Когато един мъж се "бръкне"...

  • 7 577
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 099

Как кое? 20 рози по 3 лева са си 60 лева. Това не е малко!



Ето този е 89 лв за 19 рози! Shocked
Баш този беше букета, момичето, което го достави беше ужасно мило-почувствах се толкова специална...Първо помислих, че милото ми прави този подарък
...

# 61
  • Мнения: 3 634
И въобще, това, подозрението, че някой прави нещо за вас с цел да ви оноди,
са вашите собствени комплекси.

Ако получа цветя/подарък от познат мъж няма да имам никакви съмнения за мотивите му. Все пак това поведение няма да дойде от нищото, все ще имам някаква представа за повода. От друга страна, ако цветята са от непознат никога не би ми хрумнало, че става въпрос за секс. Мъжете не са нерези и допуснете, че могат да се впечатляват от нас без да имат мотив за обогатяване на колекцията.

# 62
  • София
  • Мнения: 38 825
Ако който и да е мъж подари на млада жена какъвто и да е подарък за 89 лева, то той определено иска нещо.

# 63
  • Мнения: 3 268
Да,така е,безплатен обяд няма.Но пък е толкова хубаво да получиш цветя.

# 64
  • Мнения: 4 586
Абе Ивонска, Франческа просто е показала букет рози, а не букета, подарен на Олимпия.
И аз видимо показвам симпатията си към някои потребителки, това не означава, че им
пиша ЛС-та с предложения.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 460
И въобще, това, подозрението, че някой прави нещо за вас с цел да ви оноди,
са вашите собствени комплекси.

Ако получа цветя/подарък от познат мъж няма да имам никакви съмнения за мотивите му. Все пак това поведение няма да дойде от нищото, все ще имам някаква представа за повода. От друга страна, ако цветята са от непознат никога не би ми хрумнало, че става въпрос за секс. Мъжете не са нерези и допуснете, че могат да се впечатляват от нас без да имат мотив за обогатяване на колекцията.

Да.
Мъжете все по-рядко ще правят такива комплименти, ако се възприемат по подобен начин. На един мъж, който демонстрира кавалерство, малко му трябва, за да не повтори повече.
Въпросът не е само в поднасянето на жестовете, а и в тяхното възприемане.
Знаете нали, че е редно, когато сте домакиня на някакво събитие- дори и вечеря, на следващия ден да ви изпратят цветя, в знак на благодарност. Това е само един пример. Но вече не се случва почти. Дори и на самата вечеря, забравят вече да поднесат цветя на домакинята. на Рожденият ден на детето, забравят, че това е празник на майката и носят подаръци за детето, а не цветя за майката. Много жалко.
Много ми се иска да да има повече такива комплименти, вместо СМС-и и мейли, повече кавалери, с този "отживял" маниер, но за тази цел трябва да има и повече дами, които знаят как да приемат подходящо един такъв жест.

# 66
  • София
  • Мнения: 38 825
Абе Ивонска, Франческа просто е показала букет рози, а не букета, подарен на Олимпия.
И аз видимо показвам симпатията си към някои потребителки, това не означава, че им
пиша ЛС-та с предложения.

Не е Франческа, а  аз показах букета. И после Олимпия потвърди, че е баш този букет!

Azzy, колко си права само! Миналата седмица бяхме на рожден ден на едни семейни приятели.
По-точно на мъжа. Викам на Миуото - дай да вземем едно букетче за дамата, а той - не та не!
Дивак.

# 67
  • Мнения: 589
Вълчо, червени бяха розите(още са, де...натопих ги в кофа...)Полуразцъфнали, щом казваш, е това е важно...Не съм омъжена, но живея в греховно безбрачие с гаджето вече 4 години...
 Човекът, който ги изпрати, не ми е близък приятел, но и не ми е непознат.Нямам спомен да съм му правила услуга, та да е изразяване на благодарност (освен да е благодарност, че ме има изобщо?Simple Smile) Та се замислих-дали и когато мъж прави подобен жест, не е "танту за кукуригу" ...каквото и да е танту-то: цветя, фурла или кола...Нали се сещате за лафа "а га яде кибапчетата..."

# 68
  • Мнения: 12 679
(освен да е благодарност, че ме има изобщо?Simple Smile)

О, това значи много. А той женен ли е?

# 69
  • Мнения: 589
Абе Ивонска, Франческа просто е показала букет рози, а не букета, подарен на Олимпия.
И аз видимо показвам симпатията си към някои потребителки, това не означава, че им
пиша ЛС-та с предложения.

Не е Франческа, а  аз показах букета. И после Олимпия потвърди, че е баш този букет!

Azzy, колко си права само! Миналата седмица бяхме на рожден ден на едни семейни приятели.
По-точно на мъжа. Викам на Миуото - дай да вземем едно букетче за дамата, а той - не та не!
Дивак.
От баш същият сайт даже!

# 70
  • София
  • Мнения: 38 825
А това че мързеливо го е накликал в нета, вместо да ходи да го избере в магазина, хич не ми говори добре за тоя човек!

# 71
  • Мнения: 212
Прекалено много се вживявате в темата. Момичето просто искаше да се похвали че на нея и изпращат огромни букети цветя докато повечето тук можете само да си мечтаете за такова внимание.

# 72
  • Мнения: 4 586
Ами приеми го като благодарност, че те има. До доказване на противното.
Полуцъфнали е добре. Бяла пъпка се поднася на 16г девойка, на 60г жена бива да са напълно разцъфтели, тъмночервени рози.

# 73
  • Мнения: 3 634
Само Azzy ме разбира! Добре, че мъжете не разсъждават като вас! Когато кажа на колега, че ризата му е много хубава се надявам той да не мисли, че искам да я съблека. Да умееш да правиш и получаваш комплименти издава твоят личен стил.

Скоро бях на интервю за работа и интервюиращия ми направи много елегантен комплимент за цвета на очите. Не съм си помислила, че ме ухажва.

# 74
  • София
  • Мнения: 38 825
Фъррр, 5 рози са комплимент.
Букетчето на Олимпия си е чист намек.

Общи условия

Активация на акаунт