Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 068
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Бургас
  • Мнения: 231
Малко късно влизам, до вчера мисля беше промоцията в Карфур във Бургас за пакет памперси+мокри кърпи даваха по едно пате.

# 1 036
  • Мнения: 1
Излишно спорим и задълбаваме за неща, които не зависят от нас.  Peace
В крайна сметка P&G си имат своя политика и те решават.
Лично аз и двете години успях да взема играчки. Първата година едва събрах за вибрираща, но втората си взехме и уолкъра, и жирафа. Трябва да сме доволни и на това. Освен Либеро/ но нямат в България такава промоция/ няма други, които да дават играчки или нещо друго при купуване на памперсите им.
Мъчим се да измислим и да определим правила, ама не са наша работа. Те дават играчките, те определят правилата. Зад цената им стои качество и няма връзка с игри и промоции  Naughty

Извинявай ама за какво качество говорим за PAMPERS????? newsm78 newsm11Последните два пакета които купих са пълен боклук.По дупето на малкия остават кристалчетата напоени с урина,а тяхното място е в пелените.ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ СЪВСЕМ НИ ВЗЕХА ЗА ИДИОТИ!Представете си някъде в Европа да се получи такъв проблем  Naughtyама там изобщо няма да си позволят да пуснат някакви пелени с по-ниско качество ама за България всичко може Crossing ArmsЗатова сега вече преминах на  Пуфис и съм доволна от тях

# 1 037
  • Мнения: 501

Извинявай ама за какво качество говорим за PAMPERS????? newsm78 newsm11Последните два пакета които купих са пълен боклук.По дупето на малкия остават кристалчетата напоени с урина,а тяхното място е в пелените.ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ СЪВСЕМ НИ ВЗЕХА ЗА ИДИОТИ!Представете си някъде в Европа да се получи такъв проблем  Naughtyама там изобщо няма да си позволят да пуснат някакви пелени с по-ниско качество ама за България всичко може Crossing ArmsЗатова сега вече преминах на  Пуфис и съм доволна от тях
И аз с последния пакет който купихме,забелязвам същото,т.е. кристлчетата.Не съм доволна.Тъкмо си мислих,че са подобрили качеството,като са ги направили по-тънички и ето на.Също мисля следващият пакет да не е памперс.А относно играта,чесно казано ми е все тази.До сега не съм взимала играчка.

# 1 038
  • Варна
  • Мнения: 1 243
На мен ми се струва, че има два вида Памперс - качествен и не толкова. ПРеди година и нещо и аз попаднах на вторите, бях силно разочарована и смених марката. По-късно /и покрай промоцията признавам/ отново се върнахме към Памперс и несъжалих. До момента нямам забележки.
П.П. Купувам основно от Кауфланд.

# 1 039
  • Мнения: 1
На мен ми се струва, че има два вида Памперс - качествен и не толкова. ПРеди година и нещо и аз попаднах на вторите, бях силно разочарована и смених марката. По-късно /и покрай промоцията признавам/ отново се върнахме към Памперс и несъжалих. До момента нямам забележки.
П.П. Купувам основно от Кауфланд.


Ами и аз точно от Кауфланд взех последните два пакета.И как да разбера кои са качествени и кои-не? ThinkingЧестно казано малкия е на 6.5 месеца и откакто се е родил ползвахме само Памперс.Дори се обаждах в P&G говорих с един много любезен господин ,който отговаря за качеството ,който беше много изненадан от възникналият проблем и се разбрахме, когато отворя и вторият пакет ,ако има проблем пак да му се обадя и той щял да изпрати куриер да вземел тези памперси  и да ми изпратят други,но честно казано изобщо не съм се обаждала.Просто си изразходих пакета и реших,че с Памперс бях до тук.Сега ползвам Пуфис-много съм доволна.

# 1 040
  • Мнения: 3 372
Аз открих, че има разлика в къчеството на пелените. Едните които са със синьо-зелена лента отгоре са по-тънки и от тях излизат такива кристалчета. Другите, които са лилави отгоре нямат такъв проблем. Тези лилавите са произведени в Германия, така пише, а другите незнам какви са, но са по-лоши

# 1 041
  • Мнения: 1 218
Аз им хванах цаката още като бяхме на 3-ка рамер.
Памперсите ( Актив Бейби) са полски и турски  Peace (произведени в Германия Актив Бейби не съм засичала)
Турските са пълен боклук - пропускат често, бодито на малкия винаги е влажно при памперса и пускат от въпросните кристалчета.
Аз винаги взимам полските- тънички, по-мекички и най-важното-надеждни.(
Познавам ги по щампата близо до бар-кода - при турските започва с ТR ..цифри ..., а полските са POL...цифри...MADE IN POLAND.
Взимайте си от полските, страхотни са (пробвах Памперс, Пуфис, Либеро, Хъджис, Молфикс ... и се върнах на Памперс) Peace

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 00:56 от Djindjari

# 1 042
  • Мнения: 2
Аз открих, че има разлика в къчеството на пелените. Едните които са със синьо-зелена лента отгоре са по-тънки и от тях излизат такива кристалчета. Другите, които са лилави отгоре нямат такъв проблем. Тези лилавите са произведени в Германия, така пише, а другите незнам какви са, но са по-лоши
А от къде ги намираш тези, произведени в Германия? Виждала съм на една мама тук в Троян, супер са и тя каза, че е много доволна, но й бяха донесени от Германия.

