Как да го преластим?

  • 5 616
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Чудя се как да преластя съпруга си? Rolling Eyes
Искам секс с него,а той милия е толкова изморен.Готви,работи много,гледа бебоците и за секс не остават сили?
Но моля ви кажете? ooooh!
Няма да влизам в роли на мед сестри,каобойки,ангели и дяволи..!
Друга идея как да му взема умората и да я прилож newsm78им в наи-красивото чувство на света?

# 1
  • Мнения: 2 166
Ами примерно ти да готвиш...ти да гледаш бебоците...

# 2
  • Мнения: 1 844
малко оффтопик,но просто вече съм потресена. Laughingабе какви са тия мъже,дето сте ги намерили,бре?!всяка трета тема е от съпруга,която иска секс,а мъжът й няма желание.леле,направо вече мисля,че се пързаляте. ooooh!или българските мъже отиват на зле..

# 3
  • Мнения: X
Чудя се как да преластя съпруга си? Rolling Eyes
Готви,работи много,гледа бебоците и за секс не остават сили?

А ти в това време какво правиш,че си тъй отпочинала?

# 4
  • Мнения: X
малко оффтопик,но просто вече съм потресена. Laughingабе какви са тия мъже,дето сте ги намерили,бре?!всяка трета тема е от съпруга,която иска секс,а мъжът й няма желание.леле,направо вече мисля,че се пързаляте. ooooh!или българските мъже отиват на зле..
Тъкмо и аз това щях да напиша.Десинка,раздавай пуканките,че ни взеха за канарчета вече. Popcorn

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ами примерно ти да готвиш...ти да гледаш бебоците...


И на мен това ми се струва добра идея... като за начало.

# 6
  • Мнения: 593
Чудя се как да преластя съпруга си? Rolling Eyes
Искам секс с него,а той милия е толкова изморен.Готви,работи много,гледа бебоците и за секс не остават сили?
Но моля ви кажете? ooooh!
Няма да влизам в роли на мед сестри,каобойки,ангели и дяволи..!
Друга идея как да му взема умората и да я прилож newsm78им в наи-красивото чувство на света?

Хехе, ами влез си в ролята на домакиня и майка.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 380
Пет изречения с десет грешки. Нито майка, нито домакиня, нито интелект. Дано да имаш подобаващи силиконови форми, че иначе не знам на какво ще разчиташ. Laughing

# 8
  • Мнения: 197
малко оффтопик,но просто вече съм потресена. Laughingабе какви са тия мъже,дето сте ги намерили,бре?!всяка трета тема е от съпруга,която иска секс,а мъжът й няма желание.леле,направо вече мисля,че се пързаляте. ooooh!или българските мъже отиват на зле..

 smile3532
Ооооо, на зле отиват май, ще започнем да си внасяме....
А с прелъстяване не става. Аз колкото и да го обичам "обичането" спи ли ми се, не ща кекс, не ща прелъстяване! Joy

# 9
  • Мнения: 46 511
Аз знам отговорът!  Flutter

Сутрин  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 156
оф. не знам, но с три вярно написани изречения, мен вече всеки може да ме прелъсти...

# 11
  • Мнения: 197
  Едва ли не го е пробвала. Като си на сухо с тази мисъл заспиваш и с нея се събуждаш! smile3508

# 12
  • Мнения: 46 511
Едва ли не го е пробвала. Като си на сухо с тази мисъл заспиваш и с нея се

Ами не знам, да каже  Laughing

Пък и темата е 99% пързалка, така че има ли значение  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 197
Пързалка, не пързалка, кекса вълнува всички!  newsm48

# 14
  • Мнения: 4 068
Абе какви са тия мъже дето хем работят хем цялата работа у дома пак е за тях? И какъв секс им търсите изобщо после?
Ти какво правиш по цял ден? дай малко въздух на човека и време за почивка и после мисли за секс. Ще му докараш някой инфаркт от претоварване ей.

