Кой в какво е по добър??

  • 2 129
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 394
Цитат
Жените са спестовници, засрамете се!!!
Аз не съм видяла мъж, който да погледне етикетчето с цената, преди да закупи някоя стока. Разбира едва след като дойде ред за плащане. И ако му се види скъпичка, няма да я върне като жената, а ще си я плати като пич, щото е голяма работа и е над тези неща.
Те тАва е Баце! Peace

# 16
  • Мнения: 15 619
На обобщенията туй им е хубавото, че има много изключения. Mr. Green

Мъжете са в по-непрактични в сравнение с жените.
Важното е, за какво се харчат тия пари, а не кой повече пръскал. Naughty

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:31 от luna

# 17
  • Мнения: 2 480
Жените са спестовници, засрамете се!!!
Аз не съм видяла мъж, който да погледне етикетчето с цената, преди да закупи някоя стока. Разбира едва след като дойде ред за плащане. И ако му се види скъпичка, няма да я върне като жената, а ще си я плати като пич, щото е голяма работа и е над тези неща. Mr. Green
Явно малко сте гледали! Светът е доста по-разнообразен.

# 18
  • Мнения: 2 448
За парите мъжете са царе на безумните огромни харчове, които те наричат инвестиции.  Laughing
За свирките изобщо не съм съгласна, освен ако не говорим за гей мъже,които го практикуват и може и да са по добри. По тази логика аз би трябвало да излижа една жена по добре от мъж, но едва ли ще се получи така в действителност, след като не съм го правила ни веднъж.  Crazy

# 19
  • Мнения: 183
Много ми е интересно, ако една жена изкарва повече дали пък не харчи повече и защо в едно семейство кат се тегли заем, се са на името на мъжът или ако не са на негово име той погасява вноските! Да не говорим за имоти движими и недвижими или за уреди и техника на чие име са и кой се разправя с данъците,таксите ,гражданската и сервизно обслужване  Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 183
За парите мъжете са царе на безумните огромни харчове, които те наричат инвестиции.  Laughing
М да верно давам пример с филма "Милионите на брустър" 30мил. за 30 дена  Peace Коя  ще се сети да купи марка уникат за 1,5 мил и да я изпрати на поздравителна картичка  Laughing Laughing Не е ли готина инвестиция  Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 1 437
Много ми е интересно, ако една жена изкарва повече дали пък не харчи повече Laughing Laughing
Уви не. Нямам време за харчене. Съпругът ми се занимава със плащане на сметки, данъци и тем подобни. Най - често с мойта карта в ръка  ooooh!

# 22
  • Мнения: 593
Лафа не е съвсем точен, или поне аз съм го чувала по малко по-различе начин.

Успял е този мъж, който печели повече пари, отколкото жена му може да изхарчи,
а успяла е жената, която е намерила този мъж!
  Mr. Green (Дай Боже всекиму!)

Клишета... но има известна доза истина.  Laughing

Много ми е интересно, ако една жена изкарва повече дали пък не харчи повече и защо в едно семейство кат се тегли заем, се са на името на мъжът или ако не са на негово име той погасява вноските! Да не говорим за имоти движими и недвижими или за уреди и техника на чие име са и кой се разправя с данъците,таксите ,гражданската и сервизно обслужване  Laughing Laughing

Не е задължително във всяко семейство да е така. Има всякакви хора (респ. двойки).
Недей да слагаш всички под един знаменател.  Peace

В момента се сещам за повече семейства, в които жената се разправя с данъците, таксите, гражданската и т.н.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Освен това, не забравяйте, че наистина големите пари не се харчат в бутиците, а в безумни начинания, на които мъжете са царе, не жените.


Клонка изчерпа темата  Laughing

# 24
  • Мнения: 593
Освен това, не забравяйте, че наистина големите пари не се харчат в бутиците, а в безумни начинания, на които мъжете са царе, не жените.