Аз им хванах цаката още като бяхме на 3-ка рамер.
Памперсите ( Актив Бейби) са полски и турски  Peace (произведени в Германия Актив Бейби не съм засичала)
Турските са пълен боклук - пропускат често, бодито на малкия винаги е влажно при памперса и пускат от въпросните кристалчета.
Аз винаги взимам полските- тънички, по-мекички и най-важното-надеждни.(
Познавам ги по бар-кода - при турските започва с ТR ..цифри ..., а полските са POL...цифри...MADE IN POLAND.
Взимайте си от полските, страхотни са (пробвах Пуфис, Либеро, Хъджис, Молфикс ... и се върнах на Памперс) Peace

А според моите наблюдения, на турските пише Prima вместо Pampers, и вместо Active Baby пише Aktif Bebek. Незнам дали за същите става на въпрос. Аз всъщност от Prima-та бях доволна.
А иначе аз доста от стоките ги разпознавам по бар кода къде са произведени. Например: бар код започващ с 380 е България, 869 Турция и т.н.

# 1 043
  • Мнения: 1 218
Аз пък такива  Aktif Bebek още не съм видяла никъде  newsm78
Гледа се бар-кода без да се следят и помнят цифри (за по-лесно де) ...

Всъщност  - Малка поправка - на едната от двете дълги страни на пакета , там където са ръбовете, близо до бар-кода има щампа от цифри, която е по дължината на пакета и е доста дългичка ... Та там се гледа :  съответно TR ...цифри... или POL...цифри...Made in Poland.
Ох ... дано да сте ме разбрали, че как обясних (като за 1 часа, посред нощите) ooooh!

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 00:58 от Djindjari

# 1 044
  • София
  • Мнения: 813
Благодарско Djindjari,   bouquet
и аз бях забелязала че има "Два" вида Памперс. Ама гледах, сравнявах два пакета......и не я бях мернала тая щампа. Но тия турските са по гадни определено, по твърди са отвътре, някак е по груба материята, имат една гадна миризма, когато пишка детето гела става един като... на парчета вътре и затова мнооого пропускат. Вечер не може да издържи до сутринта, и през деня дори са ми пропускали, като сменям на 2-3 часа, и въпреки това - мокър.
Е сега вече ще следя да вземам само от полските.  Grinning

# 1 045
  • Мнения: 91
Моя приятелка каза че в Англия цената на Памперс е на половина от тукашната и беше възмутена като си дойде. И аз всичките си деца май отгледах с Памперс - ама нещо взех да им се дразня вече, че и на мен ми пропускат и ми цапат бодитата - ама не мога да реша с кои да сменя. Като ни пробутват боклуци ще се откажем от тях - а и не стига че е боклук, ами и скъп пък вече и играчки не дават поне с тях да ни залъгват. Ние не сме втора класа и ние сме европейци и имаме равни права и изисквания като потребителите в другите страни. #Cussing out

# 1 046
  • гр. София
  • Мнения: 1
И ние сме на PAMPERS от началото, а малкия е вече на 1г9м. Пробвали сме единични бройки от др. марки памперси, но сме най-доволни от тези. И според мен полските са по-добри, най-лесно се различават по тези надписи, които и другите мами са описали.  Peace

# 1 047
  • БГ
  • Мнения: 1 164
...   на едната от двете дълги страни на пакета , там където са ръбовете, близо до бар-кода има щампа от цифри, която е по дължината на пакета и е доста дългичка ... Та там се гледа :  съответно TR ...цифри... или POL...цифри...Made in Poland.
Ох ... дано да сте ме разбрали, че как обясних (като за 1 часа, посред нощите) ooooh!

Djindjari, много добре си го обяснила и аз веднага, като Тома неверни, отидох да проверя нашите джъмбо пакети и ... изненада и двата, единия ми е на свършване, а другия мъжа ми го взе от Кауфланд миналата седмица, са с TR и т.н. Ние, обаче, сме още с 2-ката, New Baby, и честно да ви кажа още нямам оплаквания,  newsm78   но пък и досега не сме ползвали кой знае колко памперси?! Следващият път непременно ще обърна внимание на мъжа ми да търси от полските, ако изобщо в Кауфланд се предлагат такива!   Thinking

# 1 048
  • Мнения: 568
Сега проверих и нашия пакет ,купен от Кауфланд 4+ -от полските е.И въпреки това,понякога откривам такива кристалчета,но като цяло съм доволна за сега.

# 1 049
  • Мнения: 1
Представете си мами,някоя английска или немска мама да открие такива кристалчета по дупето на бебето си ThinkingКАК МИСЛИТЕ КАКВО СТАВА???Ама ,нас тук нали ни имат за измекярите на Европа ни правят съвсем на луди.И така ще бъде, докато само си мълчим и приемаме всичко ,което ни предоставят без оплаквания.Затова аз ви призовавам да се обадите и вие,както направих и аз в офиса на P&G и да се оплачете-да видят тези господа и дами,че ние българските мами не сме толкова смотани и захлупени и виждаме че за нас има друг стандарт.Не мога да отрека факта,че тези кристалчета по никакъв начин не навредиха на кожата на моето бебе,но не смятам,че е нормално да излизат от пелените Sad

Общи условия

Активация на акаунт