# 15
  • Мнения: 793
Темата или е пързалка или мъжа е някой "охлюв" а девойката (погледнах че е на 20 год,до колко е вярно ... newsm78 не знам) някоя отракана ,където нищо не прави.  Всеки мъж има дни в които не му се прави секс...както и всяка жена има такива дни...

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
...като се научим да пишем грамотно? Thinking

# 17
  • Мнения: 1
пробвай просто с една свирка - едва ли ще ти откаже   Laughing

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
никакъв секс за жена лентяй!
човека явно чете форума и знае, че когато бачка много и се грижи за къщата и децата - секс за половинката няма.

# 19
  • Мнения: 2 388
Направи се на каОгърлка и ще го прелАстиш.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 463
Стана ми смешно, взимаш един ластик и го преластяваш целия.

# 21
  • Мнения: 4 668
Темата е пързалка , ама ми стана жал , че има толкова неграмотни хора ...

# 22
  • Мнения: 12 662
Ще го преластим, няма проблеми. Само дай адреса.

# 23
  • Мнения: 2 388
Стана ми смешно, взимаш един ластик и го преластяваш целия.

А може и да скача на ластик, докато той мие чинии. Много еротична гледка. Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Ами примерно ти да готвиш...ти да гледаш бебоците...

Тогава тя няма да мисли за секс и ролите ще се обърнат. Laughing

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ако съдя от предишните публикации на авторката, прелъстяването и безсексието са й най-малкият проблем.

# 26
  • Мнения: 4 585
Това трябва да е съпругата на оня мъж, дено ни питаше дали бил мухльо.
"Я елате пиленца при баткооо, ... "

# 27
  • Мнения: 4 292
Темата е пързалка , ама ми стана жал , че има толкова неграмотни хора ...
И на мен. Не виждам никакъв хумор в цялата тази простотия.

# 28
  • Мнения: 959
Как да го преластим?  newsm78

ти ли искаш да го прелъстяваш, или всички групово трябва да се включим?!

... не разбрах... Thinking

# 29
  • Мнения: 194
Така както си описала ситуацията мисля,

че трябва да се вземеш в ръце и ти да го оправиш Mr. Green

П.С. Една пързалка не можеш да пуснеш като хората, камо ли да го прелъстяваш ooooh!

# 30
  • София
  • Мнения: 17 282
Абе може да е глупавко момичето, ама не е пързалка, влязох в профила й и прочетох и другите й теми - оплаква се мацката от това от доста време.

# 31
  • Мнения: 924
Да момичето наистина има проблем пускало е няколко теми по този въпрос newsm78
Мисля че умората наистина може да е причина за липсата на секс а когато има и малки дечица стреса си казва думата.
Имам една идея защо не отидете с твоя мъж някъде на почивка за няколко дена само двамата  Peace

# 32
  • Мнения: 593
Ами примерно ти да готвиш...ти да гледаш бебоците...

Тогава тя няма да мисли за секс и ролите ще се обърнат. Laughing

Не е задължително.
Просто трябва да има баланс и единия да не се натоварва повече от другия.  Peace

На мен не ми стана ясно с какво се занимава авторката, докато мъжа й ходи на работа, готви, че и гледа бебоците.  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 17 282
На мен не ми стана ясно с какво се занимава авторката, докато мъжа й ходи на работа, готви, че и гледа бебоците.  newsm78

Е, как бе, прелАстява го  Mr. Green То да не е лесно тва, м?

# 34
  • Мнения: 2 309
Купи си книгата "Защо мъжете харесват КУЧКИТЕ" и ще откриеш отговора Peace

# 35
  • Мнения: 4 585
Бъди по-шетлива в къщи. Една жена като е стъпала на стол да бърше прозорците, или се протяга да простира, се ще се открие нещо изпод фустата й, хеле и ако тананика, хептен.
Пък и има щадящи мъжа пози, започни с лек намек за свирка, пък го яхни на врано конче, кво като е изморен.

