Отговори
# 30
  • Мнения: 10
На Ханна, днес ли е бил полетът?
Ние направихме днес жестока разходка, от обяд чак сега влизаме, къде ли не ходихме, ама бяхме с татито Wink Купих си невероятни обувки от Paolo Bottichelli, има страхотни модели Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
дай да ги видим Simple Smile

# 32
  • Мнения: 10
Слънчи, ето ги: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2587/7199584152056395611.JPG
До момента съм се обзавела с 4 чифта различни модели и цветове Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 56
Честит Рожден Ден на Клое! Да си жива и здрава и много щастлива!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Маца- много сладки обувки. Peace Откъде си ги купи newsm78


Дамче- дано ви мине бързо и дойдете на срещата. Praynig Praynig Praynig


# 34
  • Мнения: 367
Здравейте,
радвам се че готвите срещата,после ще очаквам снимки да ви видя всички.За съжаление моя мъж заминава отново на 12.5 и пак оставаме самички,сега се наслаждаваме на дните до заминаването.Редовно следя албумчето,малките януарчета са големи сладури.Целувки на всички Hug
Иначе мога да се похваля,че вече нямаме биберон  Flutter имам си голяма госпожица,за мен това е голямо постижение при условие,че без него не можехме. Peace

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 22:34 от Vania_84

# 35
  • Мнения: 1
Пипи,Еви от ямбол съм и доволна от яслата на която ходим отначало нямаше места но в последствие се оказа че има и чрез познати всичко става.та за яслата учат го на гърне там хранят ги имат си режим и Том много добре му се отразява това играе с децата харесва му и добре си хапва отколкото вкъщи аз като го моля иначе сутрин като го оставям и ние малко трудно и на мен и на него поплаква си 10-15 мин и спира и после забравя за мен заиграва се с децата,общо взето свиква отрано с навици и по отрано си изгражда имунитет.това е засега.Клое честит рожден ден бъди здрава и много щастлива   bouquet  bouquet  bouquet  лека и спокойна вечер на всички Hug

# 36
  • Мнения: 6 274
                                                                     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КЛОИ!!!!

ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА СЪПРУГА И МАМА !!!  Hug Hug Hug


   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 10
Честит Рожден Ден, Клои  bouquet  bouquet  bouquet!!! Да си жива и здрава и много щастлива и обичана Hug
juju, взех ги от магазина на Paolo Botticelli на "Попа", има страхотен избор на обувки Peace
Лека нощ Hug

# 38
  • Мнения: 332
КЛОИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПОЖЕЛАВАМЕ ТИ НАЙ ВЕЧЕ МНОГО ЗДРАВЕ ЗА ТЕБ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО  Hug

Ей, Ванче, загубихте се нещо  Hug
Слънчи - а аз си мислех, че ще наминеш да ни видиш в Търновксо  Confused
Дано на Хана е минал леко полета и Миша да се е справила геройски с голямото приключение  Hug
Маца, честити обущенца, много са сладки  Peace

Днес бях при зъболекаря, замаза ми кариеса с някакъв специален цимент и каза, че ще го правим с упойка след като родя  Confused Защото се оказа, че е на шийката на мъдреца, на възможно най-отвратителното място и ако шавна, сигурно ще ме заколи с машинката без да иска  Shocked Още от сега се шашардисвам  Embarassed
А малкия ми гевезанчо вчера се изтърси от едно легло с главата на долу и сега е с обелен нос и огромна цицина  Confused Кошмарно падане беше, направо ми побеля косата. Падна на глава и после се превъртя на нея, направо имах чувството, че врата ще се счупи. А аз тичах към него да го хвана, но не успях да стигна навреме  Embarassed
Ох, наоплаках ви се  Embarassed
Започнах и списък да пиша с багажа за срещата  Mr. Green После ще отскочим и до морето за 1 вечер  Mr. Green

