Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 091
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 446
И аз пуснах.Хванах почти последния влак и сега ще си чакам.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 011
Здравейте,
не намерих отговор на въпроса си в първия пост и затова питам. Ползвам кърпи Памперс сензитив, но мечетата от тях са с различна големина. Може ли да ги лепя така, защото е доста драстична разликата? Купувала съм ги все от Била или Кауфланд и не видях друга разлика в опаковката.

# 32
  • Мнения: 534
Здравейте,
не намерих отговор на въпроса си в първия пост и затова питам. Ползвам кърпи Памперс сензитив, но мечетата от тях са с различна големина. Може ли да ги лепя така, защото е доста драстична разликата? Купувала съм ги все от Била или Кауфланд и не видях друга разлика в опаковката.

И аз ги ползвам,взимам ги от Билла, не съм забелязала да има разлика.Лепила съм ги всичките и няма проблем.Лепи спокойно.

# 33
  • Мнения: 15 379
Здравейте,
не намерих отговор на въпроса си в първия пост и затова питам. Ползвам кърпи Памперс сензитив, но мечетата от тях са с различна големина. Може ли да ги лепя така, защото е доста драстична разликата? Купувала съм ги все от Била или Кауфланд и не видях друга разлика в опаковката.
Разбира се, че можеш Peace!

# 34
  • Мнения: 171
Здравейте HugДо кога продължава играта на "Памперс" Embarassed

# 35
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте HugДо кога продължава играта на "Памперс" Embarassed
ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА или до изчерпване на количествата както стана още в началото с проходилката

# 36
  • Мнения: 171
Здравейте HugДо кога продължава играта на "Памперс" Embarassed
ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА или до изчерпване на количествата както стана още в началото с проходилката
Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 4 335
На 24.04 пуснах за вибрираща играчка и сега си я чакаме.
Предните 3 играчки ги получавахме точно за 2 седмици,но този пьт с тези почивки сигурно доста ще чакаме.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 626
Ние днес си получихме играчката - вибриращо куче. На 10.04 бях пуснала писмото.

# 39
  • Мнения: 105
Звъня ли, звъня, ама никой не ми вдига. Някой да е звънял днес и да се е свързал?

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 739
На 24.04 пуснах за вибрираща играчка и сега си я чакаме.
Предните 3 играчки ги получавахме точно за 2 седмици,но този пьт с тези почивки сигурно доста ще чакаме.

Не можеше ли само по 2 играчки  newsm78

# 41
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз пуснах писмото малко след 10 април, даже ми се обадиха да ме питат какво да ни изпратят, че аз пуснах мечета за уолкъра, но нали е свършил и оттогава ни вест, ни кост  Naughty, колко още трябва да чакам за играчките, дали да звъня вече да питам newsm78

# 42
  • Мнения: 4 335
На 24.04 пуснах за вибрираща играчка и сега си я чакаме.
Предните 3 играчки ги получавахме точно за 2 седмици,но този пьт с тези почивки сигурно доста ще чакаме.

Не можеше ли само по 2 играчки  newsm78
Да,да по вде играчки.
Аз имах предвид за двете игри общо,не се изказах правилно.
В предната игра пратих за вибрираща и жирафче,а от тази взехме уокьра и сега пак за вибрираща пратих.

# 43
  • София,
  • Мнения: 4 267
На 24.04 пуснах за вибрираща играчка и сега си я чакаме.
Предните 3 играчки ги получавахме точно за 2 седмици,но този пьт с тези почивки сигурно доста ще чакаме.

Не можеше ли само по 2 играчки  newsm78
Да,да по вде играчки.
Аз имах предвид за двете игри общо,не се изказах правилно.
В предната игра пратих за вибрираща и жирафче,а от тази взехме уокьра и сега пак за вибрираща пратих.

И получили си уолкъра, newsm78 щото на мен ми казаха, че отдавна са го свършили, а кога прати мечките за него. newsm78

# 44
  • Мнения: 4 335
Да получих го,но аз пратих още в началото на играта.Похвалих се още в пьрвата тема.Една мама правеше списьк на получуилите играчка,мисля,че бях 17-та за уолкьра.

Общи условия

Активация на акаунт