# 36
  • София
  • Мнения: 17 282
Вълчооо, напълни ми душата с тая фуста  Party

А какво е врано конче  newsm78
Да се меткам довечера, ако е нЕква далавера  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз мисля - насилствено.
Боят е крайна мярка, мисля, че ще стане и по-леко, както разбирам, той е крайно изтощен физически, възползвай се.
Ако има сили да се дърпа все пак, халосай го леко, вържи го и действай.

# 38
  • Мнения: 4 585
Eдна лекторка отишла в родопите да светва родопчанки за феминизма. Накрая на лекцията едно бабе я попитало, абе квой туй феминизъм?
А лекторката рекла, абе, не винаги мъжът да е отгоре, ами понякога и жената.
А бабата рекла - ех, баби, то туй го имаше и по наше време, ама му думахме врано конче.
Да го поязди, да се нахендри.
Едно жена лежаща на дивана и зяпаща сапуненка и чоплеща семки е такъм страстоубиец, като мъж зяпащ футбол и поркащ бира. Същата работа.
Като се възбуди, му щракни една ластичка за коса в основата, да не спада.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
...страстоубиец, като мъж зяпащ футбол и поркащ бира.
Това е романтична гледка, сантиментално възбуждаща и стимулираща, Вълк, не обърквай момичето!

# 40
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Eдна лекторка отишла в родопите да светва родопчанки за феминизма. Накрая на лекцията едно бабе я попитало, абе квой туй феминизъм?
А лекторката рекла, абе, не винаги мъжът да е отгоре, ами понякога и жената.
А бабата рекла - ех, баби, то туй го имаше и по наше време, ама му думахме врано конче.
Да го поязди, да се нахендри.
Едно жена лежаща на дивана и зяпаща сапуненка и чоплеща семки е такъм страстоубиец, като мъж зяпащ футбол и поркащ бира. Същата работа.
Като се възбуди, му щракни една ластичка за коса в основата, да не спада.

само да не я забравят , че да не стане като на коча ....

# 41
Чудя се как да преластя съпруга си? Rolling Eyes
Искам секс с него,а той милия е толкова изморен.Готви,работи много,гледа бебоците и за секс не остават сили?
Но моля ви кажете? ooooh!
Няма да влизам в роли на мед сестри,каобойки,ангели и дяволи..!
Друга идея как да му взема умората и да я прилож newsm78им в наи-красивото чувство на света?

За да го преластиш, трябва най-вероятно да опънеш ластик и той да се спъне в него. Нещо такова ще да е, пробвай.

# 42
  • Мнения: 386
Чакай да видя дали съм разбрала правилно от твоите публикации...Мъжът ти е строителен работник, освен чистенето на пода с "омекотителче" той върши всичката домакинска работа Shocked, а казваш и бебетата гледа... Thinking а секс не ще да прави... Thinking
Извода ми е, че от твоя мъж нищо не става, вземи го гръмни и си намери някой, който ти да издържаш, да му чистиш, готвиш и гледаш децата, а той за награда и ще те бие, и ще те .... Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 388
само да не я забравят , че да не стане като на коча ....
Е, какво е това многоточие. Сега сън няма да ме лови.

# 44
  • Мнения: 473
Интересно мъжа ти кога работи, кога гледа бебоци, кога готви? Защото ние с мъжа ми сме си ги разделили тези няколко занимания, а пък сме двама. Твоят ще е някой супер мен!

# 45
  • Варна
  • Мнения: 336
Много полезни мнения  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Може би си надебеляла след раждането? Ама наистина си голяма късметлийка с такъв мъж, където върши всичко!

# 46
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Чакай да видя дали съм разбрала правилно от твоите публикации...Мъжът ти е строителен работник, освен чистенето на пода с "омекотителче" той върши всичката домакинска работа Shocked, а казваш и бебетата гледа... Thinking а секс не ще да прави... Thinking

Пропуснала си, че го тегли и към казината.

Мъжът ми все се бори с тази проклета "болест".Много пъти се опитвах да му помогна.Но нещо го тласка натам.