Клонка изчерпа темата  Laughing

...Или в автокъщите, но хайде, кола не се купува всеки ден.  Laughing

Не съм напълно съгласна, обаче.
Накъде дърпат мъжете - кола (+поддръжка), телевизор, DVD, компютър (+поддръжка и upgrade), мобилни телефони и т.н.
А жената? - Пералня, сушилня, миялна машина, микровълнова, фритюрник, миксер, ютия, мебели, тенджери, тави, чашки, чинийки, пердета, покривки, чаршафи, дрехи, обувки, чанти и т.н. (поне при нас е така, за другите не отговарям) Та, като се замисля, и нашето харчене не е малко.

Но, в крайна сметка, за каквото и да харчат мъжете и жените, нали все купуват неща, които са полезни за семейството.

Абе да сме живи и здрави и любов да има!  Peace

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 18:03 от cybercat

# 25
  • Мнения: 940
Аз предпочитам мъжа ми да изкарва повече от мен, ама не винаги става така.(нещата са плаващи) Разбира се, аз като една добра партньорка, го карам да се чувства като човека, който изкарва повече. При нас интересното е, че мъжа ми държи да си купуваме кухненските джаджи...аз не съм по харченото, но аз съм особен случай де.  hahaha

# 26
  • Мнения: 1 517
Понеже моя не знае къде е магазина, за институции от всякакъв род не е чувал дори  ooooh! , щото там хапят, накрая излиза, че аз повече харча.
Но пък си ми е спестовно момчето, не мога да се оплача. А за етикетчетата...той повечко гледа, там аз имам по-широка ръка  Grinning

# 27
  • Мнения: 183
Освен това, не забравяйте, че наистина големите пари не се харчат в бутиците, а в безумни начинания, на които мъжете са царе, не жените.


Клонка изчерпа темата  Laughing

...Или в автокъщите, но хайде, кола не се купува всеки ден.  Laughing

Не съм напълно съгласна, обаче.
Накъде дърпат мъжете - кола (+поддръжка), телевизор, DVD, компютър (+поддръжка и upgrade), мобилни телефони и т.н.
А жената? - Пералня, сушилня, миялна машина, микровълнова, фритюрник, миксер, ютия, мебели, тенджери, тави, чашки, чинийки, пердета, покривки, чаршафи, дрехи, обувки, чанти и т.н. (поне при нас е така, за другите не отговарям) Та, като се замисля, и нашето харчене не е малко.

Но, в крайна сметка, за каквото и да харчат мъжете и жените, нали все купуват неща, които са полезни за семейството.

Абе да сме живи и здрави и любов да има!  Peace

Забравихте и телефон за 10 000лв  Laughing Laughing с бижута и тем подобни дрънкулки накичени по него защото на некоя кифла ще и отива на тоалета   Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 02:52 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 28
  • Мнения: 183
Лафа не е съвсем точен, или поне аз съм го чувала по малко по-различе начин.

Успял е този мъж, който печели повече пари, отколкото жена му може да изхарчи,
а успяла е жената, която е намерила този мъж!
  Mr. Green (Дай Боже всекиму!)

Клишета... но има известна доза истина.  Laughing

Много ми е интересно, ако една жена изкарва повече дали пък не харчи повече и защо в едно семейство кат се тегли заем, се са на името на мъжът или ако не са на негово име той погасява вноските! Да не говорим за имоти движими и недвижими или за уреди и техника на чие име са и кой се разправя с данъците,таксите ,гражданската и сервизно обслужване  Laughing Laughing

Не е задължително във всяко семейство да е така. Има всякакви хора (респ. двойки).
Недей да слагаш всички под един знаменател.  Peace

В момента се сещам за повече семейства, в които жената се разправя с данъците, таксите, гражданската и т.н.


Къде съм сложил всички под общ знаменател  newsm78  Аз ако ги слагах нямаше да питам  Peace
Много интересно,аз пък обратното  Thinking Thinking

# 29
  • Мнения: 183
Освен това, не забравяйте, че наистина големите пари не се харчат в бутиците, а в безумни начинания, на които мъжете са царе, не жените.

Безумно начинание от чия гледна точка  Wink  Laughing Дали във бутика не могат да се изхарчат повече пари (гривна или кулие на стойносТ.........$) от колкото за безумното начинание   newsm78

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 07:12 от ГИЛ ГРИСЪМ

Общи условия

Активация на акаунт