П.П. ДА подсетя за МАЙСКИЯ колаж, остава още 1 ден до крайния срок  Peace

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 22:53 от Lusesita

# 39
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен, искам да кажа пак мерките на Йоана за годината понеже виждам, че не са отбелязани, бях ги дала, но явно който се занимава не е обърнал внимание, бих си ги написала сама но нямам идея как. 11 кг, 79 см.
Да ви се похваля свалила съм до сега 13 кг, и имам още толкова да сваллям с режима на Пиер Дюкан. Много съм горда със себе си, че успях толкова много да издържа, защото аз съм голяма лакомия, нямам никаква воля за яденето, малко ме е срам но е така. За жалост всичко което изяждам ми се лепи.
Иначе моята бесотийка си расте говори страшно много, хората не ми вярват че е на 1 годинка. Тя е и едричка и то какда вярваш.
Ами засега толкова от мен, надявам се по често да ме виждате тук вече , защото нали и аз си имам "лапай топа"  Laughing  Hug чао от мен

# 40
  • Мнения: 4 753
Да се запиша и да ви питам, когато малките паднат или се ударят какво правите (им казвате)?? Свекървата е научила малкия да бие всичко, от което се удари (един вид то го е ударило) и сега се чудя как да го отуча... Днеска напляска дивана, паркета, един стол и няколко играчки...    Tired 

# 41
  • Мнения: 18
Честит Рождев Ден на Клои

Маце, честита покупка, ама покажи и другите де, нали 4 модела. Wink

Луси, стискай зъбки, всичко ще е наред  Simple Smile

Сашко, два поредни дни пада назад като морков и ми изкарва акъла. Не се научи да се подпира някак а директно на главата. Единия път беше с шапка, а другия на килима това май спаси положението. Днес сутринта малко се забавихме вкъщи и това малко човече сто пъти се изкатери на канапето с идея да се премята отзад. Вече нищо не го спира, никакви прегради. После изкара пръстта от саксиите на едно кафе, добре че каките се радват и не ни забраняват да ходим там. Е аз изметох после, доста ме досрамя. То си играе все едно е в пясъка.

Слънчи, хубаво изкарнаве в Плевен, и да направите снимки!

stelt77 ами така де, то сериозна работата. Александър също започна да бие шамарчета вместо да погали, вероятно влизат в периода с шамарите. А при Вас е по-добре че налага играчките а не хората  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 135
Клоие,честит рожден ден, на патерица.Желая ти здраве, щастие, късмет и успех във всяко начинание!


Луси,дано зъба да не те мъчи повече.А за падането изтръпнах като прочетох.На Стефан бързо да му минават синините.

Маца,честити обувки.Много са сладки.

Стелт,Илия като падне или се удари аз му казвам,че нищо му няма и да става.Е ако се удари силно го гушкам и целувам.

Вяра,
браво за свалените кг. smile3501

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 16:13 от Стелли

# 43
  • София
  • Мнения: 6 182
Честит Рожден Ден на Клои и от мен на патерица!!! Много късмет и радости !  bouquet

Аз като падне и се удари някъде, го цункам по мястото. Ева още идва да и целувам удареното  hahaha
Свекърва ми също използва това удряне на предметите ("оооо лоша маса, удари детето"), ама аз просто нямам такъв навик.

vqra_svilka браво за килограмите - дръж фронта, че такива лакомии като нас много бързо ги връщат обратно  Embarassed

Vania_84, разкажи как махнахте бибата. И поклон за това, че се справяш самичка, докато мъжа ти е на път. Дано ти помагат родителите ти поне.
Аз 10 дни вече съм чисто сама с Жоро и нервите ми не издържат. Днес времето хубаво-лошо, излизаме, че иначе ще превъртя тотално.  Crazy

# 44
  • пред екрана
  • Мнения: 20
КЛОИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА! ДА си здрава, щастлива, с много късмет и обичана завинаги!

 
Луси, добре че всичко е наред!
ДАно ХАна и Миша да са пътували нормално.
УСмивка, стискам палци за мъжа ти, нали скоро трябваше да е операцията. ДАно всичко да мине по вода!
Вяра, браво за резултата!
Миа, дръж се!

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 09:45 от nadya_geo

Общи условия

Активация на акаунт