# 47
  • Мнения: 1 567
Стана ми смешно, взимаш един ластик и го преластяваш целия.

Как така смешно. Thinking  Нещата са сериозни... Ластикът какъв да е кръгъл или плосък?
Бял или черен? Колко метра...
Я глей какви главоблъсканици.... hahaha

# 48
  • Мнения: 1 464
Готви,работи много,гледа бебоците и за секс не остават сили?

Ако бях на негово място,щях да намеря сили да ти покажа,че можеш да вършиш и други неща,не само да лъскаш пода с омекотителче Mr. Green

На 20 години,2 деца,мъж строител без желание за секс,тотална липса на грамотност.Момиче,имаш си мнооооого големи проблеми.

# 49
  • Мнения: 924
Ако една вечер ти изчистиш, сготвиш, сложиш масата и се погрижиш за децата -  като се прибере мъжът ти и  го оставиш просто да си почине след работа дали няма да се получи newsm78
Аз рядко занимавам моят мъж с домакински задължения моята работа не е толкова натоварена за разлика от неговата /работи на две места/.

# 50
  • Мнения: 188
http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=13303 
Момичето наистина има проблем.. не само с правописа  newsm78
По темата поеми си задълженията и си гледай децата,мисля че е временно.

# 51
  • Мнения: 1 749
Аз моя мъж с какво ли не го товаря и той пак си иска. Crossing Arms Кажете как да го откажа? Crazy

# 52
  • Мнения: 4 585
Разменете си ги.
Проблемът с правописа на съпругата на строителен работник е от малките й проблеми.
Даже не й е проблем.

# 53
  • Мнения: 3 715
Аз имам 30 метра средно дебел ластик, от този, дето слагат на бархетните пижами от едно време, обаче авторката да уточни кои ще са другите, които ще преластяват, за да преценим ще стигне ли ластикът. Ако трябва, знам къде продават на едро много евтино.

# 54
  • Мнения: 4 733
 Много симпатична тема. Надявах се да прочета някой съвет и като за мен, но ивждам за жени-тюлени няма нищо Tired

# 55
  • Мнения: 4 585
Ти трябва да си на вълчата поза вече. Нищо общо с ника ми.

# 56
  • Мнения: 43
Искренно благодаря за грубите думи,които сте използвали уж да посъветвате.
Незнаех и не мислих,че може да има толкова арогантност в хората...и злоба може би. ooooh!
Не съм тук да ви питам за правописа ми...
Как може да наречете един човек глупав само защото е сгрешил нещо си?Та вие май сте перфектни,а?
Даже има и хора,които са се ровели в другите ми публикации.Незнам защо ви давам обяснение може би за свое лично успокоение,но аз съм тази,която си гледа по цял ден децата сама.въпреки,че съм на 20.
Аз съм тази дето чисти вкъщи и не само лъска пода с омекотител,но и върши други неща.
Аз съм тази,която хем обича и гледа две прекрасни създания по цял ден,хем едновременно тича по изпити във ВУЗ.
Аз направих така,че нашите отношения са си същите както преди,дори по-добри.
Не разбирам как хората,които ме познават,ми повтарят постоянно:"Ти си майка героиня",а други ,които помилих за съвет ме изравниха със земята.
Е може би не съм се представила добре във форума. newsm78
Още веднъж-сърдечно БЛАГОДАРЯ  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 924
А прелъсти ли го след толкова много съвети newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 15 463
Само не разбрах защо лъскаш пода с омекотител? Да не би да искаш някой да се подхлъзне и пльосне?

# 59
  • Мнения: 593
Я да видим кой вдига стари теми...  Joy

Какво стана, прелъстихме ли го?  Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 3 898
Я да видим кой вдига стари теми...  Joy
Що бе? Нека се вдигат. Аз по този повод я видях пък. И ми се оправи настроението. Ластици, вълчи пози, омекотители...лелеее Grinning #Crazy
Обаче тя се е засегнала. Видяхте ли сега какво сте направили! Т'ва щот завиждате за мъжО.

