Пигментация под очите!!! Помогнете!!!!!!

  • 1 926
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Съзирам, че съм получила пигментация под очите. Това е от съвсем скоро. До сега не съм имала такива проблеми. На скоро съм пила хормонални лекарства, дали е възможно от тях? Препоръчайте ми лекарство. Дали ще се оправя?

# 1
  • Мнения: 10
И аз съм така тази пролет  #Cussing out  Не знам нито как да се предпазя, нито как да ги премахна, защото повечето маски доколкото знам не трябва да се нанасят около очите, а околоочният ми крем няма фактор  Thinking Е чак лекарства не смятам да ползвам, но ако някой по-знаещ сподели практични съвети ще съм много благодарна  Hug

# 2
  • Мнения: 89
И аз не искам да ползвам лекарства, ами да се мажа с нещо. Проверих в нета сега и намерих препоръка за EUCERIN - крем против пигментация. Също крем против пигм. Rdiolla

# 3
  • Мнения: 284
И аз се интересувам от подобен продукт Sad от миналото лято ми се появиха две тъмни петънца под очите, зимата ги нямаше, но сега пак се опитват да излезнат  Cry Препоръчайте хубав околоочен с висок фактор.. мисля че е по-добрия вариант за лятото, отколото да ги избелваме  Rolling Eyes И аз чакам за съветчета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт