Как да го преластим?

  • 5 641
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 939
Я да видим кой вдига стари теми...  Joy
Що бе? Нека се вдигат. Аз по този повод я видях пък. И ми се оправи настроението. Ластици, вълчи пози, омекотители...лелеее Grinning #Crazy
Обаче тя се е засегнала. Видяхте ли сега какво сте направили! Т'ва щот завиждате за мъжО.

# 61
  • Мнения: 4 585
Вълчата поза беше за Кейси.
След 25 г.с.-та мъжът клечи до дупката и вие към луната.

# 62
  • Мнения: 3 939
Вълчата поза беше за Кейси.
След 25 г.с.-та мъжът клечи до дупката и вие към луната.
Малеее. Голяма работа сте.
Ама това е сериозно нещо, бе хора! Аз затова се зачетох в темата. Пък то какво излезна... А иначе сутринта си говорих с една приятелка за тези неща. Честичко си се случват такива проблеми. Тя (моята приятелка) даже ме питаше къде да прочете нешо такова в бгмама. Веднага се регистрира заради това. Пооогледала тук-таме и след час ми написа: "Ама те там всички задоволени, спокойни, нямам сродни души значи у форумО". Няма как да я убедя. И аз понякога ги има такива проблеми. Кой ги няма? Обаче такоУ жовотнУ като мъжа на автораката нЕма!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 324
Купувам му салам.

# 64
  • Мнения: 4 585
Аз съм тази дето чисти вкъщи и не само лъска пода с омекотител,но и върши други неща.
Аз съм тази,която хем обича и гледа две прекрасни създания по цял ден,хем едновременно тича по изпити във ВУЗ.
От изпаренията на омекотителя ще е, омеква. Смени го с втвърдител.
Готви на твоя човек храни, богати на желязо - копримева, спаначена супичка.
Ама то пък той готви. Нищо де, кажи му, че на теб ти се е прияло.

# 65
  • Мнения: 3 939
Готви на твоя човек храни, богати на желязо - копримева, спаначена супичка.
Йу хууу! Вълк, аз преди няколко месеца в този форум някъде бях прочела случайно следното "...то на него ако от ***** не му става, та от магданоз ли?" ставаше дума за магданоз подобно на копривата.  Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 2 716
Какво против правописа на съпругата строителна имате?
Питам!

# 67
  • Мнения: 4 585
"Преластим" и ВУЗ например, малко не се връзват.

# 68
  • Мнения: 3 675
Като го завържем с ластик през кръста към рамката на леглото.Ако имате белезници може да използвате и тях.Този салам е за импотентност, но май е само за мъже.Таман подходящ момент да хапнете от него.

# 69
  • Мнения: 3 939
И аз го видех този салам. Не знам защо обаче без никаква връзка ми изскокна мисълта, че се пъха някъде. И си казах "Ама чакай малко нали мъже...". Оп, грешка, той се ядял...

# 70
  • Vienna
  • Мнения: 519
абе в днешно време има по удобни неща от то3и салам.... нали после ще трябва да се яде   Sick
само батерии ти трябват и нямаШ проблеми...

# 71
  • Мнения: 924
Боже кви еротични мисли ви минават през главата като видите салам ooooh!

# 72
  • Мнения: 3 939
Боже кви еротични мисли ви минават през главата като видите салам ooooh!

Ти недей така щото ако трябва да бъдем честни заради тази диета дето спазвам (и която сигурно е от Китайската Инквизиция) колчем видя салам баш си мисля да го изям. Ама на! Пусто този път виж какви ги замислих! Знам си аз, че съм чук!

# 73
  • Мнения: 4 585
Ми за съпрузите на съпруги на диета има удължително-удебелителен втвърдител.
http://batpep.wordpress.com/2008/03/07/lengthener/ Плюс това е за многократна употреба, не е като салама, всеки път да се бъркаш.

# 74
  • Мнения: 2 716
"Преластим" и ВУЗ например, малко не се връзват.
Що?
ластим, ластим преластим. Сиреч повече азот сме доставили   
ВУЗ  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт