Причини за закъснение на цикъла?

  • 411 381
  • 801
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3
Здравейте може би не е уместно да питам, но не знаех към кого да се обърна вчера ми беше датата на цикъла , но не ми дойде , днес отново аз съм на 16.От няколко месеца с моя приятел правим.... Този месец само веднъж , имам ли основание за притеснение или да изчакам още малко да видя дали ще ми дойде и ако не да си направя тест?Моля Ви за съвет Simple Smile)

# 661
  • Мнения: 7 987
Може да направиш тест още сега.

# 662
  • Мнения: 3
Мерси , а дали ще отчете верен резултат смисъл до колкото четох в темата , че трябвало да се изчака около 5 дена май . Simple Smile

# 663
  • Мнения: 7 987
Нищо не си чела, явно Simple Smile Тестовете показват на първия ден от закъснението.

# 664
  • Мнения: 3
Мерси много ми помогна Simple Smile

# 665
  • Мнения: 3
Здравейте ще Ви помоля за съвет цикъла ми е редовен всеки месец , но този нещо ми закъснява трябваше да ми на 8 не ми дойде а днес сме 11 и още  го няма принципно уж имам симптоми за пред цикъл главоболие корема ме боли , но цикъл няма днес даже кръста ме боли може ли това да са симптоми на бременност , нямам глад или пък умора , гадене , но все пак се притеснявам защото водя полов живот принципно с моя приятел взимаме мерки и той свършва извън мен , но ми е притеснено и за това Ви моля за съвет. Simple Smile

# 666
  • Мнения: 106
Здравейте ще Ви помоля за съвет цикъла ми е редовен всеки месец , но този нещо ми закъснява трябваше да ми на 8 не ми дойде а днес сме 11 и още  го няма принципно уж имам симптоми за пред цикъл главоболие корема ме боли , но цикъл няма днес даже кръста ме боли може ли това да са симптоми на бременност , нямам глад или пък умора , гадене , но все пак се притеснявам защото водя полов живот принципно с моя приятел взимаме мерки и той свършва извън мен , но ми е притеснено и за това Ви моля за съвет. Simple Smile

Много често първите признаци на бременност се бъркат със симптомите на цикъла. При моята бременност беше така - бях убедена, че ще ми дойде, болеше ме глава, корем, виеше ми се свят като всеки друг път, но....... При всеки човек е различно. Ако имаш 3 дни закъснение вече можеш да направиш и тест за бременност. Би следвало да покаже ако има такава.

# 667
  • Мнения: 3
Мерси много за бързият отговор Simple Smile

# 668
  • София
  • Мнения: 632
Моят гинеколог преди ми беше казал:"Цикъл се чака 10 дни" Simple Smile Иначе точно на датата на цикъла ми прокървях, заболя ме силно(както като ми идва), пих даже болкоуспокояващо, но ме учуди че кървенето и болката бяха по кратки, а след 10 ден си направих тест и 2 4ерти4ки блеснаха  Simple Smile Даже чаках много мисля, че по-рано трябва да се прави тест Simple Smile

# 669
  • Мнения: 4 965
Здравейте ще Ви помоля за съвет цикъла ми е редовен всеки месец , но този нещо ми закъснява трябваше да ми на 8 не ми дойде а днес сме 11 и още  го няма принципно уж имам симптоми за пред цикъл главоболие корема ме боли , но цикъл няма днес даже кръста ме боли може ли това да са симптоми на бременност , нямам глад или пък умора , гадене , но все пак се притеснявам защото водя полов живот принципно с моя приятел взимаме мерки и той свършва извън мен , но ми е притеснено и за това Ви моля за съвет. Simple Smile

Много често първите признаци на бременност се бъркат със симптомите на цикъла. При моята бременност беше така - бях убедена, че ще ми дойде, болеше ме глава, корем, виеше ми се свят като всеки друг път, но....... При всеки човек е различно. Ако имаш 3 дни закъснение вече можеш да направиш и тест за бременност. Би следвало да покаже ако има такава.

Хммм, аз пък правих общо 4 теста през последните 2 дни и са отрицателни, а дори трябваше да ми дойде на 6-ти. И от тогава имам съвсем незабележимо зацапване. Мисля обаче да чакам упорито до другата седмица и тогава да ходя на лекар. Преди по-малко от 2 месеца си правих всички пълни изследвания и прегледи и бях абсолютно ОК. Направо се побърквам.

# 670
  • Мнения: 934
На мен всякакъв стрес,промяна на време,дори на хранене ми е повлиявал.Сега съм и на хапчета и с всеки месец идва все по късно.В началото беше понеделник и хайде ама сега ако дойде в четвъртък пак е добре и ми се изкарват ангелите(Ето на сега пак го чакам)
Наистина не е хич лесно-не заисимост дали го чакаш или не сикаш да дойде....все ще те побърка..

# 671
  • Мнения: 3
Здравейте още не ми е дошъл цикъла а ми закъснява вече с 6 дена и се побърквам направих си  тест отрицателен, но все пак нищо .... дали теста може да греши, а съм сигурна , че с моя приятел не сме направили беля , но все пак ми е притеснено Simple Smile

# 672
  • Мнения: 106
Здравейте още не ми е дошъл цикъла а ми закъснява вече с 6 дена и се побърквам направих си  тест отрицателен, но все пак нищо .... дали теста може да греши, а съм сигурна , че с моя приятел не сме направили беля , но все пак ми е притеснено Simple Smile

Не е изключено тестът да греши. Ако искаш направи втори. Но по-добре е следващата седмица да отидеш на лекар.

# 673
  • Мнения: 10
Моят гинеколог преди ми беше казал:"Цикъл се чака 10 дни" Simple Smile Иначе точно на датата на цикъла ми прокървях, заболя ме силно(както като ми идва), пих даже болкоуспокояващо, но ме учуди че кървенето и болката бяха по кратки, а след 10 ден си направих тест и 2 4ерти4ки блеснаха  Simple Smile Даже чаках много мисля, че по-рано трябва да се прави тест Simple Smile
Здравейте от един новак тук  Hug
Моят случай е абсолютно същия - трябваше да ми дойде на 19.07, страшно ме заболя - както обикновено. Обаче след това - нищо. Правих си тест на 27 - след седмица закъснение - отрицателен  Cry. Сега от вчера насам пак доста ме свива стомаха, боли ме кръста - всеки момент чакам да дойде лелката... а аз вече не я искам  Wink

# 674
  • София
  • Мнения: 35 977

Здравейте от един новак тук  Hug
Моят случай е абсолютно същия - трябваше да ми дойде на 19.07, страшно ме заболя - както обикновено. Обаче след това - нищо. Правих си тест на 27 - след седмица закъснение - отрицателен  Cry. Сега от вчера насам пак доста ме свива стомаха, боли ме кръста - всеки момент чакам да дойде лелката... а аз вече не я искам  Wink

Пусни кръвен тест/ЧХГ/  и ако е (-) отиди на лекар да те видят на УЗ

Стискам палци да е станало

Общи условия

Активация на акаунт