Причини за закъснение на цикъла?

  • 411 292
  • 801
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 765
Елънче   моят случай е почти като твоя   Rolling Eyes Последният ми цикъл беше на 11.01 и  нямам никакви признаци да ми дойде  Confused И аз много се притеснявам да не е нещо лошо,във вторник съм на доктор. Тестове не съм си правила,нямам признаци и за бременност,макар че много искам да е това  Praynig Стискам ти палци всичко да е наред  Praynig

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ужас!Ама то по принцип имаш ли проблеми с цикъла.... Ще взема и аз вторник-сряда да ида  ooooh! че тея болестиии,дето са под път и над път.... направо ми се изправя косата.Желая ти всичко да е наред!Ще пиша веднага щом разбера за какво става дума! Hug

# 167
  • Мнения: 765
Ами и  на мен си ми идва когато си поиска  Rolling Eyes Предните месеци пиех Дуфастон и ми идваше на 28-ми ден, реших да го спра и ... ето не идва. Докторите казват, че е на психическа основа, затова реших известно време да не ходя и по доктори(иначе много ходя, точно защото и мен ме е страх много от болести и все си мисля,че ми има нещо). Може да имам пак някоя киста, защото често ми се образуват  Tired Последният път всичко ми беше наред,доктора тогава ми каза "Ти си едно напълно здраво дете и ако не си помогнеш сама няма да ти дойде". Ще пиша и аз след прегледа ooooh!

# 168
  • Мнения: 442
И аз да се вмъкна във вашата темичка - все в едни "весели" се записвам и аз - кюртажи...проблеми с цикъла

Предистория: 1. десет години супер редовен цикъл на 30-тина дни, 2. поликистозен яйчник, 3. година и половина на Линдинет 20 до месец Юли 2009, 4. края Август 2009 - бременност, 5. край на бременността - 11 седмици по късно с абразио края на октомври, 6 първи цикъл на 37-ми ден, 6. втори цикъл на 32 ден, 7. трети цикъл 28-ми ден

Сега пак откачи и четвъртия цикъл го няма - 8 дена закъснение. Бебе няма (колкото и ужасно много искам) - направих три домашни теста и днес пуснах кръвен - отрицателен. Направо незнам какво да мисля - преди месец и половина бях на контрола и кисти нямаше?

# 169
  • Мнения: 765
PEMY, съжалявам за кюртажа, а за цикъла...незнам какво да ти кажа  Rolling Eyes На мен последно ми дойде на 11.01 - на 12-ти ден след Дуфастон и ми продължи 3-4 дни, но моят винаги си е бил такъв нередовен,но пък по 6-7 дни. И аз на последния преглед декември нямах кисти и сега толкова се притеснявам,вкарвам се в едни филми....  ooooh!  Утре съм на доктор следобяд, ще видим какво ми има,дано само да не е нещо лошо  Cry
ПП Закъснението ти не е толкова голямо ,така че може и да е бременност,а тестовете да не отчитат Praynig

# 170
  • Мнения: 442
Мила, аз си направих и кръвен, ако имаше нещо 1000% щеше да отчете - аз затова вече не знам какво става newsm78

# 171
  • Мнения: 1
И аз да попитам.До сега винаги съм имала редовен мензис.Но ми закъснява вече 5-и ден.От месеци не съм водила полов живот.На 33 години съм.Нямам и съм нямала никакви здравословни проблеми през живота си-освен малки настинки.Но от преди 1 месец насам пих антибиотик заради грип.А веднага като се излекувах се разболях от МОРБИЛИ-като болестта протече съвсем ама съвсем леко-и по време на карантината пих от разтворимия парацетамол на прах дето е.Трябва ли да се тревожа или е нещо нормално след това боледуване?

# 172
  • София
  • Мнения: 35 946
И аз да попитам.До сега винаги съм имала редовен мензис.Но ми закъснява вече 5-и ден.От месеци не съм водила полов живот.На 33 години съм.Нямам и съм нямала никакви здравословни проблеми през живота си-освен малки настинки.Но от преди 1 месец насам пих антибиотик заради грип.А веднага като се излекувах се разболях от МОРБИЛИ-като болестта протече съвсем ама съвсем леко-и по време на карантината пих от разтворимия парацетамол на прах дето е.Трябва ли да се тревожа или е нещо нормално след това боледуване?
Нормално е след боледуване.
О. може да е била късна или МЦ да е бил Ановулаторен.
Чакаш още 10 дни и отиваш на лекар, ако няма М.

