ЗАНИМАЛНЯ - марти скул

  • 5 687
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 162
Катя Петрова - няма лошо  Hug. Но понякога именно базата (качеството и лукса й) не е водещо. А знанията и уменията на преподавателите, да могат да научат децата на нещо все пак, както и това, учениците да биват опазени и гледани. Чак тогава идва другото...

Абсолютно съм съгласна. Разбира се, че другото е по-важно, но едното не изключва другото, дори напротив. Това все пак е местоработата на учителите на нашите деца, а условията на работа са един от най-силните мотивационни аспекти.

# 16
Моето дете също е първи клас в Медиа и мога да кажа само положителни неща - отношението към дъщеря ми е много добро, получавам информация за нея всеки ден като я взимам, а що се отнася за таксите - не знам какво сте плащали миналата година, но за нас цените са същите. По английски също съм доволна - харесват й часовете. Явно всяко дете и (всеки родител) са различни, но аз нямам нищо против да учат английски от 1-ви клас.

# 17
Здрасти, Simple Smile
Моят син е 2ри клас от 81во СОУ и вече 2ра година на занималня в Медиа и сме супер доволни от обучението и от преподавателите....базата (особенно новата) няма какво да я коментираме-:) Относно английския - не знам точно, какво им включва мултимедийното обучение, но е факт че детето учи с чак учудващо  голям интерес ( а не е от най ученолюбивите-:).....имат и приложни изкуства също към занималнята и правят доста интересни неща- особено с глина. Сега пролетната ваканция ходи с тях и на зелено училище- е, още само за това се говори в къщи!-:))) Та ние сме от феновете, явно   Heart Eyes
Поздрав,
Милена Н.

# 18
  • Мнения: 162
Катя Петрова никога не нападам, заради самото нападение  Simple Smile Wink както можа да се убедиш. Предполагам, че имате и обратна връзка с родителите на децата си. Направете я анонимна - направете въпросник и оставете места за предложения - може да получите и други интересни идеи. Иначе зная много добре част от причините да се стремите да поддържате малък екип особено сега по време на стагнация -логично, практично и разумно. Но пак казвам имах възможност да сравня езиковото обучение по немски при вас с това извън МД и сравнението не е във ваша полза / говоря за клона в Младост/, за английския също имам преки наблюдения - сравнявам сина и племенницата си / която посещава вашата школа вече 2-ра година/. Не съм възхитена от сравнението, а по-лошото е че вече и сестра ми установи, че иска повече за детето си.
Така че това са местата, на които да "натиснете". Поне според мен,  щом искате задължително обучение - предложете по-високо качество и така и клиентите ви ще го искат, а няма да го приемат като компромис и от нямане как да откажат.

Това с анкетата е добра идея, която ние прилагаме от 2 или 3 години (за тази година наскоро правихме пак и в момента я обработваме Simple Smile
А би ли споделила, ако нямаш нищо против, разбира се, колко голяма е твоята племенница и само на английски ли е или и на занималня?

# 19
  • Мнения: 7 263
2-ри клас е сладуранка.
Иначе анкетата е добре да е анонимна, дори бих ви предложила в началото на учебната година да речем като обикаляте да представяте занималнята  - да раздавате анкети, какво биха искали родителите да има в една перфектна занималня.  Peace

# 20
  • Мнения: 162
тя нашата е анонимна Simple Smile

# 21
Да, Катя! Hug
 Аз получих такава анкета....доста подробна и анонимна. Написах всичко което мисля (та дори и да не беше анонимна), въпреки че ние сме ви от големите фенове, съм добавила някои препоръки....винаги има какво да се подобрява....примерно писах че е добра идея да попълваме такава анкети поне по 2пъти в годината защото някои неща дори и около нашите деца се променят през учебната година....пък виж не се сетих но може както казва Lennyh и в началото на годината  Simple Smile....това ще взема да им го кажа лично  Thinking  ....засега организаторите на занималнята са много добронамерени, така че не мисля че не биха го приели....с цел подобряване на услугата  Peace

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не знам дали Биби е още при вас, но дъщеря ми и е голяма фенка.
 Още я споменава след толкова месеци.  Hug

# 23

Здравейте,
През лятото на 2008 синът (на 8 години) ми посещаваше Медия почти три месеца и беше много доволен. Ние като родители - също! Ставаше сам сутрин рано, бързаше да отиде навреме - за да не му се губи от времето прекарано с децата, не искаше да си тръгва... Разбира се - става въпрос за лятната ваканция през която никое училище не поема никакъв ангажимент за учениците си и ние (родителите) трябва да са спасяваме сами! Като се има предвид, че това е време за почивка на децата, намирам, че заниманията им и игрите на открито бяха много добре балансирани.
За съжаление, при тези цени за предстоящия летен период няма да запиша сина си там! Търся друга алтернатива. Thinking Thinking Thinking

# 24
  • Мнения: 29
За езиковото обучение м Медиа - впечатляващо и атрактивно за децата. Много песнички, игри и рисуване, това добре, но в крайна сметка много малко качествено научени думи и неправилно зазубрени цели изрази. Учителките са симпатични и сърдечни, но това не променя  факта, че в занималнята им пробутват много филмчета, а това за арт-заниманията, театъра и моделирането - де факто съществува само в сайта им. Но в крайна сметка никаде няма идеално .

Общи условия

Активация на акаунт