Колко време след спирането на лекарствата за задържане родихте?

  • 10 304
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Аз имах прокървяване в съвсем начална бременност,а контракции-през цялото време почти.Бях в болница за задържане в 5 месец,от там карах на гинипрал,но шпа и магнерич до 36 седмица,като гинипрала го спрях май в 33,защото не можех да го намеря вече никъде в аптеките.Контракциите ми така и не спряха,бяха си доста чести.Но също докато не влязох в 9 месец постоянно лежах и не смеех да се раздвижвам много.Накрая преносих 3 дни. Laughing Спокойно и леко раждане ти пожелавам и разбира се един здравичък бебок! newsm30

# 16
  • Мнения: 2 013
Магнерот-а го спрях в началото на 9м по препоръка на доктора,а родих 6 дена след термин.

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
магнерот-а и папаверина ги спрях в началото на 9 месец и родих 5 дни след термин и то предизвикано раждане.

# 18
  • Мнения: 1 558
Спрях ги в първия ден на 9-тия месец, родих на термина си.

# 19
  • Мнения: 8 242
Спрях ги началото на 9тия.. Родих 2 дни преди термин Simple Smile
Имах подготвителни контракции от 4тия месец.. че до края..

# 20
  • Мнения: 284
Гинипрал и магнерот пиех до началото на деветият месец заради непрекъснати контракции.Родих 2 седмици след това втората ми дъщеря.
С голямата ми дъщеря спрях лекарствата в края на втората седмица от деветият месец.В деня в който ги спрях и родих.

# 21
  • Мнения: 3 157
Родих на следващия ден,след като спряха да ми вливат банките.

# 22
  • Мнения: 493
Спрях лекарствата началото на 9 месец и родих след седмица.

# 23
  • Burgas
  • Мнения: 201
аз спрях магнерот-а началото на 9-тия месец и родих 2 дена преди термина!

# 24
  • Мнения: 3 483
Бях пет дни на задържане в началото на деветия. Влязох за задържане , защото спрях магнезия Mr. Green. След 4 дни системи и инжекции в болницата, на петия ми дадоха почивка, на шестия щяха да ме изписват, а аз родих през нощта Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 960
Спрях Магнерота и но-шпа в деня преди плановото ми секцио,а то беше 4 дни перди термина.

Общи условия

Активация на акаунт