# 173
  • Мнения: 583
Почти съм сигурна какво ще ми отговорите, но аз пак.. да се консултирам ...
Цикълът ми е на 27-28 дни. Овуто ми, доказано от док. беше на 17-ти ден. Изписаха ми и утрогестан вагинално сутрин 1 и вечер 2. Трябваше да ми дойде в понеделник-вторник... БТ ми е 37,2, 37,3 а последните два дни 37,4.
Тест правих онзи ден и днес сутринта - отрицателни. Кръвен тест няма къде да направя...
Гърдите ми бяха напрегнати, а сега някак си поутихнаха..
Утре ще ми е 14-ти ден откакто взимам утрогестан. Чудя се дали дали да продължа или да го спра. Предпполагам БТ е висока заради утрогестана...
И не се чувствам бременна... Други симптоми нямам...

# 174
  • София
  • Мнения: 35 946
Почти съм сигурна какво ще ми отговорите, но аз пак.. да се консултирам ...
Цикълът ми е на 27-28 дни. Овуто ми, доказано от док. беше на 17-ти ден. Изписаха ми и утрогестан вагинално сутрин 1 и вечер 2. Трябваше да ми дойде в понеделник-вторник... БТ ми е 37,2, 37,3 а последните два дни 37,4.
Тест правих онзи ден и днес сутринта - отрицателни. Кръвен тест няма къде да направя...
Гърдите ми бяха напрегнати, а сега някак си поутихнаха..
Утре ще ми е 14-ти ден откакто взимам утрогестан. Чудя се дали дали да продължа или да го спра. Предпполагам БТ е висока заради утрогестана...
И не се чувствам бременна... Други симптоми нямам...
Утрогестана, ако няма О. не може да предизвика такова покачване на БТ.
БТ  от него може да се повиши с 0,1-0,2 градуса или изобщо да не се повиши.
Спираш го и ако до няколко дни не ти дойде и БТ остане висока - станало е чудото.
С него или  без него - ако е станало нищо не може да му попречи.
Прави всеки ден тестове и мери БТ

# 175
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен мили момичета. Да споделя и моите притеснения. Бебеправим вече втори месец. По принцип имам редовен цикъл - 28, 30 дни. Не правя тестове за ову и не меря БТ. Опитвам се сама да си усетя Ову-то. Този месец очакваната дата за цикъл беше 17-ти март , но досега - нищо, нямам и ПМС. Тази сутрин правих тест (престо), но за съжаление - отрицателен. Днес ми е 5-ти ден закъснение, възможно ли е теста да не е отчел, силно се надявам. Praynig

# 176
  • София
  • Мнения: 35 946
Здравейте и от мен мили момичета. Да споделя и моите притеснения. Бебеправим вече втори месец. По принцип имам редовен цикъл - 28, 30 дни. Не правя тестове за ову и не меря БТ. Опитвам се сама да си усетя Ову-то. Този месец очакваната дата за цикъл беше 17-ти март , но досега - нищо, нямам и ПМС. Тази сутрин правих тест (престо), но за съжаление - отрицателен. Днес ми е 5-ти ден закъснение, възможно ли е теста да не е отчел, силно се надявам. Praynig
Възможно е ...
Както е възможно О. да е била късна.
Стискам палци да е станало.
Simple Smile

# 177
  • Мнения: 5
5 дни е малко - ЧХГ се улавя от теста добре след 10 ден , най- добре 14 дни. Ако ти е спешно-кръвни .

# 178
  • Мнения: 49
5 дни е малко - ЧХГ се улавя от теста добре след 10 ден , най- добре 14 дни. Ако ти е спешно-кръвни .


Благодаря мнооого, вчера пак правих тест и отново отрицателен, но цикъл все още няма, ох дано да е станало   Praynig

# 179
  • Мнения: 1 746
Наминавам със същия проблем, имам нужда от съвет и може би успокояване. Закъснява ми с десет дни, няма причина поне очевидна...възможността да съм бременна е минимална, понеже сме се пазили, но всичко става, както знаем. Два теста обаче на Престо направих и двата са отрицателни. Възможно ли е да грешат? Какво да правя, освен да отида на лекар? Няма друго, нали.  Party Може ли поне да ми кажете вариантите като причина да се случва това? Винаги съм имала точен цикъл на 27-28 дни.  Rolling Eyes   

Общи условия

Активация на акаунт