работят в Хлебозавода и в Бургасцвет.Къщата,която е предоставена е хубава,но има нужда от ремонт.За сега казаха ,че нямат нужда от нищо ,най-много се зарадваха на сладките неща  Simple Smile

# 59
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
  Hands Clap Браво на вас момичета, страхотно е, че сте зарадвали децата!

Общи условия

Активация на акаунт