Място, където можете да оставите децата си

  • 3 585
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
   Здравейте, мили майки! Работила съм в Помощно училище и знам какви проблеми имате, когато децата ви не са на занятия. В момента съм учител в Детски център в кв. "Бели брези" на Бул. "България". Центърът е много хубав. Разполагаме със зали по изобразително изкуство, музика, театър, танци, компютри, занималня, езици. Би ни било приятно да работим с вашите деца. Няколко години имахме занимания с деца с нарушен слух, които при нас даже започнаха да пеят.
   Ако проявявате интерес, може да се обадите на тел.  858 57 53 или 0886 31 91 89. Казвам се Албена Казакова.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 857
Благодаря за информацията! GrinningА има ли сайт центъра? И какви спацеилисти имате за нашите деца там?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 412
Момичета, сега говорих с г-жа Албена Казакова. Това е филиал на Столичен център за работа с деца, намира се в бл. 5 и бл. 8 на ж.к. Бели Брези /близо до сладкарница "Пчела"/. От октомври месец ще направят специално група за деца с увреждания.
От разговора с нея разбрах, че те и сега не делят децата, т.е. ако детето ходи на училище може да посещава и този център допълнително.
Приемат деца от 6 години. Според мен трябва да се посети, особенно майките, които са в квартала, може да им е от помощ. Разбрах, че и в други квартали имало такива центрове, трябва да потърся повече информация.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 857
Ами аз затова попитах дали имат сайт...защото Бели брези ми е много далеч.ако намериш нещо пиши.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Валенце, Ето ги сайтовете, има филиал в Люлин

http://www.stcrd.com/
http://www.stcrd.com/info.htm

На мен ми изглежда много добре и си мисля, че може да да е полезно за децата. Дори и да трябва да измислят по-различна програма, все пак това са разработени места.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 857
Таня,това е близо на нас.Ще ида да проверя след празниците.Но ми изглежда като място за "здрави" деца.Дали ще приемат дете като Бубка не знам...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Като говорих с жената по телефон, тя каза че и сега не делят децата, но наистина си зависи от детето. А и там нямат логопеди или специални педагози. Но пък е много добра възможност да настояваме да се разработи. Защото на всички ни е ясно, че най-големият ни проблем е, че няма кой да работи с децата. Започвам да се убеждавам в думите на една логопедка "Ама нали не си мислите, че на всички места се работи еднакво"
Ох, да ти кажа нещо се изморих от приказки към държавата, която я няма.

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз го знам този център, идеална работа върши за лятото. Много майки са си оставяли децата там и са доволни. Аз не съм го ползувала, защото не работя.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 857
 ooooh!Лелее,какъв съм шемет.Забравила съм,направо съм се отнесла и хич и не съм се сетила да ида.В понеделник...сега ще си запиша. EmbarassedДобре че повдигнахте темата.

# 9
  • Мнения: 1 271
Вале какво стана
хареса ли ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт