Мами от Пловдив кажете ми детски център

  • 43 488
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 206
Нека, щом им е мерак, при първите деца винаги е така, да си влизат
Когато направя Комфиленд в Пловдив, ще си играят на воля. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 132
И аз давам глас за тон бонбон2. В бебешката стая има много играчки и ще му хареса. Вие може да седите в кафенцето, което е точно до залата, а може и да сте вътре с детето Peace


Когато направя Комфиленд в Пловдив, ще си играят на воля. Simple Smile
Това какво е?  Grinning

# 62
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
Когато направя Комфиленд в Пловдив, ще си играят на воля. Simple Smile

Кога? Къде?  Laughing

# 63
  • Мнения: 91
Благодаря!  Hug
Ние не пием кафенце  Rolling Eyes и не е защото сме нови родители хехе  Laughing а ей така не идва нещо  Simple Smile
А ако сериозно: ще е рожденик и подготвихме му една програма за цял ден в която има и тези 1-2 часа прекарани само с нас. Та решихме така някъде където още не сме го водили. А и ще му правим фотосесия и така или иначе искаме да сме там. Поне половина от време. А там може би и до "кафенца" ще стигне  Party

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Каспър, и аз се чудя какво е "Комфиленд"? newsm78

# 65
  • Мнения: 2 132
Благодаря!  Hug
Ние не пием кафенце  Rolling Eyes и не е защото сме нови родители хехе  Laughing а ей така не идва нещо  Simple Smile
И аз не пия кафе, но в БГ така му се вика . Имат и чайчета Wink СПокойно може да си играете с него при играчките.

# 66
  • Мнения: 6 206
комфиленд е едно много приятно и интелигентно решение за бебета от 1 год до 3 год
отваря под мой мениджмънт на 11,11 в Мол Галерия Стара Загора плюс големия плейграунд и парти център

# 67
  • Мнения: 3
ton bonbon sa nai dobre uredeni detski centrove za vsi4ko a nai lo6ij e v novij mall ,detski centar happy lend tam se pu6i v kafeto a to e v edna zala s zalite za decata super skapo e i obslugvaneto e s mn nisko nivo

# 68
  • Мнения: 2
nie hodim v detski centar v leningrad i sme mnogo dovolni mnogo e prostorno i obslujvaneto e na nivo silno sam razocharovana ot detskiq centar v mnoviq mol do metro obslujvaneto e ujasno vatre se pushi i e mnogo skapo ne mojah da se setq na kakvo otgore ima takiva ceni

# 69
  • Мнения: 3 066
Привет.Някой чувал ли е за детски център :Принцеси,в ТРАКИЯ до КАУФЛАНД ?Канени сме на РД там в неделя и искам да разбера какво представлява и къде е точно,че на инфо в Гугъл нищо не ми излиза:(

# 70
  • Мнения: 728
Привет.Някой чувал ли е за детски център :Принцеси,в ТРАКИЯ до КАУФЛАНД ?Канени сме на РД там в неделя и искам да разбера какво представлява и къде е точно,че на инфо в Гугъл нищо не ми излиза:(
Живея точно до този център.
Центърът се намира на гърба на Кауфланд,в синьо-розова сграда на автосервиз"Автосвят"на  втория етаж,долу има голям жълт бутон,който отваря вратата.
Центърът е по-скоро детски кът,малък е,но уютен и е подходящ за по-малко на брой деца/до 5,6,7/и за деца на по-малка възраст -2-3-4 годишни.
Интересно,че в неделя и аз с детето сме там на РД,може да сме на един и същи РД Laughing

# 71
  • Мнения: 3 066
Привет.Някой чувал ли е за детски център :Принцеси,в ТРАКИЯ до КАУФЛАНД ?Канени сме на РД там в неделя и искам да разбера какво представлява и къде е точно,че на инфо в Гугъл нищо не ми излиза:(
Живея точно до този център.
Центърът се намира на гърба на Кауфланд,в синьо-розова сграда на автосервиз"Автосвят"на  втория етаж,долу има голям жълт бутон,който отваря вратата.
Центърът е по-скоро детски кът,малък е,но уютен и е подходящ за по-малко на брой деца/до 5,6,7/и за деца на по-малка възраст -2-3-4 годишни.
Интересно,че в неделя и аз с детето сме там на РД,може да сме на един и същи РД Laughing
Мерси,горе-долу и това бяха  и инструкциите на майката,но сега имам по ясна представа за звънеца,точното местоположение  и как да упътя таскито,че не знаех къде точно отивам и търсех адреса в гУГЪЛи така.Може и се надявам Да сме на същият РД на Иван:)от 11.Благодарности за инфото!

# 72
  • Мнения: 728
Ха,ха на същия РД сме и ние.

# 73
  • Мнения: 3 066
Ха,ха на същия РД сме и ние.
Светътн е малък,тъкмо ще се запознаем:)До скоро!

# 74
  • Мнения: 8
В МОЛ Галерия не е лош детският център, само че последният път имаше едно момиченце, което бая кихаше, и като попитах това детенце да не е болно, те казаха, че не могат да се свържат с майката.................Честно казано побеснях, защото не си давам парите, за да ми разболяват детето. Затова не го водя там. А Дисни...не ми се стори просторно в никакъв случай...Е, не съм го мерила, но ми се стори направо малък в сравнение с Тон Бонбон до съда, Галеро...Но ако се сравнява с нещо много малко- може да мине и за просторен, да, зависи от това, с какво точно се сравнява. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт