Температура от запек и смяна на АМ ???

  • 4 176
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте д-р Слънчева. Детето ми е на 3 месеца. До сега го храних с Хип 1 розов. Сега това АМ е заменено с хип плюс 1 пак с пробиотици. след като два дена храних детето си с новото мляко той стана много неспокоен, запече се и вдигна температура 37.7 измерена под мишничката. Заведох го на лекар и ми казаха че всичко е наред и тази температура няма обяснение. Сед като се прибрахме детето се изходи (с помоща на термометър) и 40 минути след това температурата му спадна на 36.9. Моля отговорете според вас възможно ли е от запек да се вдига такава температура.   Смених млякото с Милумил 1 но все още не мога да преценя как се отрява на детето защото един ден е само на него. Какво АМ бихте препоръчали защото се двоумях между Милумил и Лактана Био. Освен това лекарката ми каза да почна от средата на третия месец да давам плодови пюрета като пропусна соковете защото ябълката и моркова запичали още повече. Вашето мнение какво е? Благодаря предваритело.

# 1
  • Мнения: 5 760
Не е възможно да има температура от запек. Сменете млякото  и давайте такова в което няма пробиотици.
В повечето мляко има пребиотици, което е различно.
Започнете захранването при навършен 4 м.

Общи условия

Активация на акаунт