# 61
  • Мнения: 4 585
Вълчата поза беше за Кейси.
След 25 г.с.-та мъжът клечи до дупката и вие към луната.

# 62
  • Мнения: 3 898
Вълчата поза беше за Кейси.
След 25 г.с.-та мъжът клечи до дупката и вие към луната.
Малеее. Голяма работа сте.
Ама това е сериозно нещо, бе хора! Аз затова се зачетох в темата. Пък то какво излезна... А иначе сутринта си говорих с една приятелка за тези неща. Честичко си се случват такива проблеми. Тя (моята приятелка) даже ме питаше къде да прочете нешо такова в бгмама. Веднага се регистрира заради това. Пооогледала тук-таме и след час ми написа: "Ама те там всички задоволени, спокойни, нямам сродни души значи у форумО". Няма как да я убедя. И аз понякога ги има такива проблеми. Кой ги няма? Обаче такоУ жовотнУ като мъжа на автораката нЕма!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 324
Купувам му салам.

# 64
  • Мнения: 4 585
Аз съм тази дето чисти вкъщи и не само лъска пода с омекотител,но и върши други неща.
Аз съм тази,която хем обича и гледа две прекрасни създания по цял ден,хем едновременно тича по изпити във ВУЗ.
От изпаренията на омекотителя ще е, омеква. Смени го с втвърдител.
Готви на твоя човек храни, богати на желязо - копримева, спаначена супичка.
Ама то пък той готви. Нищо де, кажи му, че на теб ти се е прияло.

# 65
  • Мнения: 3 898
Готви на твоя човек храни, богати на желязо - копримева, спаначена супичка.
Йу хууу! Вълк, аз преди няколко месеца в този форум някъде бях прочела случайно следното "...то на него ако от ***** не му става, та от магданоз ли?" ставаше дума за магданоз подобно на копривата.  Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 2 716
Какво против правописа на съпругата строителна имате?
Питам!

# 67
  • Мнения: 4 585
"Преластим" и ВУЗ например, малко не се връзват.

# 68
  • Мнения: 3 675
Като го завържем с ластик през кръста към рамката на леглото.Ако имате белезници може да използвате и тях.Този салам е за импотентност, но май е само за мъже.Таман подходящ момент да хапнете от него.

# 69
  • Мнения: 3 898
И аз го видех този салам. Не знам защо обаче без никаква връзка ми изскокна мисълта, че се пъха някъде. И си казах "Ама чакай малко нали мъже...". Оп, грешка, той се ядял...

# 70
  • Vienna
  • Мнения: 519
абе в днешно време има по удобни неща от то3и салам.... нали после ще трябва да се яде   Sick
само батерии ти трябват и нямаШ проблеми...

# 71
  • Мнения: 924
Боже кви еротични мисли ви минават през главата като видите салам ooooh!

# 72
  • Мнения: 3 898
Боже кви еротични мисли ви минават през главата като видите салам ooooh!

Ти недей така щото ако трябва да бъдем честни заради тази диета дето спазвам (и която сигурно е от Китайската Инквизиция) колчем видя салам баш си мисля да го изям. Ама на! Пусто този път виж какви ги замислих! Знам си аз, че съм чук!

# 73
  • Мнения: 4 585
Ми за съпрузите на съпруги на диета има удължително-удебелителен втвърдител.
http://batpep.wordpress.com/2008/03/07/lengthener/ Плюс това е за многократна употреба, не е като салама, всеки път да се бъркаш.

# 74
  • Мнения: 2 716
"Преластим" и ВУЗ например, малко не се връзват.
Що?
ластим, ластим преластим. Сиреч повече азот сме доставили   
ВУЗ  bowuu

# 75
  • Мнения: 3 898
Ъъъъ, аз тая джаджа съм я гледала веднъж на едни програми дето късното почват. Ама  Embarassed Embarassed Embarassed я използваха за друго... Жени я използваха. Но не върху мъже.

Ама и аз каква съм паметлива, а?!
 Ъъъ, не е ли време да си ходим вече по домовете? То пък тоя петък се протичи безкрайно... Joy Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт