Кафеникаво течение

  • 3 285
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 894
МИ беше осма седмица с вакуум пих антиобиотик само 3 дни и нищо друго. После като отидох ми изписаха Арилин за 5 дни, че имало леко възпаление. Днес ми каза, че било нормално да се изхвърля през първия месец и да има съсиреци важното е да не са големи и да няма температура. Каза че имам малки и ми изписа да пия Dicynone, за да спре. Имало вероятност да ми се слее с менструацията после така че май този месец няма да почвам хапчетата.

# 16
  • Мнения: 7 640
много хубаво, ще си изкараш уикенда спокойна.

# 17
  • Мнения: 5 894
Ох не знам колко ще е спокойно явно докато не мине месец и нещо и се нормализират нещата ще е така. Вече не знам и какъв смисъл има да ходя на лекар уж все е нормално и само някви скъпо лекартсва за по 2-3 дни Sad

# 18
  • Мнения: 296
Странно обяснение на доктор, обикновено се изхвърля и чисти матката веднага след аборта, който се смята за менструация и е нормално да ти дойде след 28/30 дни, на този теч по никое време му обърни внимание като отидеш и при друг доктор. Аз пих антибиотик 5 дни, хем бях комплетос и нямах възпаление. Но при всеки е индивидуално, може наистина да няма нищо обезпокоително, но те съветвам да идеш и на друга консултация.

# 19
  • Мнения: 2 952
Аз незнам защо не отиваш на  доктор , дори и вси4ко да е наред...поне да се успокоиш........не с 4акане ...

# 20
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
След моя аборт имах кафеникаво течение поне 20 дни - аз толкова издържах докато отида на лекар. Оказа се, че съвсем не е нормално. Не съм била "изчистена" добре и се наложи да ми правят кюртаж. Все едно втори аборт преживях отново. Но след него не съм имала течение повече от 1 ден.

Така че, не чакай, а отивай на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт